1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Kimdir bu Manitu?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve Manitu tarafından 23 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. anakin5555

anakin5555 Yaşayan forum efsanesi

hoş geldin! :)

2. Manitu

Manitu S-Moderator Team Darkorbit

Hoşbuldum efenim :)

anakin5555 bunu beğendi.
  3. _ALPHA_

_ALPHA_ Board Administrator Team Darkorbit

Aramızda olmandan öncelikle ben çok mutlu ve memnunum, en iyisini yapacağından şüphem yok : )

4. Manitu

Aaaa çok teşekkür ederim efenim, bunları sizlerden duymak sevindirdi beni, bu takımın parçası olmaktan mutluluk duyuyorum :)

_ALPHA_ bunu beğendi.
  5. K-A-R-A-D-E-L-İ-K

K-A-R-A-D-E-L-İ-K Forum bekçisi

modum sizi sevirem

1 ocakta etkinlik veya özel kapı varmı

6. Manitu

Konunuzda da belirttiğim gibi şu an için Ocak takvimi paylaşılmadığından bilgimiz yok.
    Şu an eve iş getirmiş getirmiş gibi hissettim ve hiç hoşlanmadım :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  7. K-A-R-A-D-E-L-İ-K

K-A-R-A-D-E-L-İ-K Forum bekçisi

8. ONURBEY

ONURBEY Forum Doçenti

İyi akşamlar;

Sayın Modum, şimdi yazdığım konuya baktım, hemen kapatmışsınız, orada haksız bir itham vardı, değerlendirdiniz mi acaba ?

Saygılarımla.

9. Manitu

Merhabalar efenim , iyi akşamlar.

Bizler burada forum düzenini sağlamak amacıyla görev yapıyoruz, bu nedenle bir konu amacı dışına çıktığında müdahale yetkimiz bulunmaktadır ve o konuda da bu yetkimi kullandım ve yapılması gerekenleri yaptım, merak etmeyiniz.

10. uzayl80

uzayl80 Forum kontu

ögrenci bir mod demekki daha cok modarötör tecrübesi edinmeniz lazım bence daha toysunuz kanaatimce normal yazışma yla kavgalı yazısmayı ayırt edemiyorsunuz sizlere tavsiyem biraz bu konular üzerinde gelişdirmenizdir kısaca sizlerde genclik ateşi var bunu biran önce atlatın lütfen

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Ocak 2019
  11. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Sanki konuya yazmıştım ama yazmamış görünüyorum. :confused.: :eek:

Forum görevine hoşgeldin ve şu andaki görevin hayırlı olsun. :D :)

12. Manitu

Siz dedikten sonra acaba silindi mi diye bakayım dedim fakat yanlış hatırlıyorsunuz sanırım, ilk yazışınız oldu bu :) İkisi içinde ayrı ayrı teşekkür ederim :D

13. ÂИÂƚØĿ¥Â

ÂИÂƚØĿ¥Â Forum koşucusu

forklift gibi güçlü ve göze batmayan :p

Manitu bunu beğendi.
  14. Manitu

Böyle bir benzetmeyle ilk defa karşılaştım, sevinmeli miyim üzülmeli miyim bilemedim :D :D

15. Viraaa

Viraaa Forum Profu

kıyamet darisi basina haha:)

16. ONURBEY

ONURBEY Forum Doçenti

İyi akşamlar; (online olduğunuzu gördüm :) )

Sayın Manitu SModum; oğlumda Makine Mühendisi olarak mezun oldu, ama maalesef şu an Komiser yardımcılığı eğitimi almakta, Türkiye şartları işte :(

Aslında bir daha foruma yazmama kararı almıştım ama, kendime yakın bulduğum için size yazma ihtiyacı hissettim, oğlumdan dolayı :)

2008 yılından beri forumda yazılar yazmaktaydım, (GİŞ kurallarına uyan 55 yaşında biri olarak,) birkaç gün önce üzüldüğüm bir durum yaşadım ve hem oyundan hem forumdan soğudum.

Oyuncu olarak canı yanan birinin sığınacağı kişiler sizlersiniz. Çünkü sizler bu oyunun yetkili kişilerisiniz.

Kurallara uyan bir oyuncu ile uymayan bir oyuncunun, eşit olması mümkün mü sizce acaba ?

Ban yediğim konuda üyelerden bazıları gerçekten bot savunuculuğu yapıyordu, hatta ankette olumsuz oy vermişti.

Bu canımı sıkmıştı ve sitem dolu bir yazı yazmıştım, gerçekten artık canımız yanıyordu.

Ama üzülen taraf yine ben oldum,

Takdirini size bırakıyorum.

Saygılar Sevgiler

17. Manitu

İyi akşamlar efenim,

Öncelikle bu yakınlığınız ve samimiyetiniz için teşekkür ederim, fakat sizler de yıllardır forumda vakit geçiren biri olarak biliyorsunuz ki, biz moderatörlerin en önemli görevi forum düzenini sağlamaktır. Ban almış olduğunuz konuda da arkadaşlarımız öncesinde sizi uyarmıştı fakat maalesef ki o devam ettirdiğiniz tutumunuz bir günlük cezayı gerektiriyordu ve uygulandı. Tabi ki kurallara uyan ve uymayan kimseler asla eşit olamaz. Emin olun bugün o botları kullananlar yarın yeni bir ban dalgası geldiğinde tabiri caizse forumda ağlayacaklar, bizler ise o konuları büyük bir zevkle okuyup ''ohh bee'' diyeceğiz. Her zaman dediğim gibi, hiç bir yasak faaliyet cezasız kalmayacaktır içiniz rahat olsun.

.Paradoks. bunu beğendi.
  18. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Viraaa ; darısı başıma olacak birşey yok. :) Ben yeterince görev yaptım. Tekrar göreve dönmek veya gelmek gibi bir niyetim/düşüncem yok. :D ;)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Temmuz 2019
  19. İASIK

İASIK Forum koşucusu

Smodum öncelikli foruma kayıt olduktan sonrasında ilk yönetici olarak sizin ile iletişime geçmekten ayrı bir mutlu olduğumu belirtmek isterim ve sizleri tanıdığım içinde ayrıca mutluyum birlikte güzel forumlu günler saygı sevgi selamlar efendim..

Manitu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş