1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

DarkOrbit - Resim Albümü

Konusu 'Medya' forumundadır ve FENOMEN tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bekçi

bekçi Forum öğrencisi

maşallah ne kadar sürede birikti bu kadar uridyum :)) 2009 oyuncusu olarak soruyorum yeni düzenden kaynaklı mı

2. WolfWar

WolfWar Forumun imparatoru

Neyse hayal kurmayalım şimdi :D

3. D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R Yaşayan forum efsanesi

Sır kalsın :D

4. bekçi

bekçi Forum öğrencisi

Anladım :)

5. Aliens

Aliens Yaşayan forum efsanesi

6. militaryship-3

militaryship-3 Forum Doçenti

Geminin ismi ve pet in ismi uzayla alakalı terimler sanırım , çok eskiden oynadığım bir oyunda bu isimler yıldız isimleri olarak kullanılmıştı

WolfWar bunu beğendi.
  7. Aliens

Rigel; Orion (Avcı) Takımyıldızında Avcı'nın ayak bileğine denk gelen Mavi Süper Dev türünden bir Ana kol yıldızının ismi. İsmi Arapça kökenlidir ve ayak bileği anlamına gelir. Rigel'in diğer bir adı da Beta Orionis'tir.

Orion ise Yunanca Avcı bir Giant (Gaia ve Tartarus'un insan gövdeli ejderha bacaklı dev bir tanrısal çocukları) olan Orion'dan alır ve Avcı Takımyıldızına da adını vermiştir.

Rigel beni yapısı ve güzelliğiyle büyüleyen yegane yıldız; o yüzden bu ismi seçtim.

militaryship-3, .Paradoks. ve WolfWar bunu beğendi.
  8. Aliens

Vay hain! :D Kendi gemimi kendime düşman görmeye bir türlü alışamadım. :D

Minerva ve Anxiety bunu beğendi.
  9. JΛCΚ_SPΛЯЯOШ

JΛCΚ_SPΛЯЯOШ Forum bekçisi

Oysaki öylesine girmiştim :D

ŞahFD bunu beğendi.
  10. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Hangi kapı dostum bu hades mi?

Hangi kapıyı yapim ben şimdi? Uykusuz geceler bizi bekler :)

11. umut322

umut322 Aktiver Ustası

[​IMG] Bu bu aralar çok mu şanslıyım ne 1 haftalık gemi 1 hammerclaw ve mimesis tasarımı

ŞahFD bunu beğendi.
  12. JΛCΚ_SPΛЯЯOШ

JΛCΚ_SPΛЯЯOШ Forum bekçisi

5-2 haritasında denk gelmiştim :D

13. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Öncelikle hayırlı olsun :) Fakat merak ettiğim bu gün çifte ödül günü vardı yani özel gemi öldül günü yoktu hani oluyor ya bu bu kapılar yap şu gemileri kazan günü de oluyor genellikle epsilon zeta ve kappa sen o gün olmadan o gemiyi nasıl kazandın ? :D

Hayır merak ettiğim normalde de gemi kazanılma şansı var mı?

Sadece o güne özel değil mi?

Eğer öyleyse bütün gün kapı yapabilirim :D

14. umut322

umut322 Aktiver Ustası

bende anlamadım çifte gün başladığı an kapıyı bitirdim tasarım çıktı anasayfadada yazmıyor hata mı değil mi bilmiyorum hammerclawı ben çarşamba aldım çifte gününde değil işin komik tarafı gemi skylabı 0 ama şimdiden hammer apis zeus fıll oldu :) ve tasarımlar

15. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Hammarclaw aegisden bile daha iyi şöyle düşün goliath gücünde bir aegis bence o gemiyle çok güzel kasılırısn ;)

Tam kasılma gemisi

16. umut322

umut322 Aktiver Ustası

[​IMG] Kaldı sayborg 1 haftalık gemiye önce hammerclaw ardından mimesis çıktı kaldı sayborg şaka maka oili gemileri oil harcamadan tamamlayacam galiba nasıl şanssa başka bişey istesem olmaz

ŞahFD ve WolfWar bunu beğendi.
  17. WolfWar

WolfWar Forumun imparatoru

Nerden nasıl çıkıyor bunlar ?

18. umut322

umut322 Aktiver Ustası

şu an gg bölümde kazanma şansı var kapılardan çıkıyor

19. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

acemi şansı :D

Adam birde telden oynuyor vay be..

20. Anxiety

Anxiety Forum acemisi

Merhaba,

Galaksi Kapısı Bonus Ödülleri rastgele zamanda rastgele kapılara konan bonus ödülleri kapsamaktadır. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Oyunu ve özellikle Galaxy Gates kısmını sık sık takip ederseniz bonus ödüllerden birine gün/hafta içerisinde denk gelebilirsiniz.

İyi forumlar.

WolfWar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş