1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Öneri Forum nick ( isim ) değişikliği hakkı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Forum nick ( isim ) değişiklik hakkı tanınsa nasıl olur ?

1. Mutlaka olmalı

oy sayısı 71
    91,0%
  2. Gerek yok

oy sayısı 7
    9,0%
  1. -•SoloTURK•-

-•SoloTURK•- Forum Doçenti

Umarım imkân verilir değiştirmek isteyenler değiştirebilir. :) Desteğin için teşekkürler. :)

Konu günceldir.

2. BLACKSEYTAN

BLACKSEYTAN Forum Kalfası

Gerçekten forumda isim değiştirme hakkı gelmesi gerek çok eskiden koyduğumuz nickler değişme vakti geldiğini düşünüyorum :D bu konuda bir yenileme gerçekten çok güzel olacaktır

3. -•SoloTURK•-

-•SoloTURK•- Forum Doçenti

Desteğin için teşekkürler. :) Ben daha çok zamanında seçilen isim/nick zamanla itici gelebiliyor veya bazıları biraz uygunsuz oluyor diye düşünerek açmıştım. :D

Konu günceldir.

4. BLACKSEYTAN

BLACKSEYTAN Forum Kalfası

bu konuda oyun içinde bir sorun yok 48 saatlik değişim süresi forumda da uygulana bilir güzel olurdu <3

5. FANTOMARI

FANTOMARI Forum yarışçısı

fromda isim degişikligi olursa modlar konu takibi yapamaz.hiç bir ciddi fromda nick degişimine izin verilmez.

-=ODIN=- bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş