1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Kimdir bu Manitu?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve Manitu tarafından 23 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Manitu

Manitu S-Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Öncelikle kimdir bu Manitu? Manitu, henüz biyoloji kitaplarında yer almasa da genel kabul görmüş bir sürüngen canlı türü olan ''mühendislik öğrencisidir’’. Bu yorumumdan sonra sürünen bir Makine Mühendisi adayı olduğumu söylemekten çekinmeyeceğim. :) Tek dersim kaldığı için diplomamı alamadım ve şu an sahip olduğum boş vaktimi siz değerli oyuncu arkadaşlarıma adamayı seçtim. Sizlerden tek ricam beni bir oyuncu arkadaşınız gibi görüp soru sormaktan çekinmezken, saygı ve sevgi çerçevesinden ayrılmamanızdır. Ayrıca radyo programlarını ve yabancı dizileri takip etmeyi sevdiğimden bahsetmeden geçemeyeceğim. Fırsat buldukça yolculuğa çıkar, sabit bir plana bağlı kalmadan gezer, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinirim.:) Umarım bu forum moderatörlüğü yolculuğum da hiç bitmesin dediğim şekilde olur :)

Eee o zaman iyi forumlar efenim :)

2. {__DELİ_KURT__}

{__DELİ_KURT__} Forum koşucusu

O zaman göreviniz de başarılar ve mutluluklar diliyorum :)

3. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba, takıma hoş geldin. Öğrencilik zordur yakından tecrübe etmiş birisi olarak rahatlıkla söyleyebilirim:D.
    Yabancı dizi mi dedi birisi (shock)???
    Hemen tavsiyelerinizi yazın, ne izlesem diye düşünüyorum sürekli :D
    Görevinde başarılar dilerim.

4. Manitu

Teşekkürler ediyorum :)

Hoşbuldum, teşekkürler :) İlk izlediğim olması sebebiyle Fringe benim için çok ayrıdır, izlemediysen mutlaka ama mutlaka öneririm. Ondan sonra Breaking Bad, Supernatural , How I Met Your Mother, Prison Break ve son zamanların en iddialı dizisi olan La Casa De Papel :) Şimdi ise Game of Thrones a başlıyorum :D O yüzden sizlerin de ''izlemeden ölünür mü bee'' diyeceğiniz diziler varsa alırım önerilerinizi :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  5. Aliens

Aliens Yaşayan forum efsanesi

Sen ne çirkin bir moderatorsun öyle. :) Ama önemli olan iç güzelliği derler. :) Bu güzel yazından benim için iyi bir ilk izlenim oluşturdun, takıma ve foruma hoş geldin sevgili Sürüngen Manitu!

Manitu ve .Paradoks. bunu beğendi.
  6. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Kendisi Saimonların İnsan ırkı ile yaptığı uzun diplomatik görüşmelerin sonucunda aramıza katılmıştır. Lütfen kelimelerinizde daha seçici olunuz, savaş çıkarmak istemeyiz :D:D:D

Son düzenlenen: 24 Kasım 2018
  7. Aliens

Yılan sevmiyorum canım, sağ ol. :D

8. Manitu

Böylesine hoş karşılanmak sevindirdi beni :)

Tabi o zamanlar daha az sürüngenim, sanırım üniversitenin ilk yılları baksana kuyruk kısa :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. Aliens

Ne demek, sıcak kanlı herkese karşı böyleyimdir. :) Bu arada, cidden kaldırın şu resmi. :D Salyalı falan, psikolojim bozuldu burada. :confused:

10. HASAFET.

HASAFET. Forum acemisi

Takıma hoşgeldin uzun soluklu görevler öğrencilik hayatında başarıalr dilerim.

11. Manitu

Hoşbuldum , her şey için teşekkürler :)

Sekvotka bunu beğendi.
  12. Aliens

İyi geceler efendim. :) Alışabildiniz mi buralara?

13. Manitu

Sizlere de iyi geceler efenim :) Bence bunu size sormalıyım , değerli arkadaşlarımıza yardım etmeye alışabilmiş miyim? :)

Sekvotka bunu beğendi.
  14. Aliens

Ah, çok incesiniz! ♥ Ben şahsen tutumunuzu memnuniyet ile karşıladım. Pek yakında diğer arkadaşlarımız da diğer takım üyeleri gibi sizin de nezaket ve sevecenliğinizi anlayacaktırlar diye düşünüyor ve umut ediyorum. Size bir tavsiye vereyim: 'Mevlana'nın 7 Öğüdü'nü okuyun ve burada, hayatınız da onu uygulayın. Bazen yapılan hatalar çok üzücü olsa da kalıcı izler veriyor her ne kadar pişman olunsa da.

15. Manitu

Temenniniz ve tavsiyeniz için tekrar teşekkür ederim, bizler Mevlana'nın ve Şeyh Edebali'nin öğütlerini şiar edinerek bu zamana geldik. Umarım insanoğlu bir gün bunların manasını tam anlamıyla anlar.

Spinaci bunu beğendi.
  16. Aliens

Çok aklı selim bir sürüngensiniz efendim. :D

17. ..-AKDENİZ-..

..-AKDENİZ-.. Forum acemisi

Aramıza hoşgeldin, uzun soluklu bir görev süresi olmasını dilerim :)
    Bu arada yeni başladığın dahil önerdiğin diziler bitmiş durumda :D
    Benden de bir ekleme olsun , Dark ;)

18. Manitu

Teveccühünüz efenim :)
    Supernatural devam ediyor, Prison Break ise 6.sezon ile dönüş yapacak sanırım yakın zamanda , sabırsızlıkla bekliyorum. Tabi La casa de papel de aynı şekilde :D Ayrıca The Dark'ın fragmanını inceledim de güzel bir dizi gibi duruyor , en kısa zamanda izlemeye başlayacağım teşekkürler :)

..-AKDENİZ-.. bunu beğendi.
  19. [~*βα$κεπ†lι̇*~]

[~*βα$κεπ†lι̇*~] Forum öğrencisi

Hoşgeldinizzz modum keyifli forumlar geçirme dileklerimle :):)

20. Manitu

Teşekkür ederim efenim, özel sebepler nedeniyle forumda bir kaç gün olamadım ve cevabınıza geç cevap verdim. Bu kabalığımı mazur görünüz lütfen :)

Sayfayı Paylaş