1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Öneri Blacklight gözcülerinin çıkışları hakkında

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve uninstable tarafından 1 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Urge capital vb yaratıkların saatleri ve çıktığı konumlar değiştirilsin mi ?

1. Evet

87,2%
  2. Hayır

12,8%
  1. TEK-TABANCA

TEK-TABANCA Forum koşucusu

Son 5 oil eksigim kaldı cyborg için
    3 gündür ben bu yaratiklari bekliyorum ama denildigi gibi millet ezberlemiş yerini. Değişsin artık yerleri.

fuyyus_1907 ve uninstable bunu beğendi.
  2. -.Neymar.-

-.Neymar.- Forum öğrencisi

bu yaratıkların beşinde cok dolandım cok bekledım tr3 servırında sadece sam klanı ve sırf kızımızı klanlardan kaçmak için kurulmuş k17 bılmem ne klanı alıyor bu yartıği neden heb aynı konumlarda cıkıyolar anmıyorum adamlar sadece yaratık saatlerınde gırış yabıyolar alıp cıkıyo.anladım bişi de var adam 3 şirkette beklıyo gemı saatler boyunca oldugu yerde daıre cızıyo duruyo bı kışi 3-4 gemı hesabına gırdıği bellı.adam senı kesemeyınce yatırdıği cıft olan gemılerı getırıyo.oyuncular ıcın ıyı bır fırsat ama sadece sam klanı yararlanıyo bundan adam bana 2018 den benı ben kesıyorum bunu dıyor konumda kamufle bir şekılde kımse rahatsız etmeden benklıyo orda.cogu oyuncuda oto da oldu niçin karişanları yok.bu yaratıklarda ıcemetorıt gıbı farklı konumlarda atması lazım rekabet ıstenıyo bole rekabet yabalım.

3. βŁЦ£¤МДИ

βŁЦ£¤МДИ Forum Professörü

Dostum adamlar aynı pc den 3 hesap acıp bekletiyor haritalarda pushing bu normalde ama supporta yazmamıza ragmen oyun içi mucadeleye mudahale edemiyoruz diyorlar

4. KAMUFLENİCK

KAMUFLENİCK Forum koşucusu

Urge IV & Observe X yaratıklarını vermişsiniz saaatli olarak haritalara büyük klanlar orda pusu kurmuş etraftakileri kesiyolar yaratığı da botta olan kurdukları gemiye kestirip(bottan ayarlamışlar sadece o gemiyi koruyolar o gemiye sıkınca tepki vermiyo sadece sağ sol yapıp yaratığı arıyor o da ) her gün 150.000 uri beleşe alıyolar acilen yetkililerin bunu düzeltmesini istiyorum acilen. Pushing yemesinler diye de başka bi ton gemi getirip kesip kesip duruyolar bu nasıl bir sistem ? şu saydığım olayda darkorbitin yapmak istediği olumlu şeyler içinde 5 tane olumsuz durumu var lütfen bi el atılsın bu olaya.
    Ya saatini düzeltin karman çorman atın her gün yada atmayın bu nedir ya..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Eylül 2019
  5. βŁЦ£¤МДИ

βŁЦ£¤МДИ Forum Professörü

ben size daha vahim bir durumu söylüyeyim adamlar o dediğiniz şekilde 0 çar açıp gunde 150 -200k uridium kastırıp az cok fulledikten sonra millete pushing yaptırmak için kullanıyorlar o gemileri.. Tabi simdi Bu konuda screenshot almadıgım için iddia olarak kalacak ama illaki birilerinin basına gelmiştir .. 1 ay orda çarı fulleyip birilerine pushing yaptırıyorlar .. O birileri de genelde en az albay rutbesinde oluyor yazık gunah değil mi

6. KAMUFLENİCK

KAMUFLENİCK Forum koşucusu

Cidden 9 10 yıldır darkorbitin HADİ BOT konusuna çözüm bulamadı bişey demedik ama bari kendi elleriyle böyle şeyler hediye etmesi tamamen saçmalık

