1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Ekipman Oyunda Açılabilirse Nasıl Olur (Test Server)

Konusu 'Medya' forumundadır ve *FastMonster* tarafından 10 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *FastMonster*

*FastMonster* Forum dükü

Daha önce test serverına gelmiş bir video,
    Ekipmanlar sadece web sayfası üzerinden değil ayrıca hangardayken de dizilebilir.

2. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Yanlış hatırlamıyorsam yine belli yerlerde düzenlenebiliyordu. Bu nedenle şahsen çok önemli değil. :D

İyi forumlar.

3. *FastMonster*

*FastMonster* Forum dükü

O
    Oyun web sayfasından bağımsızlaşsa güzel olur. mesela oyun içindeyken açık arttırma bölümünü açıp açık arttıkrmaya katıldığınızı düşün pratik hızlı

4. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Şu an olan duruma göre yine bakabiliyorum gerekli şeylere bir sıkıntı olmuyor. :D

İyi forumlar.

5. *FastMonster*

*FastMonster* Forum dükü

:) Çift monitör mü kullanıyon napıysan [​IMG]

6. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Yok ama alıştım gerektiği zaman hızlıca arka sayfaya bakıyorum. :)

İyi forumlar.

7. RAMMFİRE

RAMMFİRE Forum kontu

Aslında çok önemli. Yabancı bir admin, oyunun anasayfa senkronizasyonu aktif oyunun içine dahil edildiğinde Browser yerine Client yapabiliriz demişti. Oyunun indirmeli olması çok önemli. Çökmeyen flash player, daha iyi görseller için Browser yazılım engeli ve daha iyi görünüm demek. Bir riski var, Client olunca aşırı derece açık bulunabiliyor. Browser haliyle bu kadar hile varsa, düşünemiyorum..

8. *SüPeRmEn*[BŞK]™10™

*SüPeRmEn*[BŞK]™10™ Sıradışı yetenek

Kıyamet modum bu aktar sistemine şöyle bir değişiklik gelebilir. Ben CERRAH ile oynuyorum ve G-Champion aktarmak istiyorum ama 1 jeneraör eksik bunu gemi ekipmanında en gelişmemiş olan veya hepsi denk ise bir jeneratör atılsın, bu şekilde daha hızlı bir şekilde aktarma yapabiliriz ÖRNEK olarak şuda olabilir ben sperahead veya aegis kullanıyorum ve cerrah geçmem gerekiyor cerraha geçiceğim zman en iy lazer ve jeneratörleri otamatik olarak kuşanılabilir. Bu gayet daha güzel bir aktarma sistemi olur.

9. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Önemli değil derken oyunun komple client olmasını demedim. Yani belli yerlerde ekipman düzenlemenin benim için çok önemi yok demek istemiştim. :) Oyun komple Client hale getirilince haliyle oyun içinden yapılacak. :)

Client olmasının tabi ki bazı olumsuz yan etkileri olabilecektir.

O konuda bir şey diyemiyorum fakat eski sistem bana kalırsa çok daha kullanışlıydı. :)

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş