1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

•Kıyamet• kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 14 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Zaten çok fazla online oyunla aram yoktu vaktim oldukça takılırdım şimdi de pek aram yok. :) :D

2. ım_not_normall

ım_not_normall Analist

En iyisi bu saatten sonra :D

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Eğer uygun vaktim olursa bir kaç kapı yaparım. :) Normal olarak geçti artık. :D

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Oyun bakalım daha ne kadar dayanacak. o_O

5. D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R Yaşayan forum efsanesi

Batar yakında hocam bende emekliler sırasında kendime yer ayırttım mutluyum bu arada sana seneler önce yaptığım haksızlıklardan dolayı bir özür borçluyum.

İnsan büyüyünce aklı başına geliyor ve her gün yapılan hataları düşünüp bunlar nasıl onarılır diye düşünüyorum 1001 den fazla ihtimal olasılık hesaplıyorum fakat şu var ki bazı konularda haklıydın bunda saygımı esirgemem haksız olduğun konularda vardı lakin geçmiş geçmişte kalsın böylesi daha iyi eskiyi unutmak iyidir.

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Açık olmak gerekirse zaten oyun bitmiş Okey'e dönüyor. Oyundaki hesapların %90 filan yapay zekalı kendinden ateşlemeli çalışıyor. Tabi bu durum sanırım şirketi pek ilgilendirmiyor. Ama asıl gerçek seneler önceki bu güzelim oyun her geçen sene batırıldı. Neyse zaten senelerdir uğraştım en azından imkânlar dahilinde ama değişmiyor. Keşke zamanında farketmiş olsaydın ama olsun :) zararın neresinden dönersen kârdır. ;)

Bu haksızlık konusuna girersem çıkamayız fakat yinede bakış açısına bağlıdırlar. :) ;)

7. Nefes°

Nefes° Forum koşucusu

vayyyy siz hala buralardamısınız adminim :)

8. Tatlı_cadı86

Tatlı_cadı86 Aktiver Ustası

Vay Be Yılların Kıyamet Modu aramızda değil artık daha yeni haberim oluyor :((

9. GREED

GREED Yaşayan forum efsanesi

Kıyamet öldü mü :O :(

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Eski eski :D malum artık gövde değilim. :eek:o_O Eskisi kadar sık değil arada sırada bakıyorum ne var ne yok diye :D
    Sen nasılsın nasıl gidiyor ? :)
    Böyle olması gerekiyordu yapacak birşey yok maalesef. o_O:eek: Görevden ayrılalı baya oldu sanırım bayandır foruma gitmiyorsun. :)
    Nerdeyse 1 hafta olmuş kimse "öyle birşey yoktur vb. şeyler" yazmamış :confused::eek:o_O Ölmemi isteyen çok sanırım. o_O:confused::eek::( Gerçi olsa bile haber alabilecek kimse yok ayrı konu :eek::D

Konuya geri dönecek olursak ; yok Allah'a şükür henüz ölmedim yaşıyorum. Tabi ne kadar yaşamak sayılıyorsa o kadar. :D:cool:

GREED bunu beğendi.
  11. VALEYARD

VALEYARD Forum kontu

Geçen iş yerinde show radyoyu açmışlar. Aklıma siz geldiniz :D

12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Bir zamanlar @•Kıyamet•

Hehehehe :D Bir zamanlar ne dinlerdik. Şimdi fırsatım olmuyor. :)
    Hatırlanacak bir şeyler bıraktıysam ne mutlu bana :) :D

13. SON..SOVALYE™

SON..SOVALYE™ Aktiver Ustası

kıyamet benim gözümde hala adminlerin en kralıdır. Her ne kadar admin olmasada o kraldı kralll.

14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Eyvallah , teşekkür ederim. :) :D Bazen emeklilik iyidir. ;)

15. (_ÇILGIN.TÜRK_)(TET)

(_ÇILGIN.TÜRK_)(TET) Forum Doçenti

kıyamet felaket habercisidir

16. SON..SOVALYE™

SON..SOVALYE™ Aktiver Ustası

:D keyfine bak adminim :D

17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Bunu ciddi olarak konu ile ilgili olarak mı yazdınız bilmiyorum. Duruma göre cevap vereceğim. :) :D

Hesapladığım gibi olursa dediğin olacak. :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  18. -•SoloTURK•-

-•SoloTURK•- Forum Profu

Nasılsınız exAdmin'im? arada sırada uğrayın foruma :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  19. ΞZБΞЯБФZΛЛ

ΞZБΞЯБФZΛЛ Aktiver Ustası

su 3.partileri kapatmak o kadar kolay ki ama işte zannetmiyorum ki istiyorlar özlendiniz modum eskiyle şimdiki oyun arasında fark olduğu gibi sizin zamanınızdaki forum ile şimdiki zaman arasındaki forumda da fark var üzüyor :(

Sayfayı Paylaş