1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Forum Oyunları Bölümü Düzenleme

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve KARANLIK tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KARANLIK

KARANLIK Yaşayan forum efsanesi

Merhabalar

Bölümümüzden olan değişimle birlikte üyeler oyunlar bölümüne konu açamamaktadır.Bizlerde sizlerin fikirlerini alabilmek için bu konuyu açıyoruz.Aklınızda bulunan herhangibir oyun veya eğlenceli bir konu varsa buraya mesaj olarak yazabilirsiniz.

Ayrıca bölümde bulunan tüm post kasma amaçlı sayı sayma kafadan uydurma hikaye vs bu tür içeriklerde amacı olmayan tüm konular kaldırılmıştır.

Bölümümüzde kelime haznemizi genişletecek bize birşeyler katacak oyun fikirlerine açığız.

Keyifli forumlar dilerim.

-.hayalet.- ve .SİHİRBaZ. bunu beğendi.
  2. *F*U*R*K*Λ*N*™

*F*U*R*K*Λ*N*™ Forumun imparatoru

Aynn kaldırılan konuları oyunları farkettim

3. Şarkı yazma yarışması.

Üstteki yazılan şarkıya da 10 üzerinden puan verebiliriz. Başka bir şarkıdan alıntı yapmak yasak olacak şarkının sözlerini sadece biz yazacağız.

4. KARANLIK

Merhabalar

Maalesef bunun bize bir katkısı olmaz daha çok bilgi amaçlı olmalı.Bu olmadı :)

İyi forumlar

5. TheDarkMen_2

TheDarkMen_2 Forumun imparatoru

İşlem oyunu.
    Birisi bir işlem yazar alttaki yanıtlar ve kendi işlemini yazar. güzel matematiksel bir oyun olur :)

6. Ama Müzik-Şiir de edebiyat bilgisi gerektiren bir uğraş değil mi ? :)

Ben şahsen dürüst olacağım hesap makinesinden bakarım işleme -_-

7. KARANLIK

Yeni bir projem var hafta sonu gibi bölüme taşırım :)

8. *F*U*R*K*Λ*N*™

Türkçe bir kelime verip ingilizcesini isteyeceğiz

9. Benim için İngilizce , Türkçe gibidir ama diğerlerinin Translate elinin altında :)

Şehirlerimiz Hakkında Bilgi'nin ÜLKELER HAKKINDA BİLGİ hatta ÜLKELERİN ŞEHİRLERİ hakkında bilgi versiyonu yapılsa ?

10. KARANLIK

İngilizce fikri güzelmiş yayına hazırlayabilirim bir süre sonra.

Ülkeyle ilgili olan çok sıkabilir belirli bir düzeyde tutmak gerekir :) Oda bölümde mevcut :)

11. TheDarkMen_2

TheDarkMen_2 Forumun imparatoru

Eski forumda bazı oyunlar vardı alttakinin birşeyini söyle gibisinden. ben alttakinin creditsini söyle diye açmıştım hatırlıyorum :) yani bilgi amaçlı olmasada kullanılabilir alttakilerle alakalı birşey :)

12. KARANLIK

Ben zaten bu tür konuları kaldırdım eğlendirme ve genel kültür amaçlı güzel fikirler gerekli bizlere :)

13. *F*U*R*K*Λ*N*™

Bir il ismi vereceğiz

İstanbul(mesela)

İstanbulda bulunan tarihi bir yer ve onun hakkında bilgi vereceğiz

Yerebatan sarnıcı Su deposu olarak kullanılıyordu İstanbulda ayasofya camii ne 150 m mesafede bulunuyor

Gibi bu şekil

14. KARANLIK

Bu dediğiniz mevcut :) Ama sizden güzel fikirler çıkacak gibi yaklaşıyorsunuz :)

http://tr.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/sehirlerimiz-hakkinda-bilgi.4308/

15. *F*U*R*K*Λ*N*™

Osmanlı dönemi ve yeni türkiye döneminde 1300 yılından günümüze kadar yaşanmış iyi ve kötü olayları yazabiliriz Herkes birer tane yazacak Herkes istediğini yazabilir

Yada tarih verip o tarihte ne olduğunu alttaki üyeye sorabiliriz

16. KARANLIK

Tarih verme durumunu önceden ben açtım biraz daha düşünelim buda onay almadı :)

17. *F*U*R*K*Λ*N*™

1.Matematik sayısal bir soru soracak üstteki üye. Alttaki üyede cevapbını verecek ve verdikten sonra istediği bir matematik, sayısal bir problemi soracak

Sorunların zorluk derecesini modlar belirleyebilir Kolay olmamalı ama yapamayacak kadarda zor olmamalı

2. Kim milyoner olmak ister? Yarışmasındaki gibi bir şekilde üsteki üye alttaki üyeye soru soracak ve alttaki üyede cevap verecek Cevabın doğru veya yanlış olduğunu soruyu soran kişi alıntı yapıp söyleyecektir cevabı söyleyen üyede cevabından sonra kendi sorusunu sorabilecek

(Bu oyunda internetten yardım almamaya çalışırsanız oyun daha zevkli bir hale gelecektir Sorunların cevaplarını kendiniz bulmaya çalışırsanız daha güzel olacağını düşünüyorum)
    *Sorular A-B-C-D 3 veya 4 seçenekten oluşturabilirsiniz
    *Sorunları internetten alabilir veya TV yarışmalarında gördüğünüz aklınızda kalan soruları yazabilirsiniz veya kendiniz yeni yeni sorular oluşturup yazabilirsiniz

18. KARANLIK

Matematikle ilgili olan dikkatimi çekti açıkçası bu akşam bir düzenleme yapabilirim.

19. *F*U*R*K*Λ*N*™

Fıkra oyunu açabilirsiniz Fıkralar öğretici ve anlamlı olsun

20. KARANLIK

Konuşmacı bölümüne kaçabilir o biraz daha oyuna göre :)

Sayfayı Paylaş