1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Geri bildirim Fazladan mısır şekerlerine ne olacak ?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Mehmet_Can tarafından 19 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fazladan mısır şekerleri işe yarar mı ?

Anketin kapanma tarihi 21 Ekim 2019.
  1. evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. hayır

100,0%
  1. Mehmet_Can

Mehmet_Can Forum koşucusu

Kusuruma bakmayınız ama aklıma takılan bir soru var soru şu..
    Etkinlik bitince fazladan mısır şekelerlerine ne olacağıdır.
    Ne olacak ?

2. Mr.Uçar

Mr.Uçar Geleceğin Editörü

elinde patlıyacak kırediye cevirirler ne olacak başka

3. DraydiBoy

DraydiBoy Forum kontu

crediye cevrilmez heralde ya bişiler yaparlar zaten iki tane boos kes 50 k şeker veriyor birleştire bişiler gelir ya

4. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Şuanda etkinlik kapsamında kazandığınız şekerler birleştir kısmı dısında bir işe yaramamaktadır.

İyi forumlar.

5. Mehmet_Can

Birleştir kısmından şeker ile alına bilen her şeyi bir er defa aldım zaten ben fazladan şekerleri soruyorum..

6. Eski

Eski Forum emekçisi

Dostum ODİN FM cevabı vermiş zaten, birleştir kısmında kullanılabiliyor sadece. Fazlası fazla olacak, başka bir işe yaramıyor.

-=ODIN=- bunu beğendi.
  7. Mehmet_Can

Bir arkadas 1 milyon diger bir arkadas 2 milyon yapmisti umarim gelecek etkinliklerde ise yarar

8. Eski

Eski Forum emekçisi

Üzgünüm ama yaramayacak. Rehberde etkinlik bittikten 24 saat sonra kaldırılacağı yazıyor.

9. PoetShadow

PoetShadow Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Bu konu hakkında Güncelleme ve Fikir havuzuna açılmış olan konuyu desteklemek isteyebileceğinizi düşündüm. Konuya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş