1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Hangisi daha güçlü (ne olduğunu söylemiyorum girin bakın)

Konusu 'Medya' forumundadır ve YOK_EDİCİ97 tarafından 13 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangisi ?

1. Green Latern

8,0%
  2. Spider Man

8,0%
  3. Scarlet Witch

8,0%
  4. Deadpool

20,0%
  5. Thor

12,0%
  6. Hulk

32,0%
  7. Iron Man

20,0%
  8. Süper Man

40,0%
  9. Vision

20,0%
  10. Quik Silver

12,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. YOK_EDİCİ97

YOK_EDİCİ97 Forum Kalfası

Hangi Süper Kahraman Daha Güçlü

Eklenmesi gereken varsa söyleyin.

Resimler gözüküyor mu o'nu da söyleyin.

Çünkü tabletten koydum resimleri hata olabilir.

Green Latern

Spider Man

Scarlet Witch

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Nisan 2016
  2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ Yaşayan forum efsanesi

super man :D adı ustunde super ;)

3. YOK_EDİCİ97

Resimler gozukuyormu

Son düzenlenen: 14 Nisan 2016
  4. MOBA'lardaki gibi , hiç bir kahraman birbirinden üstün değildir. Her bir kahramanın zayıf bir noktası vardır.

Hulk'un zayıf noktası öfkesi , ki Hulk olmasına sebep oluyor.
    Örümcek Adam'ın zayıf noktası kolları.
    Thor çekici olmadan bir hiç haline geliyor.
    Süpermen ufacık bir kriptonit parçası ile neredeyse komaya giriyor.
    Green Lantern aynı şekilde yüzüksüz bir iş görmüyor.
    Iron Man yani Tony Stark , göğsündeki ark reaktörü olmadan zırhını kontrol etmeyi bırak , nefes bile alamıyor.

Scarlet Witch , Quicksilver ve Vision hakkında bilgim yok. Deadpool'u biliyorum ama yeteri kadar değil. Ama onların da zayıf yönleri olduğundan eminim.

Yani kim döver diye tartışmak yerine kol kola girelim gardaş olalım <3

5. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Merhaba ,

Bana kalırsa çok gereksiz bir konu aslında. :) Çünkü bazı şeyleri kurgu olarak düşünmek ve tadında bırakmak lazım. :D Tamam çizgi roman olarak okuyoruz ( Gerçi eskide kaldı. ) , çizgi film , animasyon ya da normal filmlerini izliyoruz efektlerle filan harika oluyor. Fakat hayal ürünü , bilim - kurgu yani gerçek yaşamda olmayan şeyler. Bu nedenle kafa yormaya gerek yok. :D

İyi forumlar.

6. •*Sehzade*•

•*Sehzade*• Forum kontu

Merhaba ,

Öncelikle fikrinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim,her ne kadar değişik bir konu olmuş ise de beğendim.Ama benim kahramanım çok eskilerden gelip bu saydığınız ve sayamadığımız son teknoloji süper kahramanları alt eder.Şu TÜRK filmlerinin unutulmaz karakteri fatih in fedaisi kara murat,diyeceksiniz ne alakası var.Bu konuyu görünce aklıma o geldi,aklıma geldiğine göre güçlü olan o demek ki diye düşündüm.

Keyifli forumlar

7. YOK_EDİCİ97

Modum bisey daha sorucam her kahraman ile ilgili resim koymuştum gitmis

8. ÈrroR_™

ÈrroR_™ Yaşayan forum efsanesi

yok bende gorunmuyor x duruyor:)ama teshisler dogru hepsinin artilari cok olsada yenilmez degiller:)

9. anakin5555

anakin5555 Yaşayan forum efsanesi

Bnce super man

10. Süperman Bütün serilerini okudum ama şimdi Antika olmuşlar fiyatlarıda bayağı pahalı Texas Tomix siving zembla tarzan fırt gırgır ne çocukluk yaşamışız ve biz o kitapları birbirimiz ile takas ederdik .Şimdi hepsi sanal alemde çizgi film olmuş ama kitaptan okumanın tadı başka idi ders çalışmaz onları okurduk :)Ve Kitap okurken o kitabın esas kahramanları bizdik. Oyum Süperman a

11. anakin5555

anakin5555 Yaşayan forum efsanesi

Bn filmini bile izledim hatta küçük kuzenim süper köpeği izliyor.. :)

12. imposibLe__

imposibLe__ Forum öğrencisi

süper mario :)))

Sayfayı Paylaş