1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Emperor Kristallon'un Galerisi ! [İMZA DÜKKANI]

Konusu 'Medya' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bitti ! ^^

Ya şu kutlama imzalarının tarzında yapmıyorum artık çoğu kişi öyle istemeye başladı çünkü. Ama bu üstteki elemanı da seveceğini düşünüyorum ^^

Seninki zor iş ya :eek: pek çok iş ile uğraşıyorum şu sıralar onu yapmak zamanımı alır gibi , başka bir şey istesen olmaz mı ? :D

2. ZEUSS!!

ZEUSS!! Forum koşucusu

Eyvallah hocam teşekkürler :D

3. Ah söylemeyi unuttum tabii uzun zaman ilgilenmeyince böyle imza işiyle :D

Kod:
    [CENTER][IMG]http://i.hizliresim.com/B2zZyM.png[/IMG][/CENTER]
    Ne olur ne olmaz bulunsun.

4. ZEUSS!!

ZEUSS!! Forum koşucusu

Eyvallah

5. xxl-vega

xxl-vega Forum Profu

Tamam dostum sıkıntı değil, zaten senin yaptığın imzayı kullanıyorum. O yeter :) Kolay gelsin.

6. [​IMG]

Galeri yeniden emrinize amade ^^ ayrıca isteyenlere herkesin kullanabileceği bir PUSAT imzası da var! (1.sayfaya göz atın)

7. Kolay gelsin :) İnanılmaz işler yapmışsın , off topic konuşmayın demişsin fakat tebrik etmeden geçemedim . :)

8. BayezidTheThunderBolt

BayezidTheThunderBolt Forum Kalfası

Konu halen aktifse eğer bende g-champion Turkey li
    Power of justice yazılı bir imza istiyorum :D
    -BayezidTheThunder(bolt yok :D ) ı da eklersen çok çok sevinirim

Sayfayı Paylaş