1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. militaryship-3

militaryship-3 Forum Doçenti

Bence bu geminin görünüşünü geliştirip öyle tanıtırlar , bu haliyle geleceğini sanmıyorum , görüntüsü gerçekten de lego gibi

2. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

3. -•SoloTURK•-

-•SoloTURK•- Forum Doçenti

Yeni gemi mi ? :D Ya kalkıp çizim yapsam bundan daha iyisini çizerim sanırım. Yani görsellere bakarak daha çok küçük sınıf gibi duruyor. Ne şekilde olursa olsun uridium ile satmaları mantıklı olmaz. :)

4. Etkinlikte belirli bi ilerleme puanına verirler de özellikleri güzelse tasarımı payment olabilir :D

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Sürekli gemi , tasarım veya kozmetik tasarım getirene kadar oyunu stabil hale getirmek için çalışmış olsalar daha makbule geçerdi. Her taraf son bir kaç senedir getirdikleri kozmetik tasarımlarla dolu ve şahsi düşüncem olarak bir çoğu da pek güzelde değil. Neyse ilerleyen zamanlarda yine böyle gemi veya tasarım getirirler..

MuratHancı bunu beğendi.
  6. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Siz ne dersiniz, ne gibi bir yenilik bizleri bekliyor? Kaynak Darkorbit resmi Facebook sayfası.

Kesin olarak oyuna eklenecek bir özellik veya yenilik değildir.

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  7. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Modum biliyorsanız söyleyin işte :D Vallahi merak ettim, ama birleştirle alakalı birşey %99

'^^RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE''

8. .Paradoks.

Bende bilmiyorum :)

9. *FastMonster*

*FastMonster* Forum dükü

benim aklıma şey geliyor, mesela kullanılmayan lf1 gibi lazerın içine belli bir şeyler karşılığında istatistik ekleyebileceğiz. örneğin lf1 e kalkan, hasar değerleri gibi, yani şey gibi olacak HP-LF1 gibi yada SHD-LF1 ... şuan salladım :))

10. Umarım iyi bir şeydir :D

11. .Paradoks.

Kötü değilmiş gibi :)

Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  12. TAW

TAW Forum koşucusu

Bu kadar çok yenilik niye geliyor? Oyunda bu kadar çok sorun varken ve insanlar bu kadar şikayetçi iken neden bu yenilikler? Bir oyunun bu kadar çok değiştiğini hiç görmemiştim.

13. .Paradoks.

Yenilik gelemyen oyunlara ne olduğun biliyor musunuz acaba? Ben size söyleleyim o oyunlar kapanıyor. DO ise gelişmekte ve güncellenmekte olan bir oyun. Bence yeniliklerin kiymetini bilelim :)

14. CubikonTR

CubikonTR Forum koşucusu

Üye " yenilik gelmesin " dememiş ama, bu kadar yeniliğin gelmesinden şikayet etmiş. Olaya nereden bakıldığı ile alakalı tabi. Bende size " bol bol yenilik gelen oyunlara ne olduğunu biliyor musunuz acaba? " diyeyim ve cevabını siz kendi öz benliğinizle verin. Hatta cevabı çok uzakta da değil aslında, 1 yıl önce ki DarkOrbit buna yüzeysel bir taslak oluşturabilir. Fakat her zaman kedinin kaymak yemeyeceğini gözlemleyenler daha iyi bilir :)

Burada binlerce oyun sıralanır, yüzlerce oyun şirketi, farklı farklı izlenilen yol haritaları..

Hepsinin en temelinde " para kazanmak " vardır, haklılardır çünkü devamlılık arz etmeleri gerekir. Ancak bu devamlılığı arz ederken oyunun dinamiğine müdahaleleri sınırlı kalır, buna da mecburdurlar. Zira ani değişimler insan psikolojisini - olumlu olsalar dahi - genel tabloda olumsuzluk olarak iz bırakır. Değişim değil, iyi olan gelişimdir. Yenilik değil, önemli olan talebi karşılayabilmektir. Çünkü verilen bir oyun hizmetidir ve kimse vakit geçirmek zorunda değil. Yani mesele, yapımcının kendi topuğuna sıkması ise bunu yine kılıfına uygun yapıyorlar gibi görünüyor. Azalan getiri denilen sistemin götürü tarafının bolluğu gibi :)

Hayırlısı.

İnsanlar hayatlarının hiçbir oyuna bağlı olmadıklarının farkındaysa ne güzel. " memento mori " deyimi en güzel haliyle anlatıyor tabloyu :)

15. FETİH1453™[Kiŋ™]

FETİH1453™[Kiŋ™] Sabit oyuncu

Arkadaşlar yenilik gelmesi iyidir, güzeldir. Oyuna heyecan katar mutlaka ama oyuncuları da inek gibi sağmanın bir anlamı yok. Elimizde bir sürü eski malzeme ve oil gibi kaynaklar var. Yenilik getirince oyuncuyu sağmak yerine ufak bir güncelleme getirirsin. Bu güncelleme ile oyuncu uğraşır ve gemisini geliştirir. Sen tutar lazer için 2milyon uri geliştirme istersen ******, darkorbitin bunun önüne geçmesi lazım. Arge için 10 milyon uri verdik. Aşırı uri ve darkorbitin açgözlülüğü oyuncuları ******* yönlendiriyor.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ekim 2019
  16. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Oyun kuraları gereği; oyun içerisinde herhangi bir program/yazılım kullanmak yasaktır. Oyun kurallarına Buradan ulaşabilirsiniz.
    Forumda "*" ile sansürlenen sözcük yasaktır. Forum kurallarına Buradan ulaşabilirsiniz.
    Tekrar edilmesi durumunda Cezai işlem uygulanacağını belirtmek zorundayım. Lütfen kurallara uyalım.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ekim 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  17. *FastMonster*

*FastMonster* Forum dükü

18. TAW

TAW Forum koşucusu

Modum hazmedemiyoruz. Evet elbette yenilik gelecek ama o kadar zor ve zaman alıcı ki asla zaman ve para yetmez. Ayrıca bir sürü sorun var bunları yenilikler ile gölgelemek mantıklı değil bence.

19. *FastMonster*

*FastMonster* Forum dükü

-UZMAN_ADAM- ve ŞahFD bunu beğendi.
  20. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Gerekli bilgiler paylaştığın için sağol dostum,

Ama benim merak ettiğim bu geminin amaci ney ki?

Bende önemli başrollerden bir gemi saniyordum cybor hammerclawn yada nimesis gibi hadi en kötü citedel gibi..

Ama bu gemi ayni DİSRUPTOR gemisi gibi boş süs bir gemi sanırım ne dp'si dp ne jenanatörü jenanatör, ne silahlanmasi silahlanma,

Mesela pusatin silah jenenatörü fazla hızı fazla ama dp'si düşük bunun silahi az hem dp'si düşük hem hızı,

Amaç ney anlayamadım :D?

Sayfayı Paylaş