1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Forum acemisi

Merhaba arkadaşlar,

Kışın gelmesi ile beraber sizlere yeni goliath tasarımı ve droit tasarımı sizlere bekliyor olacak.
    Şu anda geliştirilen içerikler hakkında sizleri daha farklı bir şekilde bilgilendirmek isteriz.
    İlk bilgiler sadece kaba taslak olucaktır çünkü detaylı bilgi vererek etkinliğin içeriğini bozmak istemeyiz.
    Bazı özellikler hala şaşırtıcı olmalıdır.

Burada sizle (2 hafta sonra Eylül ayı ile başlayacak)beraber geçeceğimiz "P.E.T."in vahşileşmesi" etkinliği hakkında ilk bilgileri vermek istiyoruz.

Yeni NPCler:15 Yeni NPCler petin 15 değişik leveli görünümünde olacak.(Bu yüzden 15 yeni npc var)
    Bu NPC ler şirketlerin değişik haritalarında 4-5 te de olduğu gibi ortaya çıkacaktır.
    Görevler:28 Yeni Görevler, 14 Düşük ve 14 Yüksek level görevleri.Her görev yığını çeşitli PET npc dalgalarına karşı ve bir boss PET e karşı savaşmak zorunda kalacağın galaksi kapılarında ortaya çıkacakları destansı bir görevi içeriyor.

Başarılar:Oyuncular bu değişik aktivitelerden 5 değişik başarı kazanabilecek.

Oyun:Galaksi kapılarında ve değişik haritalarda sen o bölgelerde durduğun sürece PET ini pasif modda tutacak özel alanlar olucak.

Özel bonus kutuları haritalarda olucaktır.

İndirimler:Yeni indirimler, özellikle Pet lerde ve PET ekipmanlarında ayrıca diğer itemlerde etkinlik boyunca dükkanda ve paymentte olucak.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ekim 2015
  2. BigBarracudA

BigBarracudA Forum Doçenti

nihayet yenilik candır :)

3. yılmaz749749

yılmaz749749 Forumun imparatoru

paran varsa candır valla :D
    allahtan kenarda 100k uri var 2 haftda 500k yapar canını okurum yeniliklerin :D

4. تأثير

تأثير Forum Professörü

Sanırım 2 hafta boyunca pet ekipmanlarına bir indirim gelmeyecek? Tamamen donatmayı düşünüyordum peti.

5. D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R Yaşayan forum efsanesi

Hala AYLIK GİRİŞ BONUSU , DARKORBİT İNDİRMESİ ve diğer önemli konular oyuna geçmemiş.

6. BigBarracudA

ben kasacağımı kastım cerraha yatırdım e bi daha kasarız iki hafta :) şöyle önceden ayıktırsalar bk ne güzel olacak :)

7. تأثير

تأثير Forum Professörü

Pet ekipmanlarına indirim gelecek diye cerrah almadım bilseydim alırdım cerrahı :)

8. BigBarracudA

cerrah kaçırılırmı ya :)

9. yılmaz749749

yılmaz749749 Forumun imparatoru

sana katılıyorum darkobit yine bakalım neler koycak payment biz gene uri ile olanları alcaz
    Aylık giriş bonusu birçok oyunda var ve o kadar oyuncu kitlesi olmayan oyunlar bunlar

anakin5555 bunu beğendi.
  10. ELFİDA___

ELFİDA___ Forum Büyük Ustası

:) OLEYYY nihayet canlandınız :) yenilik bakalım nasıl olur bencee süper olur :) sevmediğim adminim sizmi düşündünüz bunu:)

11. kaansakal

kaansakal Veteran

NPC ler kalıcı mı olacak?

12. Benim de 48 bin uridiumum filan oldu 2 haftaya 100 bin filan yaparım belki daha fazla P.E.T + Kamikaze 3 gerçi kamikaze 3 için 8 level yapmam lazım da, gökmen adminim bir şey soracağım, bu etkinlik ne zaman bitecek?

13. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Forum acemisi

Merhaba arkadaşlar

Girişteki "Katmanlar(Pencereler)"
    Oyuncuların giriş yaptığında duyuru pencerelerini geçmek için tıklamak zorunda kalmalarını sinir bozucu bulduklarını
    biliyoruz.Şu anda bu bilgilendirmeleri websitede daha az sorun teşkil edecek bir konuma koymak ve
    farklı bir şekilde sizlere sunmak için bazı fikirler üzerinde çalışıyoruz.Bu yüzden ilk olarak bazı temel teknolojiler
    hakkında çalışmaya ihtiyacımız var - bu yüzden sizden biraz sabır talep ediyoruz.Ondan sonra bu pencerelere
    belli bir sayı limiti(5) getirmeyi deneyeceğiz- bonus penceresi de dahil.
    Yeni başlayanlar/Acemi Koruması
    Gelecek haftalarda üzerinde çalışacağımız şeylerden birisi de yeni oyuncu deneyiminin incelenmesidir-
    tamamen yeni bir içerik gibi değişik fantezi yok, ama oyunun ilk saatleri sırasında yeni oyuncular için
    bazı kolaylaştırmalar olacak.Fikir başladığında sizleri daha fazlası hakkında bilgilendireceğiz.
    Hangar Fiyatlarının Düşmesi
    Bazı oyuncuların hangar fiyatlarının düşmesinden ötürü memnun olmadıklarını ve hatta bazılarının paralarını
    geri istediklerini biliyoruz.Mesele şu ki:Bu hayatın basit bir gerçeği, bazen insanlar bir şeyi sadece keşfetmek için
    alırlar ve bir süre sonra fiyatı düşer.Herkes bu tecrübeyi yaşamıştır - Sadece keşif amacı ile yeni bir bilgisiyar
    aldığınızda ilerleyen günlerde yarı fiyatına düşebiliyor.
    Sonuç olarak:Oyuncular bizden oyunu daha ucuz yapmamızı istememiş miydi?
    PPP den Görünüm Sayacının Kaldırılması
    Bazı oyuncular bunu bug olarak düşünüyor ama değil.Bu sayaç oyuna fazla bir şey katmadığı gibi çok soruna yol açıyordu.
    PPP lerinde en çok görülen oyuncu olmanın hiçbir ödülü yok

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ağustos 2015
    ELFİDA___ bunu beğendi.
  14. crux20

crux20 Forum bekçisi

bu yeni gelecek etkinliklerden birşey anlamadım.
    yani yeni yaratıklar ve görevler mi gelecek ?
    birde pet durumunu anlamadım.
    bana basit bir şekilde anlatabilirmisiniz ?

15. ELFİDA___

yeni yaratıklar kalıcımı yoksa etkinlikmi olacak petin konusunu anlamadım karmaşık yazılmış :)

16. D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R Yaşayan forum efsanesi

ya şu oyuna AYLIK GİRİŞ BONUSUNU ve İNDİRMELİ DARKORBİTİ getirin artık...

anakin5555 bunu beğendi.
  17. Peki sadece TR sunucularında mı yoksa tüm sunucularda mı?

anakin5555 ve ELFİDA___ bunu beğendi.
  18. Aliens

Aliens Yaşayan forum efsanesi

Sonunda yeni nir etkinlik geldi! Ötekiler artık antika oldular. Merakla takipteyim.

19. hacı_dede

hacı_dede Forum koşucusu

petler bazı haritalrda pasif modda kalıcak diyor yanı kutu artık yok :D

20. ELFİDA___

buna sevindim .:)

Sayfayı Paylaş