1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Acemi Uzaylı :)

Konusu 'Medya' forumundadır ve Y3N1LM3Z tarafından 29 May 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Y3N1LM3Z

Y3N1LM3Z Forum koşucusu

Arkadaşlar darkorbiti en baştan oynuyorum. İlk bölüm ilk heyecan yarın akşam yeni bölüm yayında olacak.
    Keyifli seyirler.

2. Bölüm yayında!

Lokumlara PET'in müdahalesi sert oldu! 3. bölüm yayında :)

Lasvegas bebeğim :) 4. bölüm yayında!

Sibelon mu? Ne sibelonu? Sibelon ne arar la oyunda? :) 5. bölüm yayında! İyi seyirler

Biraz aradan sonra 6. bölüm yayında!
    not: 5 ten fazla medya ekleyemiyoruz, cevap kısmında 6. bölüm linki vardır. Yada yukarıdaki videolardan kanala ulaşıp oradan 6. bölümü izleyebilirsiniz.

Son düzenlenen: 15 Haziran 2017
    *LİON*[TET] bunu beğendi.
  2. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Paylaşımınız için teşekkürler. Ayrıca farklı konular açmayıp bir konudan ilerlerseniz seviniriz. :)

İyi forumlar.

Y3N1LM3Z bunu beğendi.
  3. Y3N1LM3Z

Y3N1LM3Z Forum koşucusu

Tabi modum, yeni bölümler geldikçe bu konu üzerinden devam edeceğim. :) Çok acemice bir bölüm olmuş kendime baya güldüm, bölüm çektikçe alışıyorum 2. bölüm çok daha güzel olacak inşallah.

4. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Tabi ki ilk başlarda alışık olmayınca sıkıntılar olabilir. Zamanla daha iyi çekimler olacaktır. :) Unutmadan forumda DarkOrbit - Video Albümü adında konumuz mevcut. Oraya eklemişsiniz gördüm ama hatırlatayım dedim. :)

İyi forumlar.

5. #RAMMSTEIN

#RAMMSTEIN Forum koşucusu

Hocam youtube kariyerinde başarılar dilerim. Güzel başlamışsın.

Ancak bi tavsiyem olucak, lütfen 'arkadaşlar' kelimesini biraz azalt. Son zamanlarda bi çok kişi bunu söyleyip duruyor, sen yapma :D

edit: Şu konunun bahsini yapmak istiyorum. 6. seviyeye ulaştığınızda solda bir reklam beliriyor. "Görev Ödül Desteği" diye. Bu 3 günlük ve sudan ucuz paketi alırsanız seri görev yapmaya başladığınızda 1 günde 17-18. seviyelere ulaşmanız mümkün. Bir de hangardan çıkmadan pet alır, ve görev bitimlerinde açık tutarsanız; yine aynı zamanda pet'inizi çok kısa vadede yüksek seviyeye getirmeniz mümkün.
    Eğer TR2 deyseniz yayınlarınıza eşlik etmekten zevk duyarım.

*LİON*[TET] ve Y3N1LM3Z bunu beğendi.
  6. Y3N1LM3Z

Y3N1LM3Z Forum koşucusu

TR4 denk geldi, güzel teklif için çok teşekkür ederim. Şu an baya geliştim, 2. bölüm bu akşam yayında olacak. Bu bölümde kendime baya güldüm, video çektikçe çeki düzen kendiliğinden geliyor. Gerçekten kolay değil odada kameraya karşı konuşmak :)

7. GREED

GREED Yaşayan forum efsanesi

Bol şans :)

Y3N1LM3Z bunu beğendi.
  8. yılmazbey749749

yılmazbey749749 Forum kontu

sesin az gelior , Başarılar .

Y3N1LM3Z ve GREED bunu beğendi.
  9. GREED

GREED Yaşayan forum efsanesi

Aynen sesi biraz kısık gelmiş.

Y3N1LM3Z bunu beğendi.
  10. Y3N1LM3Z

Y3N1LM3Z Forum koşucusu

2. Bölüm yayında :) Ses konusunu çözmeye çalışıyorum arkadaşlar.

Teşekkürler dostlar, zamanla daha iyi olacak inşallah :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 May 2017
    GREED bunu beğendi.
  11. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Ses konusunu yani ayarlamayı google'dan araştırırsan bulabilirsin sanırım. Bunun dışında keşke Zeta'yı x2 kat kapı ödülü olduğu zaman yapsaydın. En azından 1 tane yerine 2 tane Havoc almış olurdun. :)

Boş zamanlarında forumu > Açıklamalar/Sözlük ve Etkinlik SSS bölümlerini incelemeni öneririm. :)

İyi forumlar.

Y3N1LM3Z bunu beğendi.
  12. Y3N1LM3Z

Y3N1LM3Z Forum koşucusu

Modum yakalandınız :D Kapıyı çifte ödül zamanında yaptım :)

13. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Yakalanmak demeyelim forum kontrolü nedeniyle atlayarak geçtim tam ekran yapmadığım için farketmedim sanırım. :)

İyi forumlar.

14. Y3N1LM3Z

Y3N1LM3Z Forum koşucusu

3. bölüm yayında modum :)

15. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Hayırlı olsun :) fakat ses konusunu halletmeniz lazım duymak sıkıntı oluyor. :D

İyi forumlar.

16. Y3N1LM3Z

Y3N1LM3Z Forum koşucusu

Teşekkürler, ses uzmanı olmak üzereyim :D Baya yol denedim ama dip sesi bir türlü kaldıramadım, yeni bir mikrofon almak lazım galiba. Onuda en kısa sürede halledeceğim inşallah.

17. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Tavsiye olarak mikrofonlu kulalık daha iyi olabilir.

Mesela böyle olanlardan. :D

Y3N1LM3Z bunu beğendi.
  18. Y3N1LM3Z

Y3N1LM3Z Forum koşucusu

Modum bu kulaklık bana hep internet kafeleri anımsatıyor. Sevmiyorum bunları :D 4. bölüm biraz aradan sonra yayında, keyfini çıkarın.

19. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

İnternet cafelerde pek iyi kulaklıklar olmuyor. Varsa bile geneli pek değiştirmez sanırım. :D

Y3N1LM3Z bunu beğendi.
  20. Y3N1LM3Z

Y3N1LM3Z Forum koşucusu

Modum 5. bölüm yayında :) Mayıs ayının ortasında açtığım hesap nasıl ilerliyor sizce?

Sayfayı Paylaş