7. uninstable

uninstable Forum Profu

8. InYourFace

InYourFace Aktiver Ustası

[Forumda diğer üyeler hakkında ittihamda bulunmak yasaktır!]
    İşte bu kapitalin aynı yerden çıkmasının rezilliğidir ambargo işte bu kendi şirketimdeki 2 hesap aynı kişi kullanıyor... sırasıyla kesti beni kapital sadece onun hergün 3 kez kapitali alıyor...Bottan daha güzel ekmek teknesi bulmuş adam bot kullansa bu kadar güzel kasılamaz tebrikler valla....

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ekim 2019
  9. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Forumda diğer üyeler hakkında ittihamda bulunmak yasaktır. Bu nedenle mesajınızın ilgili kısmı düzenlenmiştir.

İlaveten mesaj içeriğinin tamamının rengli olması forum kurallarına aykırı olduğundan mesajınız düzenlenmiştir.

İyi forumlar.

10. InYourFace

InYourFace Aktiver Ustası

Ya ben anlamadığım adam haksız kazanç yapıyor adamı hakkında paylaşım yasak eyvallah da renkli yazmak nasıl yasak ya ozaman kaldırın yazım seçenekleri arasında kalın italik altı çizgili tamamını kaldırın bu ne ya forum var ama yok gibi birşey ağzımızı açamayacaz gerçekten tuhaf bir platform böyle büyük bir oluşumda renkli yazmak yasakmış hiç güleceğim yok ozamn tek renk seçeneği gelsin şimdi bu yaptım sitemden cezada alırım ama bizi şamaroğlanına çevirenler korunsun çünkü onlar paralı oyuncu onlar dokunulmaz..1 ayda 150 tl felan yatırdım ama bizee yazık değil tabi....

Neyse gerçekten konunun sapmasını istemiyorum.Lütfen buna artık bir çözüm bulun herkesin vicdanı var ortada bir sıkıntı var açık ve net buna bir dur değilsin lütfen.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ekim 2019
  11. fuyyus_1907

fuyyus_1907 Geleceğin Editörü

selamun aleyküm, bence bu yaratıklar için özel kapı olması lazım ve o kapıda kimse kimseyi kesemesin
    verilen ödüllerde makul olarak dağıtılabilir ilk 5 veya ilk 10 kişi değilde sıkan herkese böylelikle
    düşük seviyede olan arkadaşlarımızda oyundan zevk almaya başlar bana daha denk gelmedi bu npc'ler
    ama oyundan tanıdığım arkadaşlar yaratığa yaklaşanıyoruz ki daha bizi gördükleri gibi kesiyorlar diyorlar
    buna kesin bir çözüm bulunması lazım oyunda güçlü arkadaşlarda oynayacak evet ama düşük rütbeli arkadaşlarımızıda düşünmemiz gerekli diye düşünüyorum allah'a emanet olun.

12. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Bahsi geçen Forum mesaj özellikleri Bold, İtalic veya Renkli Yazım özellikleri Bazı kelimeleri vurgulamak için mevcut. Mesajınızın tümü Kalın veya tümü varsayılan (beyaz/white) renk dışında olması forum kurallarına aykırıdır. Lütfen bu konuyu burada kapatalım. Göstereceğiniz anlayıştan ötürü şimdiden teşekkür ederim.

Sevgili fuyyus_1907,

Bu konuda haklı olabilirsin. Bahsettiğiniz Galaxy Gates için Güncelleme ve Fikir Havuzu adlı konuya Buradan ulaşabilirsiniz ve Fikir havuzu başlığı altında bir konu açmanızı ve anketinize insanların oylamasını takip edebilirsiniz. Siz sevgili oyuncular tarafından istenen özellikler Yetkili mercilere Rapor edilir.

İyi forumlar.

13. uninstable

uninstable Forum Profu

Güncel destek gelsin lütfen

Sayfayı Paylaş