1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

hayaligenc kimdir ^^

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. fuyyus_1907

fuyyus_1907 Geleceğin Editörü

sana yardım etmiş ne güzel ben hala bekliyorum o güzel insanı 2bl'de yardım etsin diye:)

2. hayaligenc

hayaligenc Game Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

hepimi sinirleniriz ama dozunu ayarlamak önemli bunu unutmayın :) burada bulunan arkadaşların hepsi oyunu değiştirme gibi yetkisi olsaydı emin olun bir saniye bile düşünmeden size yardımcı olurdu. Sizlerin yazdıklarını her daim raporlayan yöneticiler var :) hemde bunların bir çoğu anlık ^^

Merhaba,

o güzel insanlar ufoya binip gittiler ^^ şaka bir yana inş diyelim :=)

#güzelbir #hafta #geçirmeniz #dileğiyle

TAW ve fuyyus_1907 bunu beğendi.
  3. fuyyus_1907

fuyyus_1907 Geleceğin Editörü

Teşekkür ederim sizede iyi haftalar adminim:)

hayaligenc bunu beğendi.
  4. TAW

TAW Forum koşucusu

Adminim sert eleştiriyi üzerine alınmasalar keşke yetkili dostlarımız. Eleştiriyi biz direk merkeze yapıyoruz iletildiğini biliyoruz ya. Üzerine alınınca da maalesef böyle şeyler oluyor. Ama oyuna kesin veda ettim. Ara sıra forumda dolaşırım ama

hayaligenc bunu beğendi.
  5. hayaligenc

hayaligenc Game Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Sakin ve sabırlı olmak her zaman iyidir. Durumu ilgili arkadaşlarımızla görüşmeniz taktirde size yardımcı olacaktırlar.

İyi günler dilerim.

Sayfayı Paylaş