1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Öneri 100 Yıl chat ban affı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve JOHNJONES tarafından 26 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

100 Yıl chat ban affı yapılmalı veya ceza 6 ay ile değişmeli mi?

1. AF GELMELİ

43,3%
  2. 6 AY İLE DEĞİŞMELİ

8,3%
  3. HERKES CEZASINI ÇEKSİN

48,3%
  1. RobinKudin

RobinKudin Forum bekçisi

bi daha chate bir şey yazmayacağım 100 yıl ban ne ? korktum !

2. Hacim ne dedin de 100yil ban yedin yeminle merak ettim herkes kufur ediyorda aileye 1 hafta. Veriyorlar

3. *LİON*[TET]

*LİON*[TET] Forum Professörü

Hızlıresimden resim linki atmıştım link yasak diye 1 ay verdiler. X kodadlı oyuncu şahsıma, aileme, manevi değerlerime vb. şeylere ağza alınmayacak küfürler ediyor, gözü olan herkes görüyor ancak 1 dakikalık bir yasaklama bile söz konusu değil. Kesinlikle adaletinize güvenmiyorum, çünkü ekibinizde nitelikli ve işini düzgün yapmak için, elinden gelenin en iyisini yapan/yapmaya çabalayan bireyler YOK.

Geçen yaz yaşadığım bir olayı kısaca anlatmak isterim.

Bir arkadaşımla bir konu hakkında gizli konuşuyordum chatten. Beni kendine düşman edinmiş bir oyuncu da ARKADAŞIMLA GİZLİDEN KONUŞTUĞUM KONUYU HARFİ HARFİNE BİZE SÖYLÜYOR, SİZİ İZLİYORUM GİBİSİNDEN İMALARda bulunuyordu. İşte görevi kötüye kullanmak... Özelden nokta koysak biliyordu/haberi oluyordu. Neden acaba ?

oben bunu beğendi.
  4. perperok

perperok Forum öğrencisi

adam chatte millete ana avrat küfür etsin sonra affedilsin böyle birşey kabul edilemez

5. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Lütfen chat huzurunu bozan kişileri report sistemini kullanarak rapor ediniz.

Diğer durum için lütfen elinizdeki deliler ile birlikte support ekibine yazınız.

Burada deliler ve kanıtlar olmadan yazacağınız mesajlar karalama maksatlı olarak kabul edilecektir.

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş