1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

ERDALBAGGAL kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ÐΛЯKη£S

ÐΛЯKη£S Forum yarı tanrısı

Hangisini kıyamet adminin konusunda olanmı:)

2. ERDALBAGGAL

ERDALBAGGAL Forum kontu

serverini söyle bide nickini yaz bi ziyaretine gelim söylerim :)

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  3. ÐΛЯKη£S

O degilde senin ban acılmadımı bro?
    Mesajı gorursen benim sunucudan mesaj atıcaktın onu bekliyorum hâla

4. ERDALBAGGAL

ERDALBAGGAL Forum kontu

Bannim acildi sende gordunki yine forumda adaletsizlik hat safada bannlammasi gereken bannlammayip bannlanmamasi gereken kisiler bannlaniyor sen ogun herseye sahit oldun dahada birsey demem insanlarin gercek yuzunu gormus olduk :)

5. ÐΛЯKη£S

Burda banlanmak birsey degilde oyun hesabının banlanması kotu ben artık tartısmaymıs suymus buymus onlara girmeyecegim. Ederim raporumu ne olursa olsun.

6. ERDALBAGGAL

ERDALBAGGAL Forum kontu

Aynen oylede oyun hesabim banlanmadi :) kimseyi savunmaya felan gerek yok dedin gibi degmez bak ben savundum banni Ben yedim :)

7. ÐΛЯKη£S

Benimki bannlandı :confused:

8. -UZMAN-

-UZMAN- Forum delisi

Merhaba,

Olması gerekende bu zaten :) Tartışmalardan lütfen uzak durunuz.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Aralık 2015
  9. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Hatırladığım kadarı ile yaş üzerinden bir takım mesajlar yazmıştınız ve bu nedenle ban almıştınız. Durduk yere kimse banlanmıyor.

İyi forumlar.

10. ERDALBAGGAL

ERDALBAGGAL Forum kontu

Forum acemisi .d

11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Görevli hesabım ve bilen zaten biliyor. Orada forum acemisi yazsa ne yazmasa ne :)

Sayfayı Paylaş