1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Acemi Uzaylı :)

Konusu 'Medya' forumundadır ve Y3N1LM3Z tarafından 29 May 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Cillos™

Cillos™ Forum elçisi

Videoda ses sıkıntılı anlaşılmıyor

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Rica ederim. :) Teşekkürler. :D

Eline sağlık. :)

CSOYLU bunu beğendi.
  3. Miscozra[Türk]

Miscozra[Türk] Veteran

Merak ettiğim için soruyorum. Sen video kaydını yaptıktan sonra YouTube'a yüklemeden önce bilgisayarda açıp izlemiyor musun? İzliyorsan sesin duyulmadığını fark etmiyor musun? Ediyorsan neden internete yüklüyorsun?

Cillos™ bunu beğendi.
  4. CSOYLU

CSOYLU Forum Profu

Noise ayıklamasından sonra ses db çok düşük kalıyor. Duyulabilir olması için +36 db potansiyel ekliyorum. Sanırım son videoda youtube bu potansiyeli çok yüksek algılayıp sesi kıstı. Bir videonun hazırlanıp size ulaşması 8 saati buluyor. İşim gereği mesai saatlerim çok düzensiz bu yüzden o gerekli zamanı bulamayıp yeniden düzenleyip ve upload edemedim. Şu an bu sorunun üstesinden gelmeye çalışıyorum. Merak ettiğin başka şeyler varsa sorabilirsin. Teşekkür ederim.

5. CSOYLU

CSOYLU Forum Profu

8 Eylül Cubikon War topluluk etkinliğine katıldık. Katılamayan dostlarımız için vlog tarzında ufak bir video. Ayrıca PARS, SETH ve ARTEMİS adminlerimizle röportajlar yaptık. Röportaj videosu yakında yayında olacak takipte kalın. İyi seyirler :)

.KAPLAN bunu beğendi.
  6. CSOYLU

CSOYLU Forum Profu

Herkese tekrardan merhaba. Yep yeni bir video ile daha buradayım, Adminlerimize merak edilenleri sorduğum röportajı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. İyi seyirler :)

.KAPLAN bunu beğendi.
  7. .KAPLAN

.KAPLAN Forum delisi

Merhaba,

Güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim. :)

Forum kuralları gereği üyelerin imzasına köprü link paylaşması yasak olduğundan, lütfen imzanızdaki köprü linki kaldırın.

İyi forumlar...

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Güzel videolar :) eline emeğine sağlık. ;)

CSOYLU bunu beğendi.
  9. CSOYLU

CSOYLU Forum Profu

Teşekkür ederim modum :)

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Rica ederim. :) Bu arada artık görevli değilim hatırlatayım dedim. :D

CSOYLU bunu beğendi.
  11. CSOYLU

CSOYLU Forum Profu

Doslar yeni video yayında. Biraz ara vermiştik, işte sebepleri ve yeni gelişmelerle yeni video. İyi seyiler :)

12. CSOYLU

CSOYLU Forum Profu

Anaaa dakrobit geri gelmiş :) Ufak aradan sonra ilk darkorbit videosu. Hade bakalım iyi seyirler <3

13. CSOYLU

CSOYLU Forum Profu

15. Bölüm yayında, hemen koşayımda izleyeyim ohhh :) :)
    İyi seyirler.

*FastMonster* bunu beğendi.
  14. CSOYLU

CSOYLU Forum Profu

Abowwww hız kesmeden yeni bölüm geliyor. Koş hanım koş yeni bölüm geldi sıcak sıcak izleyelim :)

15. CSOYLU

CSOYLU Forum Profu

Hangar boşaltmalı,ekşınlı palladium macerası. İyi seyirler :)

16. CSOYLU

CSOYLU Forum Profu

Bölüm 47, zam zam restaurant!

Sayfayı Paylaş