1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Hammadde Satışı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve AΨČĮ_M€λλAŦ! tarafından 20 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. AΨČĮ_M€λλAŦ!

AΨČĮ_M€λλAŦ! Forum Kalfası

Gemiye 3.000 promerium gönderiyorum ama sattığımda 1.800 bin küsür kredi alıyorum.

Gemide şuan 39.921 xenomit var kaç olması lazım ki tam 3 milyon kredi alayim?

2. -Star-

-Star- Veteran

Xenomitle alakalı değil, 500.000 şeref puanın olursa tanesini 1.000 crediste satarsın dostum.

3. «®βŁДÐΞ•53»

«®βŁДÐΞ•53» Forum emekçisi

İlk defa sizden görüyorum bunu.

PatatesKızartması bunu beğendi.
  4. AΨČĮ_M€λλAŦ!

Ya ben eski oyunculardanım da çok ama çoook uzun zaman oldu şimdi 2.hesabı kasmaya çalışıyorum ama xenomit diye aklımda kalmış.

Bilgisi olan var mı?

PatatesKızartması bunu beğendi.
  5. PatatesKızartması

PatatesKızartması Sabit oyuncu

-STAR-'ın dediği gibi 500.000 şeref puanınız olur ise 1000 promerium 1m eder. Ayrıca pet'e ticaret modülü alarak %30 daha artırabilirsin satış miktarını.

6. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Gördüğüm kadarı ile arkadaşlar sizlere cevabı iletmiş.Cevap veren tüm arkadaşlarıma teşekkürler. Geminizin Rütbe/şeref i ile alakalı bir durum soz konusu. P.E.T. ticaret modülü ile kazancınızı %30 dahada arttırabilirsiniz. Xenomit ile bir bağlantısı yok dıye biliyorum.

İyi forumlar

7. AΨČĮ_M€λλAŦ!

Anlaşılan haftaya pazar günü gama biterse direkt 500.000 olacak :D

Bilgi için teşekkürler konu kilitlenebilir.

8. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş