1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Forum Oyunları Bölümü Düzenleme

Konusu 'Resmi Forum Oyunları' forumundadır ve KARANLIK tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 18NoFeaR18

18NoFeaR18 Forum yarışçısı

Atasözü türetmece olabilir . ( Kendimiz anlamlı ata sözü türeteceğiz. )

2. jessejames

jessejames Forum koşucusu

Eski forumdan hatırladığım 4 oyun vardı.Bunlar öğretici değil ama gayet eğlenceli
    1-Seni banlıyoruç çünkü
    2-Yermisin yemezmisin
    3-naparsın diye açılmış ne yaparsın olucak bir oyun
    4-Kelimeyi karıştırıp doğrusunu isteme
    Bu oyunları gene koyabilirsiniz hatırladığınız varsa söleyin anlatiyim :)

3. *F*U*R*K*Λ*N*™

*F*U*R*K*Λ*N*™ Forumun imparatoru

Bu oyunların kaldırılmasının sebepleri var Mesaj kasmaktan başka birşeye yaramıyorlardı

Modum artık yeni oyunlar gerekiyor Artık oyun bölümün sıkıcı oldu Eski oyunlar fena değildi Post kasılıyordu ama buranın zevkli tarafıda silinen oyunlardı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Kasım 2015
  4. MaXiMuS

MaXiMuS Forum kumandanı

üstteki üyeye birşeyler fırlatıyorduk eski forumda o geldi aklıma :D

5. *F*U*R*K*Λ*N*™

*F*U*R*K*Λ*N*™ Forumun imparatoru

:D aynn güzel oyunlar vardı

6. KARANLIK

KARANLIK Yaşayan forum efsanesi

Merhabalar

Evet güzeldi ancak forumda bizler tüm yazılan mesajları kontrol etmek zorundayız.Dediğiniz tür konular çok hızlı geliştiği için bizlerin işlerini aksatmaktadır.

Ama sizler için yarışma türünde bir hazırlık yapıyorum kısa zaman içinde hayatada geçireceğim inşallah ardından yeni oyunlarla tekrar birlikte oluruz :)

İyi forumlar

7. Ambitionz_Az_A_Ridah

Ambitionz_Az_A_Ridah Sıradışı yetenek

modum zeka soruları soracağımız bi konuda olabilir
    bir olayı yada bir soruyu sorarız beyin fırtınası yaparak cevaplıyıp sonuçlandırırız

8. Osmanlı ve Cumhurıyet dönemlerinde ki önemli milli olaylar hakkında olabilir , biri mesela Medeni Kanunu nun tarihi sorar, diğeri Kongre görüşmelerini , bi diğeri Osmanlı ilk top atışını yaptıran Padişahı falan filan.Googleden bakılsa bile sonucunda öğretıcılık olan akılda kalıcı güzel bi paylaşım ortaya çıkar diye düşünüyorum

9. jessejames

jessejames Forum koşucusu

UZUN DİYE ÜŞENMEYİN OKUYUN BELKİ BANA KATILIRSIN BELKİ DUYGULANIRSINIZ BELKİDE BİŞEY ANLAMASSINIZ AMA OKUYUN!!!!!!!

Merhabalar kolay gelsin,
    Öncelikle bu yazım saygı değer modlara yazılıyor.Çok önce atmış olduğum mesaja gelen cevap üzücü ancak mantıklı olduğu için sessizce kabullenmiştim.2008den beri Darkorbit oynayan,okul hayatımın yarısını feda edip harçlıklarımı bigpoint e helal edip bu oyunu kasmış ve belli bir seviyeye gelmiş olan ben pek tabi eski forumuda kullanıyordum.Şu an botla kasılmış ve botla kasılan afedersiniz aptal ergenlere(lütfen herkes alınmasın)abi diyen yalakalar yüzünden bu oyun tr ve rus serverlarında zevkle oynanmayacak bir halde.Bu sebeple oyunu bırakmış olmama rağmen bazen foruma girip update kısmına bakıyorum yada iki kutu toplayıp çıkıyorum.Bütün bunları anlatmış olmamın sebebi hepsini bilmesemde forumu aktif kullanan kitlenin bu oyunun daha nezih kısmı olduğunu biliyorum.Ayrıca bu oyunun forumu bende oyundan güzel anılarımıda canlandırıyor.Şu an oyun köşesinin ölü olduğunu herkes görebilir.Elbette arada saçma yazılar yazanlar çıkacak ancak sadece her mesajı kontrol edemiyeceksiniz veya ek iş çıkacak diye oyunları bu şekilde forumdan silmeniz benim açımdan kabul edilemez.Belkide benim gibi pek çok insanı da bu oyuna bağlayan şey oyundaki sosyallik.Gecenin ikisinde,sabahın altısında edilen muhabbetler gibi ts lerde oyundan çıkmanı 1saat geciktiren arkadaşlar gibi yada forum ve forumdaki oyunlar gibi.Foruma eski güzel oyunlardan birkaçının mesela seni banlıyorum yada 3kelime 1hikaye gibi getirilmesinin siz saygı değer fm lerimize hiçbir zararı olmayacağını düşünüyorum.Hatta tekrar oyun köşesini canladırıp renklendireceğine inanıyorum.Bu mesajı okuyupda kayıtsız kalan tüm üyeleride kınıyorum.

