1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Forum Etkinlikleri Sorular

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve GÖÇEBE tarafından 3 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. serhat.baysal.353

serhat.baysal.353 Forum öğrencisi

adminim kolay gelsin seviye tespit sınavı icin mesaj atmıstım size odulum geldi cok tesekkur ederim ama daha kapıya atlamadım acaba pazar gunu x2 de atlarsam x2 odullerini alırmıyım

KATALONYA bunu beğendi.
  2. KATALONYA

KATALONYA Forum Profu

Bende nasıl yolladığınızı öğrenebilirmiyim ben support genel sorulara attım server ıd nick olarak.

3. serhat.baysal.353

serhat.baysal.353 Forum öğrencisi

ben supporta oyun sorunu nu sectim kazandıgıma dair kanıt olarak kazananların linkini sırasıyla kullanıcı id mi serverimi ve nickimi attım
    sistem mesajı geldi 2 gun icerisinde donulcek diye cuma gunu atmıstım bugun 17:37 civarı gelmis

4. KATALONYA

KATALONYA Forum Profu

teşekkürler güle güle kullanın iyi forumlar.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Ödül olarak verilen Zeta kapısın bitirilmiş olarak istediyseniz eğer pazar gününü bekleyib, çift ödüller ile kapıyı bitirebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. fazlasiylafakir

fazlasiylafakir Forum koşucusu

Paradoks adminim, Darkorbit seviye sınavında yedek talihlilerden bana sıra geldi. bugün supporta yazalı 3. günüm oldu, halen bir cevap yok.
    Biliyorsunuz ki x2 kapı ödülleri pazar günü. Support hafta sonları çalışıyor mu? Ödülümüz pazar gününe kadar yetişebilir mi? Saygılar..

KATALONYA bunu beğendi.
  7. __AZRAİL...

__AZRAİL... Forum acemisi

Merhaba.

Sayın arkadaş hafta sonları almanyadaki support yetkilileri çalışmamaktadır. Lakin seviye tespit yarışmasını kazandığınız için sizi tebrik ederim. Sizin ödülünüz şuana kadar verilmediyse muhtemelen hafta başı verilir.

İyi forumlar.

fazlasiylafakir bunu beğendi.
  8. TALIPHAN

TALIPHAN Forum Kalfası

gemimde 34 bin rinusk 25 bin takipçi var , yeşil ganimet anahtarı olmadıgını için en zor parçaları toplamama ragmen promethus lazer ve centrıon gemi alamıyorum , neden yeşil ganimet anahtarı sadece uridyum ve zeta kapısıyla alınıyor , ayda 1 tane bile zar zor yapıyoruz artık yeşil ganimet anahtarı etkinligi gelsin..

9. bekçi27

bekçi27 Forum koşucusu

@TALIPHAN arkadasıma katlıyorum modum bu kadar bırlestıre malzeme gelıyor artık yeşil ganımet anahtarına birleştire getirin her seferınde 75 tane anahtarı tamlayana kadar canımız cıkıyor zetada zor acılıyor hem centuor alabılıyom su an hem proları ama yeşil anahtar sıkıntısı var benım fıkrım birleştire gelmesı

10. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bu durum ile ilgili düşüncelerinize Güncelleme ve Fikir Havuzu yer verin. Destek aldığı sürece raporlarımıza ekleriz.

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş