1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Forum Etkinlikleri Sorular

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve GÖÇEBE tarafından 3 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _*LIFeIsGooD*_

_*LIFeIsGooD*_ Forum bekçisi

Etkinlik kazananlarından support geri dönüş alan var mı ben hala alamadım

2. VALEYARD

VALEYARD Forum acemisi

Merhaba,

Kazananlar, supporta etkinliği kazandıkları hesap ile başvuracaklar.

İyi forumlar.

3. _*LIFeIsGooD*_

Benim forum hesabım bu ama zamanında oyun nickimi değiştirmiştim yani forum kullanıcı adıyla aynı değil oyun nickim bu sorun olur mu

4. VALEYARD

VALEYARD Forum acemisi

Merhaba,

Hayır, sorun olmaz.

İyi forumlar.

5. FuRKaNSVaTtr

FuRKaNSVaTtr Sabit oyuncu

Bulmaca yedek talihlileri belirlemişsiniz. Acaba ödülünü almayanlar ne zaman belli olur? Yedek talihliler olarak hangimiz ödül alacağız

6. _*LIFeIsGooD*_

Valla 3.gün oldu cevap yok sanırım hakkımız yedeklere kalacak

7. FuRKaNSVaTtr

Kalmaz sizin mesaj attığınız tarih belli sonuçta

8. GÖÇEBE

GÖÇEBE Forum acemisi

Merhaba,

Öncelikle pazartesi gününe kadar asıl talihlerin mesaj atmalarını bekleyeceğiz. Eğer iletişime geçmeyen olursa, videoda sonuç açıklandıktan sonraki yedeklerin bulunduğu sıralamaya göre baştan sona ödüller dağıtılacaktır. Örneğin iletişime asillerden sadece 1 kişi geçmezse, yedek talihli ZamanınEfendisi

9. ZamanınEfendisi[TR]

ZamanınEfendisi[TR] Forum elçisi

Yapma be şansa bak :D

10. FuRKaNSVaTtr

Ödüllerden almayan varmı peki pazartesi oldu?

11. GÖÇEBE

GÖÇEBE Forum acemisi

Merhaba,

Geçmişe yönelik biletlerin okunması devam etmekte. Herhangi bir durumda duyurusu yapılacaktır.

İyi forumlar.

12. XaLo•SeDaT

XaLo•SeDaT Forum koşucusu

ben hala cevab bekliyorum odu icin :)

13. GÖÇEBE

GÖÇEBE Forum acemisi

Biletinizi gördüm, ilgili kişilere ilettim. Yarın ödülünüz büyük ihtimalle yüklenmiş olur.

14. XaLo•SeDaT

tesekkur ederim

@GÖÇEBE adminim sizden ricam etkinlikden odul olarak ilk yarismanin odulun hesabima aktaarilmis , lakin bense 2. yarismanin odulun almam gerekiyordu . lutfen incelermisiniz.
    Tesekkurler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Temmuz 2018
  15. -Paradise-

-Paradise- Forum acemisi

Merhaba,

Bunu buradan değilde ticket yolu ile belirtirseniz sevinirim.

İyi forumlar...

16. XaLo•SeDaT

hemen supporta belirtiyorum

17. SERVERLAR BİRLEŞİMİ TR4 TR6 İLE 21İNDE BAŞLAYACKMI ERTELENDİMİ

18. serhat.baysal.353

serhat.baysal.353 Forum öğrencisi

göçebe admin kolay gelsin seviye belirleme sınavı sonuçları açıklandı ve ben
    göçebe admin kolay gelsin seviye belirleme sınavı sonuçları açıklandı ve ben 28,09,2018 tarihinde 23.00 00.00 arasinda sizin gosterdiginiz gibi supporta mail attim 2 iş günü içinde geri dönulecegi söylendi ama daha cevap yok pazar gününe kadar mail atın dediniz ben cuma günü attım bütün dediklerinizi yaptım kullanıcı id hangi trde oldugumu ve ismimi ama dün ismimi değiştirdim birşey olurmu suanki ismim manisalı45

Son düzenlenen: 1 Ekim 2018
  19. ..-AKDENİZ-..

..-AKDENİZ-.. Forum acemisi

Merhaba,

Öncelikle konuşma içerisinde büyük harfle kullandığınız cümleleri düzeltmenizi rica edeceğim, forumda konu içerisinde sohbetlerde büyük harf kullanımı yasaktır.
    Sizin oyuncu isminizi değiştirmeniz bir sorun teşkil etmeyecektir, supporttan size geri dönüş sağlanacaktır.

İyi forumlar dilerim..

20. fazlasiylafakir

fazlasiylafakir Forum koşucusu

merhaba, darkorbit seviye tespit sınavı etkinliğinde yedek 1. sıradayım. Sizinle iletişime geçmeyen var mı? En gec salı duyurusu yapılır denmişti.

Sayfayı Paylaş