1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

DarkOrbit - Resim Albümü

Konusu 'Medya' forumundadır ve FENOMEN tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Yok aslında onu söylemek istememiş modum

Nasil bu kadar çok çıkarabiliyorsun? Nereden geliyor bu şans anlaminda söylemiş sanırım :D

Anxiety bunu beğendi.
  2. allideniz197

allideniz197 Forum öğrencisi

gemiyi birleştir yoluyla aldım anca gemi hangar gelmedi
    görmüş olduğuz üzere

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Eylül 2019
  3. Minerva

Minerva S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Forum içerisinde link paylaşımı yasak olduğu için mesajınız tarafımca düzenlenmiştir.
    Mesajınızı nasıl görsel ekleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. umut322

umut322 Aktiver Ustası

[​IMG] İlk kutudan çıktı bu oyun kıyak geçiyor keşke hayattaşansım böyle olsa ilk gemiye bir türlü çıkmamıştı not: hammer mimesis de bu gemiye çıktı şaka gibi geliyor değil mi

5. βŁЦ£¤МДИ

βŁЦ£¤МДИ Forum Professörü

Sabah akşam citadelle palla toplayan sen misin umut bey :)

6. Miscozra[Türk]

Miscozra[Türk] Veteran

legend koleksiyonu... naçizane

Minerva, Cellat_Tr ve ŞahFD bunu beğendi.
  7. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

resim gözükmüyor.

8. βŁЦ£¤МДИ

Biz de böyle :)

Minerva bunu beğendi.
  9. umut322

umut322 Aktiver Ustası

yok ya ben değilim o nicknamem sadece umut pala değilde pvp de kutu topluyorum daha çok

βŁЦ£¤МДИ bunu beğendi.
  10. βŁЦ£¤МДИ

isim benzerliği heralde ya adam 7/24 palla topluyor bu azimle darkorbite ceo olur :D

11. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Vallahi kapı yapmaktan sıkıldım birazda dün ve bugünün hasilatlarını paylaşayım

Öylesine kutu açıyordum ve sonuç bu :D 1-Blaze Venom

3.Açışımda Legend Tartarus(Farkettiyseniz Hemen Giyinmişim Blazeyi :D) Üst üste iki tasarım çıkarınca çok sevindim.

Daha Sonra bölünme kristali için bir kaçtane kuiper yaptim(TAM BİR İŞKENCELİ KAPI!)

Harbiden çıkıyormuş 200 bin uridium :D Efsane değilmiş(Umarım Surgeon efsaneside gerçektir)

Ayrıca balanstan girdim kontrol ettim

Sonuç doğru.

Buda son olarak desteklerim keşke hep böyle kalsalar :D

Sonuç olarak şu son 1-2 gündür çok kazançlı gidiyor oyun :)

Minerva ve .Paradoks. bunu beğendi.
  12. βŁЦ£¤МДИ

hayırlı olsun kardeşim zamanında 215 k uri için atmadıgım kuiper kalmamıstı ama döndürüyordu kendini :D cerrahı 3 yıl once aldıydım sanırım ama ugrastırmıstı baya şans işi inş cıkarırsın

ŞahFD bunu beğendi.
  13. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Peki kardeşim bu kuiperden surgeon çıkıyormu gerçekten yoksa bir efsane mi yani özel ödülle falan bir alakası yok değil mi ondan tam emin değilim :D

14. umut322

umut322 Aktiver Ustası

hayırlı olsun banada karbonit sayborg çıktı ama geminin kendisi yok bir türlü çıkmadı şimdi bir zeta açık 8 havoc 180k uri var havoc için bu gece mi girsem yoksa haftaiçi ödüllerde mi girsem kararsız kaldım uriyle zeusu almayı düşünüyorum 158k ya düşmüş

15. umut322

umut322 Aktiver Ustası

cerrahı ben gb2 serverinde ilk epsilondan çıkarmıştım :D

16. βŁЦ£¤МДИ

hocam bana soracak olursanız pazar zetaları donun biriktirdiğiniz anahtarlarla zeus gununde sarı sandık açın hem sayborg için hibrit kondensatorleri toplamış olursunuz hem de zeusu almıs olursunuz oili x6 daki black light yaratıgından tamamalrsınız

17. umut322

umut322 Aktiver Ustası

hibrit mikro hepsi fazlasıyla var 46 adet şimdi hammer mimesis için diyecem onlar kapıdan çıktı zaten tek oil eksik bar şu an 135 tane var x6 daki yaratıkda saati belli değil bakalım zeusun fiyatı azalmaya nşladı ve parçasıda zor çıkmaya başladı eskiye nazaran şimdi 158k uridium apis de 45 parça direk alınabiliyor urisiz

18. βŁЦ£¤МДИ

kardeşim 19 da 52 de bekle cıkıyor 19 dan sonra ,, x6 da da 19-21 arası cıkıyor öğlen 13 15 arası değişiyor

umut322 bunu beğendi.
  19. umut322

umut322 Aktiver Ustası

Cevabın için teşekkürler bakalım ama botlardan fırsat kalır mı orası muamma

20. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

epsilondan çıkarirken peki haftasonu ödül günümüydü? Yoksa öyle normal girdin çikti mi

Sayfayı Paylaş