1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Duyuru Darkorbit Yenilikleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* Aktiver Ustası

Bunlara nerden ulaşabilirim çünkü dükkanda yok

2. *FastMonster*

*FastMonster* Forum dükü

Gemi bilgisi:

· HP: 400.000
    · Nanohull: 400,000
    · Hız: 260
    · Lazer Yuvaları: 5
    · Jeneratör Yuvaları: 16
    · Özel Slotlar: 3
    · Roket Fırlatıcıları: 1
    · Gemi Modülleri Slotları: 3
    · Kargo Alanı: 1,500

amaçlarını ben de anlayamadım gemi ile vs falan attım ama vs gemısı oldugunu dusunmuyorum başarılı gelmedi bana.

3. Gemiyi yeterince test etme fırsatı buldum Geminin canı kalkanı çok fazla oldugu için Avcı şeklinde dizilmesi efsane bir şekil veriyor ona gemi ile " İntikam " Yeteneğinle vurduğunda rakibinin verdiği hasar kendine döndüğü için senin lazerin ona eklendiği zaman rakibin anında eriyip bitiyor oldu ki rakibin bir şekilde kurtuldu bu kez " Cinnet " ile son vuruşu yapıyorsun ve senin tek konfigürasyonun kalıyor bile kullananlar bu gemiyle harikalar yaratabilir bu yüzden bu gemi hızlı olsaydı hem kullanan fazla olurdu hemde kullanan oyuncunun karşısında ne sayborg nede centurion tyrannos dayanamazdı yavaşlıgından pek tercih edilmeye bilir ama gemi çok güzel şahsen ben beğendim ve sevdim :)

-=ODIN=- ve .Paradoks. bunu beğendi.
  4. ___Nemo___

___Nemo___ Forum Profu

18 ekımde vertex of teror gelıyormus forumda paylasılmadı sızce dogrumu

5. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Resmi duyuru paylaşılmadığı sürece, bu konuda bir şey diyemeyiz. Forumu takipte kalın.

Iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ekim 2019
    -=ODIN=- bunu beğendi.
  6. Melik•Bey

Melik•Bey Aktiver Ustası

Oyun yenilikleri kesinlikle oyuna zarar ama olan olduktan sonra dediklerimizin kıymeti olacak.

7. FİBONACCİ

FİBONACCİ Forum koşucusu

prometheus günü adında bi etkinlik gelecek galiba.5 adet prometheus paketi satışa sunulacak içerisinde çeşitli gemi tasarımları olacak. prometheus cyborg, prometheus mimesis,prometheus hammerclaw ,inferno mimesis ,inferno hammerclaw ,tyrannos tasarımları giga g surgeon , locust g surgeon bunlardan bazıları prometheus tasarımlarının görseli henüz paylaşılmadı. paylaşılınca eklerim. herkese iyi oyunlar

ŞahFD bunu beğendi.
  8. *mhmtaykn*

Ne zaman gelecek???

9. ŞahFD

ŞahFD Forum komiseri

Merhaba haberin kaynaği nedir?

Gerçek bir haber mi gerçekse şimdiden sabırsızlandım.

10. FİBONACCİ

FİBONACCİ Forum koşucusu

iki yıldır prometheus kutuları geliyor kasımın 20sinden sonra bu yılda aynı olur diye tahmin ediyorum.bu kez savaş biletiyle gelecek diye düşünüyorum.
    darkorbit unofficial yazarsan google ordan görebilirsin kyro diye biri önceden paylaşıyor.

11. .Paradoks.

Tahminim üyemizinde belirttiği Prometheus etkinliğin yenilenmiş bir versiyonu olacak bu yıl.

12. İnferno ve tyrannos mimesis mi :D kesinlikle gelmeli :D

13. ŞahFD

ŞahFD Forum komiseri

Hangi tarih aralığında gelecektir peki sizce? Bir tahmin varmıdır. :)

14. .Paradoks.

Merhaba,

Geçen yılki ektinlik ile aynı tarihte gelecektir diye tahmin ediyorum.

İyi forumlar.

15. *mhmtaykn*

Ayın kaçında olmuştu?

16. ..Sakaryalı..

..Sakaryalı.. Forum koşucusu

2017.24...2018.23..2019.22 sinde ola bilir

17. *mhmtaykn*

Gemim normalde beslemesiz X1 mermisi ile 10.000 vuruyordu şimdi 10 prometheus lazeri aldım X1 9.000 vuruyorum. Şimdi ben anlamadım hangi lazer daha iyi olduğunu yoksa oyunun lazer hasar gücü güncellenmedi mi? Artık darkorbitten şüpheleniyorum.

Sayfayı Paylaş