Saygılarımla

Dip not:konu açılma tarihlerini son mesaj tarihi sanan cahil ben köşenin tamamen öldüğünü sandım genede bence bilmece oyunu dışındakiler çok sarıcak gibi durmuyor

10. TSUNAMI•™

TSUNAMI•™ Forum kontu

Yeni bir konu önerim yok ama şu 'gereksiz' ve zaten bahsettiğiniz gibi post kasma amaçlı konular kalkmış. Çok mutlu oldum.

11. Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ

Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ Yaşayan forum efsanesi

Alfabe sırasına göre deyim yazma olabilir :)

12. Darkorbit Bilinmeyen Gerçekler

Galaxy Gates de Asla bir yaratığa arkadan sıkamazsınız.

Bir P.E.T Kamikaze modunda iken Admin gemisinden daha hızlı gidebilir.

Gibi Gibi ..

13. ORION

ORION Forum emekçisi

Merhabalar,

Nasıl bir oyun düşünürsünüz?

İyi Forumlar

14. Aklıma geldiydi ; Stratera adlı popüler bir MOBA streamerı bir oyun için bilgi yarışması düzenlemişti. (Merak eden araştırabilir) Twitch'ten Titan/AmonRa admin de öyle bir şeyler hazırlayabilir mi ? Turnuva şeklinde olsun. Oyunu gelmiş görmüş kişilerle yani oyunun eskileriyle yapılsın bu yarışma bir de ayrıca. Bir de en önemli nokta ; sorular gerçekten zorlayıcı olsun. Mesela KSİ'de mayın bırakılır mı bırakılmaz mı | DOĞRU / YANLIŞ veya ??? miktarda LF4'e sahip olan bir oyuncu en fazla kaç vurabilir , sonucu seprom - tasarım ve dmg-b01'in hasar bonuslarını da ekleyerek cevap veriniz. Gibi.

Bence hoş olurdu. Hatta yayın süresince ödüller , katılımcılara ödüller de ayarlanabilir. Birinciye 1 yıllık premium + 5 DRONELOOKZ , ikinciye 6 aylık premium + 3 DRONELOOKS , üçüncüye 1 aylık premium + 1 DRONELOOKZ

15. Onur1306

Onur1306 Geleceğin Editörü

forumda deevamlı bir caps konusu olsa güzel olurdu; misal son gelişmeleri beğenmediğini söylyen üyelerde caps ile durumu mizaha döker biraz olsun stres atarlardı. tabi oyunla ilgili capsler.

16. Bir video cekimi yapalim tamamen bizden olsun kagitlara darkorbit falan yazalim bir uygulama olsun, boyle bir sey turetelim.Hem sosyal medyaya yansir hem daha sosyal bir etkinlik olur.

17. olabilir ama biraz zor olmus olur :D bence

18. STEIN

STEIN Aktiver Ustası

Şarkı sözleriyle darkorbit. Darkorbiti şarkı sözleriyle anlatmak. Tüm müzik kategorileri dahildir tabii ki argo ve küfür içeriksiz.

19. anakin5555

anakin5555 Yaşayan forum efsanesi

Hm fıkralarla darkorbit olabilir.

20. _DODGE_

_DODGE_ Forumun imparatoru

Kriptolu ufak bir bulmaca oyunu olabilir mesela simdi ornek vereyim:

Basit bir kripto yapariz sonra bunu cozmeye calisiriz su sekilde:

CDM

Simdi ben buraya ben yazdim kriptolu olarak oyun alfabede ki harflerin 1 onunde ki veya arkasinda ki harflerin yer degisimi ile yapilabilir.

21. Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ

Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ Yaşayan forum efsanesi

Güzele benziyor bence yapılmalı :) +1 :D

Sayfayı Paylaş