1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

karaşimşek görev serisi yardım

Konusu 'Arkadaş Arama' forumundadır ve mervs44 tarafından 10 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. mervs44

mervs44 Forum koşucusu

Oyun Serveri: TR1
    Şirket :EİC

Beklentin (Neden arkadaş yada klana ihtiyacın var kısaca açıkla): görev tek yapılmıyor, görevlerde yardımcı olacak kişiler bulmak

Tecrübe Puanı :675.773.039

Şeref :1.218.532

Rütbe :Uzman Çavuş

Geminiz :venom

Sıralamadaki Yerin :4.179

Diroit :8

Level :18

görev konusunda tek olduğum için çoğunu yapamıyorum vuruşumda düşük olduğu için en azından 9 adet lazeri alayım dedim ama tek olmuyor. karaşimşek görev serisinde 6) Düşündüğümüz Şeyler görevindeyim dün bir kaç kişi yardımcı oldu ilk 5 lazeri aldım saolsunlar diğer 4 lazer için yardım edebilecek varmı acaba eic 2bl de? venom x2 ile 15k vurabiliyorum tek başıma attend biraz imkansız oluyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Haziran 2019
    Lyngvia bunu beğendi.
  2. Lyngvia

Lyngvia Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşımış bulunmaktayım. Lütfen Arkadaş Arama Kriterleri'ne uygun olacak şekilde konunuzu düzenleyin. 24 saat içerisinde düzenlememiş olursanız eğer konunuz kilitlenerek arşive taşınacaktır.

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş