1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Forum Etkinlikleri Sorular

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve GÖÇEBE tarafından 3 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KIZIL

KIZIL Forum öğrencisi

'Cevap konusu link'i Nasıl oluyorda duyuru başlığında paylaşılmıyor bu konuda akılcı bir yanıt alabilir miyim?
    @lllecelll sormasa unuttular herhalde diye düşünecektim.
    Bu konuda ciddi eksikleriniz var.

Bi başka konu forum üzerinde özel mesajlar atabileceğimiz 'Sohbet' konusu var, ya da Darkorbit'in resmi discord ya da facebook gibi sayfaları var. Oyunculara geniş bi zaman için süre verirlip, hem cevapların kopya edilmemesi için; hem de bu kadar sığ bi zamanda oldu bittiye getirmemek için neden özel mesajlar almak yerine 20:00'de açalım 23:59'da kapatalım gibi bir çözüme başvuruyorsunuz?

Ayrıca 2. etkinliğin sadece ilk cevaplara hitap ediyor oluşu, forum'un kullanışsız oluşu yine söz konusu eksiklikleriniz arasında.

2. VALEYARD

VALEYARD Forum acemisi

Merhaba,

Cevap konusu linki dün saat 19.00'da burada verilmişti.

İyi forumlar.

3. KIZIL

KIZIL Forum öğrencisi

1. etkinliğe Müneccim'leri falan kabul ediyorsunuz herhalde?

4. Tauly__

Tauly__ Aktiver Ustası

Kazananlar belli oldu mu ?

5. GÖÇEBE

GÖÇEBE Forum acemisi

Etkinlik kazananları bu hafta açıklanacaktır. Forumu takipte kalınız.

İyi forumlar.

Tauly__ bunu beğendi.
  6. _*LIFeIsGooD*_

_*LIFeIsGooD*_ Forum bekçisi

Sayın modlar İstasyon Fotoğrafı etkinliğinde FuRKaNSVaTtr adlı kullanıcının cevabını düzenlemişsiniz arkadaş link paylaşarak katılmıştı benim de cevabımın düzeltilmesini talep ediyorum lütfen yarışmada ikilik yapmayınız.

KIZIL bunu beğendi.
  7. _*LIFeIsGooD*_

Sayın modlar adaletsizlik yapıyorsunuz ve benim burdaki mesajıma bile cevap vermiyorsunuz. Konuşur konuşur susar bir insan değilim hakkımı arar peşinden koşarım haberiniz olsun. Yaptığınız ikiliği herkese göstermek zorunda bırakmayın lütfen.

8. falcon_joker

falcon_joker Forum koşucusu

_aimable_ bulmaca etkinliğinde bu şahıs benim resmimi çalmıştır lütfen ilgilenirmisiniz.

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Forum acemisi

Merhaba,

Önce kazananlar açıklansın, sonra sorunuz varsa konuşalım.
    Merhaba,

İncelemeler yapılmakta.

İyi forumlar.

10. FuRKaNSVaTtr

FuRKaNSVaTtr Sabit oyuncu

Ben en azından istenildiği formatta cevap attım. Görseller konuda yer etmesin diye böyle yapılmasını istediler. Sen ve diğer bazı oyuncular resimleri gerektiği şekilde atmayarak konuyu gereksiz şekilde kalabalık hale getirdiniz. Resim atmasını yoksa bende biliyorum eğer bunlarla uğraşmasam senden öncede cevap atabilirdim.

Moderatörler diğer konularda olduğu gibi uygunsuz içerik, hakaret ve link paylaşılan mesajları düzenleme yetkisine sahip. Cevap konusunda bunu yapmaması gerekiyordu belkide ama inisiyatifini kullanarak bunu yapmış olabilir. Bundan sebep ödül kazanamayacaksam kazanmayım senin kadar bunu problem etmem.
    Sonuç ne olur bilmem kazanırım veya kaybederim. Eğer ki olurda ödüllerden birini ben kazanırsam ödülümü _*LIFeIsGooD*_ isimli arkadaşa verin. Arkadaşın içi rahat etsin. Çok şükür avantaj paketini ve indirim paketini kendim alacak durumum var. Hem gereksiz yere ortalığı germesininde bir anlamı yok kendisi çünkü benden fazla emek verdi :)

-UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  11. _*LIFeIsGooD*_

Kardeşim benim burda takıldığım olay ödül alıp almamak değil. Takıldığım nokta modların benim cevabımın kurallara uygun olmadığı için kabul edilmeyeceğini söylemesi üzerine formata uygun olmayan başka cevapları düzenleyebilmesi. Adaletsizlik beni o kadar sinirlendiriyor ki kendimi tutamıyorum kusura bakma. Yoksa her ne kadar o belirtilen sekilde fotoları atmamak kabul edilmiyorsa kurallarda yazdığı gibi link halinde atmak da kabul edilmemeli. Ve o cevabı düzenleme insiyatifi gösterebilen mod sanıyorum ki benim cevabımı da düzenleyebilir. Empati kurmaya çalışırsan beni belki anlayabilirsin.

12. GÖÇEBE

GÖÇEBE Forum acemisi

Merhaba,

Forum Kuralları'nca forumda görevli olmayan kişilerin link paylaşımı yasaktır. Üyenin mesajını silmek de üyenin sanki katılmadığı anlamı taşıyacağından, mesajı silinmemiş düzenlenmiştir. Herhangi bir ödülden de zaten faydalanamayacaktır. Dediğim gibi, ödüller dağıtıldıktan sonra yapacağınız bir itiraz varsa yapın. Zira her türlü durum olabildiğince düşünülmekte.

İyi forumlar.

13. FuRKaNSVaTtr

FuRKaNSVaTtr Sabit oyuncu

Açıkcası kurallara uygun olmayan cevaplar sebebiyle ödülü yalnızca 1 kişi kazanmış gibi görünüyor. Sonuçları açıklamakta zorlanılacak birsey yok sonuçların şimdiye kadar açıklanması gerekiyordu.

Bulmaca konusunda da alt tarafı bir çekiliş olacaktı oda en fazla video çekmesinide katarsak 1 saat sürmezdi

-UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  14. TSUNAMI•™

TSUNAMI•™ Forum kontu

Kusura bakma da iki resmi yan yana açtığında bariz belli oluyor, harflerin sağa sola yamukluğu-taşması bile nasıl olmuşsa denk gelmiş.:) Puntolar da aynı. Arkadaşın nickini kesmiş kendininkini yapıştırmışsın.

15. **_GüNeY_KoReLi_**

**_GüNeY_KoReLi_** Forum Professörü

çekilişte benim ismim yok nasıl iştir bu :/

16. VALEYARD

VALEYARD Forum acemisi

Merhaba,

Bu gibi durumları inceliyoruz merak etmeyiniz.

İyi forumlar.

17. GÖÇEBE

GÖÇEBE Forum acemisi

Merhaba,

Etkinliğimizin kurallarında yer alan maddelerce kelimelerin yazılışlarına dikkat etmeliydi ve aksi durumda elenmeler söz konusu olacaktı:
    • İstenen cevapları doğru şekilde oyundaki ismiyle yazınız.
    • Yanlış yazılan kelimeler harfler sonucunda etkinlikten elenebilirsiniz. Bu yüzden yazılışlarına dikkat etmenizi rica ediyoruz.
    Siz, gönderdiğiniz bulmacada "recruit streuner" yaratığının adını doğru yazmadığınız için elendiniz.

İyi forumlar.

18. _*LIFeIsGooD*_

Destek birimiyle nerden iletişime geçmeliyiz

19. **_GüNeY_KoReLi_**

**_GüNeY_KoReLi_** Forum Professörü

haklısınız e yerine a yazmışım :) doğrusu streuner olacaktı.

GÖÇEBE bunu beğendi.
  20. GÖÇEBE

GÖÇEBE Forum acemisi

Buradan bilgi alabilirsiniz.

İyi forumlar.

XaLo•SeDaT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş