1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

DarkOrbit - Resim Albümü

Konusu 'Medya' forumundadır ve FENOMEN tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. umut322

umut322 Aktiver Ustası

Ödül hafta sonu ödülleri olduğu zamanda

2. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

vay arkadaş sende ne şans varmış yahu :D Benim anlamadığım kapılar özel ödüllü haftasonu falan diyor ama herhangi bir bildirim yok görsel yok bildirim yok(anasayfada) ben şimdi verdiğini nereden bilicem?

3. JΛCΚ_SPΛЯЯOШ

JΛCΚ_SPΛЯЯOШ Forum bekçisi

İzinden geliyorumm :D

βŁЦ£¤МДИ bunu beğendi.
  4. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Bu kadar kapıyı kim yapacak? Bitirecek? İşin kötü tarafi gece 12'ye kadar hepsini bitirmem ve hepsinden gelen urilerle tekrar kapılar yapmam lazım :S Sabahlara kadar kapı yapacaz anlaşıldı..Hemde sepromsuz!

(Alpha,beta,gama hariç tüm kapılardan çifter tane hades ve kronosda dahil)

Edit:Birde bu sıkıcı champion tasarımını kullanıyorum %5 hasar ve %10 şeref veriyor diyor ama doğrumudur acaba? Doğruluğu varmıdır.

5. Perseus.

Perseus. Forum acemisi

Merhaba,

Goliath Champion gemisi %5 Hasar ve %10 Şeref Puanı bonusuna sahiptir. Ülke tasarımları buna sadece görsel katkı sağlar.

İyi forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
  6. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Yani çiplakken de bonuslardan faydalanıyorum modum değil mi? Ülke tasarıma gerek yok?

edit:Çünkü ben genellikle kapıları hep hasar tasarımlarıyla yapar son dalgada şeref tasarımını alıp bitirirdim ama championun özelliklerini görünce 2 si bir arada geldi bende 100 bin uriye aldim ama umarim boşa almamışımdır diye sordum :)

Perseus. bunu beğendi.
  7. Perseus.

Perseus. Forum acemisi

Merhaba,

Evet ülke tasarımı almadan da bu bonuslardan faydalanabilirsiniz. Exalted ve Enforcer'in birleşimi bir nevi. Almanız iyi olmuş.:)

İyi forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
  8. JΛCΚ_SPΛЯЯOШ

JΛCΚ_SPΛЯЯOШ Forum bekçisi

az kaldı ınter görevide 55 binde haftayada o biter :D

.Paradoks. ve ŞahFD bunu beğendi.
  9. umut322

umut322 Aktiver Ustası

[​IMG] Apis ve Zeus içinde havoc tamamlandı merak ettim millet nasıl bu kapıdan havoc çıkaramıyor dediklerine göre 20 30 da fulleyemeyen varmış 5 farklı hesapta en fazla 7-8 zetada fulledim asıl sıkıntı olan herculesdir bence

.Paradoks. ve βŁЦ£¤МДИ bunu beğendi.
  10. βŁЦ£¤МДИ

βŁЦ£¤МДИ Forum Professörü

şanslısınız :D telefondan mı giriyorsunuz

11. umut322

umut322 Aktiver Ustası

evet maalesef pc yok şimdilik mecbur telden oynamak zorunda kalıyorum foruma konu açmıştım ban yer mi diye yemez dediler ona göre oynuyorum

12. βŁЦ£¤МДИ

yok ya bir şey olmaz sadece zor olmuyor mu diye soracaktım

13. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Hercül mü zor?

Yaklaşık 80 kappa yaptım 80 kappada toplam 40 hercules topladım kimisi çifte ödül gününde kimisi normal ödül gününde, 30 Zetada ise 18 havoç yaptım

14. βŁЦ£¤МДИ

umut hocam sizde ki şans varken 7 kappada fullersiniz herkulu :D çift kazanç gununde :D

15. umut322

umut322 Aktiver Ustası

[​IMG] Buda benim zayıf çarım 1.gemi global Avrupa Rekt klanı iyi tanır

hayaligenc bunu beğendi.
  16. Aliens

Aliens Yaşayan forum efsanesi

UCB-100'ü seviyorum! :rolleyes:

.Paradoks. bunu beğendi.
  17. Aliens

Aliens Yaşayan forum efsanesi

Sırf bu görsellik için bu kapıyı yapabilirim! :D Keşke Evil You NPC'si başka yerlerde de karşımıza çıksa. :rolleyes:

Minerva bunu beğendi.
  18. umut322

umut322 Aktiver Ustası

[​IMG] taktik için tşkler blue man adamsın yoksa 5 saat bu yaratığı beklerdim oil ihtiyacı olmayan albayların halen bu yaratığa gelmeleride ilginç dün alamadım bugün kestim nihayet

βŁЦ£¤МДИ bunu beğendi.
  19. βŁЦ£¤МДИ

Hayırlı olsun dostum sevindim adına . Yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

albaylar'ın geliş sebebi Vermiş oldugu tecrübe ve şeref puanı olabilir

20. _Birazzhırs_

_Birazzhırs_ Forum koşucusu

Hadi dedeler bekliyor nineler. :D

Merhaba, kapıyı mimesisle yapmanızın özel bi sebebi var mı ?

Sayfayı Paylaş