1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Destek 100'lük görevler

Konusu 'Arkadaş Arama' forumundadır ve █«™ØsmanlıT☼®unu™»█ tarafından 8 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TR1-5 oyuncusuyum 100'lük görevlere başladım 2. görevdeyim ama tek başına yapmak çok uzun sürüyor.
    Aynı görevlerde olan veya başlayacak olan varsa beraber yapabiliriz.(Konuyu arkadaş aramaya açacaktım ama kitli.)

Kimse mi yok vay bee biz bitmişiz tek tek kesiyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ekim 2019
  2. PoetShadow

PoetShadow Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Konunuzu ilgili yere taşıdım.

İyi forumlar.

3. polatalemdar311

polatalemdar311 Forum kumandanı

4 5 haritasındakilerle gruba gir seri biter ben öyle yaptım.

Ayrıca daha 2.görevde böyle diyorsan iler ki görevlerde ne olur acaba :D

4. Ne kadar hızlı olursa o kadar iyi, ilk 10 görevi yapsam yetiyor 24 sv olmak için.

5. polatalemdar311

polatalemdar311 Forum kumandanı

Beyazı dayamak lazım zor o :)

6. Yok işte 2 3 kişi olsa serice bitecek :D Oyun içinde bi kaç kişi buldum ama önümdeler 2 3 görev yetişemiyorum :D

7. |KoPuK.028|

|KoPuK.028| Forum bekçisi

hangi görevdesin sana katılabilirim

8. Bitti hocam hallettim sadece 1200 alaşım uzun sürüyor gerisi kolay.Kimini tek başıma kimini haritada kasılanlarla beraber derken 24 olduk.

Sayfayı Paylaş