1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Öneri Forum nick ( isim ) değişikliği hakkı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Forum nick ( isim ) değişiklik hakkı tanınsa nasıl olur ?

1. Mutlaka olmalı

oy sayısı 71
    91,0%
  2. Gerek yok

oy sayısı 7
    9,0%
  1. -•SoloTURK•-

-•SoloTURK•- Forum Doçenti

Öncelikle merhabalar :) Yeni bir konu ile karşınızdayım umarım yeterli ilgiyi görür. o_O

vBulletin forumundan Xenforo yani şu anda kullanılan foruma geçerken herkese 1 defa olmak üzere farklı nick ya da aynı nick ile devam etme imkanı verilmişti. Bu seçim aşamasında bazı arkadaşlar ya hatalı ya da çok alakasız isimler seçti bildiğim kadarıyla fakat eğer olursa kullanıcılara forumda kullandığı ismi değiştirme hakkı tanınması iyi olacaktır.

Resimdeki açıklamaya takılmayın amaç açtığım konunun mantığını anlatmak. :)

Belli bir süre önceden forumda ve ayrıca oyunda duyuruları yapılabilir. Mesela 23 Ocak 2017 , 14 Haziran 2017 ya da 5 Kasım 2017 tarihinde bütün forum kullanıcılarına nick değiştirme hakkı verilecektir tarzında 1 hafta önceden bilgi verilebilir.

Böylece şu anda kullandığı isimden memnun olmayan ya da sıkıntılı nick seçmiş olan kullanıcılar daha uygun bir isim belirleyip onunla devam edebilir. Aynı isimle devam etmek isteyenler değişiklik yapmayabilir. :D

Kafanıza takılan bir şeyler olursa sorabilirsiniz ve tabi ki desteklerinizi bekliyorum. ;)

Konuya 21 kişi bakmış bir kişi bile ne yorum yapmış ne oy kullanmış demek ki herkes nick'inden memnun. :D :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Ocak 2017
  2. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Peş peşe mesaj yazmamaya dikkat etmeye çalışınız. Bu seferlik mesajları birleştiriyorum.

İyi forumlar.

3. -•SoloTURK•-

Konu arkalara gitmişti güncel yapmak için yazmıştım. :)

Konu güncel. :D

4. RAMMFİRE

RAMMFİRE Forum kontu

Merhaba, cevabım olumlu. Yüzlerce kez söylememize rağmen kimse takmıyor bu isteği. Arkadaşlar çoğu kişi istiyor bunu neden karşı koyuyorsunuz?

Bu arada ankette İyi oılabilir, kararsızım gibi seçenekleri kaldır istersen oylar bölünmesin soru gayet açık anlaşılmayacak bir şey yok ya Olumludur ya olumsuz =)

5. -•SoloTURK•-

Desteğin için teşekkürler. :)

Şimdi baktım seçenekleri silemiyorum ama görevli arkadaşlar el atabilirse " İyi olabilir ve Kararsız kaldım " seçeneklerini düzenleyip kaldırırsa sevinirim. :) :D

JUPlTER bunu beğendi.
  6. JUPlTER

JUPlTER Forum acemisi

Merhaba,

İstediğiniz gibi düzenledim.

İyi forumlar.

7. RAMMFİRE

RAMMFİRE Forum kontu

Güncel.. Arkadaşlar her yerde yazıyorsunuz isim değiştirmek istiyorum diye arkadaşımız konu açmış destek olmuyorsunuz..

8. -•SoloTURK•-

Teşekkür ederim smod'um. :)

Aslında benim nick ile bir sıkıntım yok ama sıkıntısı olanları düşünerek açmıştım. :D
    ------------------------------------------------------------------

Anlaşılan herkes forumda kullandığı isimden memun. :D :)

Konuyu güncelleyeyim. :)

9. anakin5555

anakin5555 Yaşayan forum efsanesi

İyi fiir ama support ile yapabiliyoz ;)+1

10. -•SoloTURK•-

Support her zaman değiştirmiyor yani bildiğim kadarıyla belli şartlara göre değiştiriyorlar. :) Teşekkürler. :d

Konu günceldir arkadaşlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  11. anakin5555

anakin5555 Yaşayan forum efsanesi

rica güncel :)

12. -•SoloTURK•-

Tekrar teşekkür ederim. :)

Konu günceldir. :D

anakin5555 bunu beğendi.
  13. PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM

PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM Forum yarışçısı

+1
    Ben de nasıl değişirim diye düşünüyordum.

14. WolfWar

WolfWar Forumun imparatoru

Bunun şimdiye kadar gelmemesi hata +1

15. -•SoloTURK•-

Destek için teşekkürler. :)

Bekliyoruz bakalım. :) Desteğin için teşekkürler. :D

16. under18

under18 Forum koşucusu

olabilir fakat forumda düzenli eskiyen konuların kaldırılması gerekiyor kanatimce daha şefaf daha düzgün anlaşılır olması lazım forumun

17. -•SoloTURK•-

Destek için teşekkürler. Fakat ; eskiyen konuların kaldırılması derken ? Mesela kaç yıllık konular kaldırılması gerekiyor ? Çünkü bu forumda 5-6 yıllık konuların birebir aynı olmasa da temelde gerçekleştiği oldu. Bu nedenle bu düşüncene pek katılmıyorum. :)

Konu günceldir..

18. yildizci

yildizci Forum Kalfası

bir kereye mahsus böyle bir hak tanınırsa güzel olurdu...

19. -•SoloTURK•-

Konu günceldir.

20. D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R Yaşayan forum efsanesi

Valla bu isim eski ama şekilli şukullu bir nick ile değişmeyi uzun süredir istiyorum...

13 senelik nick...

Sayfayı Paylaş