1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Darkorbit 2014 Tanıtım Videoları

Konusu 'Medya' forumundadır ve buzmavi tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. buzmavi

buzmavi Forum kumandanı

Merhaba,

Bu bölümde Darkorbitin oyun yada düzenlediği etkinliklerle ilgili tanıtım videolarını görebilirsiniz.

Mutlu Seyirler!

2. buzmavi

buzmavi Forum kumandanı

Merhaba Kahraman Pilotlar;

Bugün yeni bir tanıtım videosu yayınlayacağız.Rick dekard ve bazı Darkorbit çalışanları 2013 de yapılmış değişiklikleri inceleyecek. Ayrıca, en önemlisi üyelerden aldığımız geri bildirimleri hangi noktada geliştirdiğimiz. Son olarak oyuna ne geleceği ile ilgili kısa bilgi vereceğiz.

OOFLY61 ve KANUNİ-SULTAN-SÜLEYMAN bunu beğendi.
  3. buzmavi

buzmavi Forum kumandanı

4. {-€FSANE_AT€Ş-}

{-€FSANE_AT€Ş-} Forum dükü

en sonunda yarış başlıyormu diyor

5. buzmavi

buzmavi Forum kumandanı

Merhaba arkadaşlar ;

Jonathan ile yaptığımız röportaj ile ilgili facebookda bir video yayınladık. Her zaman olduğu gibi video ingilizce fakat sadece almanca altyazı ekleyebildik.

Videoyu buradan bulabilirsiniz
    .

Çevirisi:

oyun çok başarılı bir oyundu fakat son 2 yılda çok olumlu değildi. Oyunda yeniyi aramaya başladık. Yeni bir şeyler keşfetmemiz gerektiğini hissettik ve bu yüzden yapımcı ile diyalogları başlattık. Oyun forumlarımızda sanki blogmuş gibi kullanıcılar yorumlarını yapmaya başladılar. Oyunun problemlerine odaklanmaya başladık. Oyunu adil hale getirmek istedik. Bazı oyuncular bundan mutlu olmasada bu yaptığımız en büyük değişiklikti.
    Oyunu daha eğlenceli hale getirmek istedik. Yeni arayüz ve oyun girişi buna örnek. İlk görüntülerimizden çok daha etkili grafikler kullanıldı.
    Oyunda birçok şeyi değiştirdik. Örneğin ; gemi giderken tamir olunamıyordu. Şimdi size saldırı olmazsa tamir olabiliyorsunuz. Seçiminizi yapabiliyorsunuz saldırmak veya kaçmak. Bu durum oyunu daha adil hale getirdi ve sonuna kadar savaşılmasını sağladı.
    Ekran boyutu da revize edildi ve şimdi size kim saldırıyor görebiliyorsunuz ve sizde saldırana karşılık verebiliyorsunuz.
    300 yeni görev yaptık. Bu görevler oldukça başarılı ve oyun hikayesini kuvvetlendiriyor. Yeni bir açık artırma sistemi getirdik. Bu da oyunun adil hale gelmesi için attığımız adımlardan biri. Bu sayede oyuncular premıum malzemelere daha kolay sahip olabilecekler. Bu oyun için büyük bir adımdı.
    Yeni gelecek olan adım Darkorbit için çok büyük bir adım. 3 boyut modu çalışmalarımıza başladık. Tanıtım videomuz müziği ve görüntüleriyle çok güzel oldu.
    Önümüzdeki ay büyük yarışmalar olacak. Oyuncularımız için özel ödüllerimiz olacak ve Ağustos ayında büyük bir etkinlik planlıyoruz. Oyuncularımızın bizlerle tanışması ve bizlerle beraber oyun oynamasının iyi olacağını düşünüyoruz. Geliştirme takımımız da orada olacak. Hepsi şimdilik bu kadar gelin ve bize merhaba diyin.

Son düzenlenen: 25 Nisan 2014
  6. buzmavi

buzmavi Forum kumandanı

Merhaba;

Jonathan Türkiye'ye geldiğinde kısa bir Söyleşi yaptık :) Çevirisi videoda alt yazı olarak verilmiştir.

İyi Seyirler.

Son düzenlenen: 25 Nisan 2014
  7. Merhabalar
    Oyuncuların çoğunluğunu türkler oluşturyor madem bizim isteklerimize neden cevap verilmiyor kayıtsız kalınıyor bir değişiklik yapıyorlar ardından geri alınıyor bunun neden yapıldığı hakkında bir bilgi paylaşılmıyor oyunculara verdiklere değer bu mudur o zaman?Türkiyeye gelip bir kaç soruya yanıt verip gitmekle sorunlar çözülmüyor malesef...
    Oyuncularla iletişim kurmak için illa o ülkeye gitmek gerekmiyor.Bizim isteklerimizi,şikayetlerimizi,sorunlarımızı alıp bunları ilgili yerelere ileten vede bize geri dönüşünü yapan yetkililer istiyoruz burada lütfen bunlar içinde birşeyler yapılsın.

8. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

İyi güzel yazmışsınız fakat bir tek Türkiye serverlarında yenilik yapılmadı. Yine aynı şekilde bu yenilik bir tek Türkiye serverlarında tekrar eski haline çevirilmedi.

Bütün serverlarda yapıldı ve tekrar bütün serverlarda eski haline çevirildi.

İyi forumlar.

9. Dediklerimi tüm serverlara yönelik yapsınlar o zaman biz buraya birşeyler yazıyoruz siz ilettik diyorsunuz geriye bize gelen cevap varmı yok cevap istiyoruz.Adamlar oyunda birşey değiştiriyor sonra fikir alıyor değiştirmeden önce fikir alınmalı ki çoğunluk evetmi diyor hayırmı diyor yoksa biraz daha mı geliştirmeli bunun kararını alıp uygularamaya geçsinler yenilikleri yine kafalarına göre yapıyorlar olmadı mı geri alıyolar onlar için kolay oluyor bunları yapmak sap gibi ortada kalan oyuncular oluyor...

AvatarTheLegendOfKorra bunu beğendi.
  10. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Benim yazdığım başka birşey ben yapılanla ilgili birşey demedim. Sizin Video ile ilgili o zaman Türk oyuncular çoğunluğu oluşturuyor şu olsun bu olsun yada bizim isteklerimiz niye olmuyor gibi şeyler yazdığınız için genel bir durum olduğunu yazdım.

Türkiye server'larına özel değiştirilen bir durum değil bütün server'larla ilgili olduğunu anlatmak istedim.

İyi forumlar.

11. buzmavi

buzmavi Forum kumandanı

Bazılarınız hatırlayacaktır, Darkorbit reloaded takımı Mayıs ayında RPC 2014 Toplantısındaydı.
    Arkadaşlarımız ve çalışma arkadaşlarımız Okan ve Dimi , Video uzmanı, etrafa bir göz attılar ve izlenimlerini bize aktarmak için bu video ile geri geldiler.
    Ne gördüğümüze bakmak isterseniz Youtube'a göz atın :

12. FMOD'um ben 4 yıllık darkrobit oyuncusuyum.Bu zamana kadar DO'dan bir şey kazanamadım.Her zaman bi DarkOrbit mause pad im olsun isterdim.Acaba bana gönderebilme imkanınız var mı ?

13. anakin5555

anakin5555 Yaşayan forum efsanesi

buknuya ne oldu :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş