1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Bütün Kızlar Toplandık

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Artemis. tarafından 21 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Spinaci

Spinaci Aktiver Ustası

selam kısssslarrrrrr ayşş didişmeyin hemen öylecik ayoll spk erkekler de glmş .s.s.ss..s qzlr grbu bu gdn brdn :///

Darkorbit'te kız ismi= +9 klandan yardım alma itemi sadece darkorbitte selam, yardımcı olacak var mı diyen kıza 7k görüntülenme geldi forumda :DD forumun rekoru 10k filan 112 cevap 2 sene geçmiş hala yardım edebilirim diyenler var :D:D hala işe yarayan taktik aynennnn yazsan 10 t senin

Siyonist ve Khnemu__ARMS bunu beğendi.
  2. detcal51

detcal51 Forum koşucusu

Bütün erkekler toplandık toplandık :D Darkobit te hopladık hopladık vs de toplandık toplandık

3. RobinKudin

RobinKudin Forum emekçisi

bel tekaraül ahzen vel el tekarül 180

4. Spinaci

Spinaci Aktiver Ustası

slm cicişler erkekler bugün de hades dönüyo ayhhhhh :///

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Eylül 2019
  5. Minerva

Minerva S-Moderator Team Darkorbit

Neden efenim kadın oyuncularımız Hades dönemez mi :D

Son düzenlenen: 1 Eylül 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  6. Spinaci

Spinaci Aktiver Ustası

hyr cck diyo kieee benimle hades dönmek istr msn ? bn de ddm hyr sonra yazdı bana ya gardeş adam lazım ve sen iyi brisine bnziyosun dedi. ***NDN TM ERKEKLR BANA TAVVV ayol?!! yha tallonlar bile ynıma gliyo pfff

7. Minerva

Minerva S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Her ne kadar sohbet, muhabbetin dönebileceği daha rahat bir konu içerisinde olsanız da hala Forum Kuralları'na uygun mesajlar atmanız gerekmektedir. Bu nedenle mesajınız tarafımca düzenlenmiştir. Lütfen tekrarlamayınız.
    Önceki mesajınızda da gözümden kaçmış olan kısmı düzenlemiş bulunmaktayım, şimdi kadınlara laf edince mesajım düzenlendi uyarıldım erkeklere edince bir şey denmedi gibi bir durum olmasın:)

İyi forumlar.

Spinaci bunu beğendi.
  8. Spinaci

Spinaci Aktiver Ustası

:p

Minerva bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş