1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Crypton Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve Crypton tarafından 6 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Crypton

Crypton Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Uzun Süredir Darkorbit Oynayan Birini Düşünün. Sürekli Bir şeylerle uğraşan belli bir yerden sonra Oyunculara Yardım etmek isteyen, İşte O Benim müzik dinlemeyi seven, yeşilçam filmlerine hasta, Oyunlarla iç içe Bitmeyen enerji, Yabancı Film Önerilerinize açık birisiyim. Lütfen bilim kurgu, aksiyon ve macera , müzik de önerebilirsiniz. Darkorbit Üzerinde Çok fazla bilgim vardır. kim ne yapmış nasıl yapmış. Peki size nasıl yardımcı olabilirim?

İyi Forumlar...

2. JUPlTER

JUPlTER Forum acemisi

Hoş geldiniz sefalar getirdiniz , görevinizde başarılar ,umarım keyif alırsınız :)

.Paradoks. ve Crypton bunu beğendi.
  3. Crypton

Hoş buldum. Teşekkür ederim, Sayın smod'um çay olduktan sonra

4. VALEYARD

VALEYARD Forum kontu

Hoşgeldiniz :) bir çayda ben alırım :D

5. Crypton

Hoş buldum. Demli mi olsun. Kaç şeker

6. Kuasar

Kuasar Forum acemisi

Konunuz hayırlı olsun foruma hoşgeldiniz :)

7. Crypton

Teşekkür ederim.

8. HASAFET.

HASAFET. Forum Moderator Team Darkorbit

Selamlar , hoşgeldiniz keyifli görevler dilerim film konusunda üzgünüm yardımcı olamıyacağım tek tük film izleyen bir ekip arkaşınım

9. Hoş geldiniz iyi görevler :) ( böyle admin ve modların konuşmasını bölüyor olmuş gibi oldu ama ) :D :D

JUPlTER bunu beğendi.
  10. Crypton

Hoş buldum. Teşekkür ederim. Her zaman beklerim.

Olsun onuda izleriz. Yabancı efektler daha iyi olduğu için söylemiştim. Teşekkürler görev için :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Eylül 2018
  11. .BEYAZ.

.BEYAZ. Forum acemisi

Foruma ve takıma hoşgeldiniz :D

Ayrıca film değilde dizi önerebilirim size.

Arrow, flash, altered carbon, The last ship, the vampire diaries, agents of shield, star trek discovery, luck cage, the defenders, jessica jones, daredevıl, ıron fist aklıma gelenler şimdilik bunlar.

Kırmızıladıklarımı öce izle bunlar seni baya meşgul eder :D

Ben baya işsiz dizi izleyen biriymişim bea :D

Crypton ve JUPlTER bunu beğendi.
  12. Crypton

Teşekkür ederim. Bende baya boş dizi izleyeceğim o zaman :) teşekkür ederim öneri için :)

13. *elektrikçi*ELF*

*elektrikçi*ELF* Forum Kalfası

Hoşgeldin, ama yakında üyelere ben mi bozdum oyunu bana ne laf atıyorsunuz diyeceksin. :D

14. Crypton

Aaa Niye öyle deyim, sonuçta benim yetki alanımda olmadığını biliyorsunuzdur. Ama hoş buldum, Teşekkür ederim..

15. -Star-

-Star- Forum Büyük Ustası

Merhabalar efendim. Yeni başlayanlar başlığı altındaki "lf 4 ve lazer topları" konusuna göz atabilir misiniz? Raporladığım bir mesaj var,açıklamamı raporda yazdım.Teşekkürler ^^

16. Crypton

takibi hemen kontrol sağlayacağım. Rica ederim

17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Film önerisi yabancı gelmiyor ama yanılıyor olabilirim. Pek aktif değilim eskisi kadar yoksa önerilerim olabilirdi. :) Ne tarz film önerisi istediğinize bağlı olarak. :D

18. anakin5555

anakin5555 Yaşayan forum efsanesi

geç de olsa hoş geldiniz :)

19. Crypton

Hoşbuldum bana farketmez korku hariç hepsi yoksa oradaki ev ne kadar eder orada kızlar neden kaçmadı o kapıdan neden girdi diye düşünüp duruyorum

Sayfayı Paylaş