1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

•Kıyamet• kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 14 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ERDALBAGGAL

ERDALBAGGAL Forum kontu

yaaa kıyamet bir zamanlar bizi bannlıyordun, eee etme bulma dünyasi biz hala buradayiz :)

2. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Kendisi forum düzenini sağlamayı yeni takım arkadaşlarına devretti :)

İyi forumlar.

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Keyfe keder kimseyi banlamadım. Ayrıca bilen bilir , bir çok durumda banlamak en son tercihim olmuştur. Her zaman uyarıp tekrar edilmemesini sağlamaya çalıştım.

Bu arada sadece görevden ayrıldım her hangi bir şekilde ne göreve başlamadan önce ne görevden ayrıldıktan sonra Ban yemedim. Merak etme ben hala buralardayım. ;)

4. Viraaa

Viraaa Forum Profu

bu gorevi layikiyla yapmiyordun.kiyamet kimdir sorusuna benim cevabim bu...he sen eskidende oldugu gibi bu elestiriyede bi cevap vereceksindir.senden beklerim...

5. Ara sira ugra bari 2 kelam edelim eskiler goctu bi siz kaldiniz:cool::)

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Mesaj yazdığına göre haliyle cevap vermem doğal bir şey değil mi ? :) Mesela yazmamış olsan sana nasıl ve neden cevap vereyim. :cool:

Bu arada her zaman dediğim gibi beni seven olabilir , sevmeyen olabilir veya görevimi iyi yaptığımı ya da yapmadığımı düşünen/söyleyen olabilir. Benim için genel olarak bir sıkıntı yok. Ayrıca genelde haksız olmasına rağmen ban attığım yani canı yanan olumsuz şeyler düşünüyor. ;)

Fırsat buldukça foruma uğramaya çalışıyorum. :) Artık denk geldikçe kelam ederiz. :D ;)

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  7. ZONGULDAKLIM

ZONGULDAKLIM Forum Professörü

Thypoon ile Artemis olmasaydı yanınıza kalfa olarak gelicektim Sonra Seth ile Pars admin bırakınca girmek istemedim

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Nasip kısmet mi desem bilemedim. :eek: Sağlık olsun demekten başka çare yok sanırım. :D :)

9. ERDALBAGGAL

ERDALBAGGAL Forum kontu

Kusura bakmayinda açiklama kısımında(girişte) pekde öyle şeyler yazmiyor,(düşürüldüm, atildim, cart curt,) :)

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Daha önce açtığım konu kilitlendiği için o konudan alıntı ve yeni olarak ekleme yaptım. Yetki alınması daha eski ve bir süre sonra fm olarak geri gelmiştim. Fakat en son olan ise ayrılma durumudur.

Biraz daha dikkatli okumanı tavsiye ederim. :D

11. D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R Yaşayan forum efsanesi

Aha emekli bir s-mod...

Seni aslında Community leader yapsalardı belkide oyun daha sağlam olacaktı ama kader be kıyamet yapacak bir şey yok :)

Su akar yolunu bulur :)

Eee keyifler nasıl ? Geçmiş kurban bayramın kutlu olsun <3

12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Aslında sırasıyla FM - Smod - BA - Smod - FM v.s diye gidiyor. :):D:cool:

Normal şartlarda başka kademelere geçmem gerekiyordu fakat ben başka kademelere geçmeyip forumda kalmayı tercih etmiştim. :eek::D

su gideceği yere mutlaka gider. :)

Genel olarak iyi bir süredir iş - yatırım peşinde koşuyorum. :) Belli bir miktar sermaye ayarladım bakalım. :D Nasip olursa kendi işimi kuracağım. :eek::D Bazı alternatif plan - projelerim var ama iyi araştırma yapmam lazım. Sonuçta sermayei gömeceğim :) hesapsız girersem patlayıp elimde kalabilir. :D

Teşekkürler seninde geçmiş bayramın mübarek olsun Hakan. :D

13. D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R

Bizde devam ediyoruz yeni şeyler öğrenmeye ufaktan ufaktan yapay zekaya girişeceğim. Biraz topalladık ancak ufak bir aksaklık halledilmeyecek bir şey değil.

Bu aralar zararlı yazılım analizlerini inceliyorum. Virüs indirip kodlarını okuyorum öyle işte...

Oyun için çok emek verdik ama yapacak bir şey yok her şeyde bir kısmet vardır :D

14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Hadi hayırlısı bakalım Hakan. :) Gün gelir Microsoft'a filan kapak atarsan bizi unutma. :D :)
    Ofis çalışanları mı oyunu daha iyi bilir yoksa oynayanlar mı diye bir soru geldi aklıma :D ama anlamı yok artık. :D :)

15. D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R

Oyunu tasarlayanlar taktiklerin temelini belirler ancak oyunu bilenler oyunculardir.

Bir sistemi tasarlamak tamamen her seyini bilmek demek degildir. Ornek vereyim microsoft. Windowsu yillardir gelistiriyorlar ancak yazilim muhendisleri , teknikerler , senior , junior vs bunlar sadece temel isleyise bakar. Kolu bacagi calisiyor mu gibisinden.

Testini topluluga yaptirirlar temel sirket prensibidir ucuz , maliyetsiz ve kârlıdır. Topluluk sistemin sorunlarini ve guzel yanlarini gorur.

Oyundada bunlar gecerlidir.

Valla insallah diyorum bende biraz muh konusunda takildim bu sene onu halledecez okulu uzattik iste bilerek sinav iyi gecmedi :D Gelecek sene tekrar dgsye girecez iste...

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Bende biliyorum :) malum senelerce forumda görev yaptım. :D Fakat genel olarak şirkette "biz yaptık olacak/oldu." modu hakim. Bir etkinlik yapıyorlar ve etkinliğe bakıyorum belli seviyelerdeki oyuncuların şansı yok. Etkinlikleri 3 aşamaya bölerek belli seviye aralıklarına göre ayarlasalar herkese kendine göre belli oranda yararlanabilecek. Gerçi yaz yaz bitmez bu tarz şeyler. :D

Umarım hedeflerine ulaşırsın ne diyeyim Hakan. :) ;)

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  17. ÇORUMLU-19

ÇORUMLU-19 Forum öğrencisi

Eski ekip güzeldi gerek forum ekibi gerek chat ekibi ahh... HAKİM adminimiz vardı falan ... :(

18. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Ama şimdi bu olmadı ki :( Üzdünüz doğrusu bizleri.

19. D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R

Şimdikiler biraz daha iyi adamlar en azından tehdit etmiyor yada ne bileyim saçma sapan şekilde konuşmuyor insan gibi cevap veriyorlar...

Eskilerin çoğu insan gibi cevap vermiyor tehdit edip duruyordu... Sonra sen tehdit vari konuşuyorsun oluyordu... İstisnalar hariç....

Sokakta ki kediyi bile köşeye sıkıştırırsanız size tıslar kendini savunur bunlar tehdit ediyor sonra sen tehdit vari konuşuyorsun oluyordu...

Neyse ciddi düzelme var... En azından FM'lerde buda bir şey...

Dipnot: Bazı şeylerde hala eksiklikler var :D

Son düzenlenen: 27 Ağustos 2019
    ŞahFD bunu beğendi.
  20. bekçi

bekçi Forum öğrencisi

süper yorum. Eski oyuncuyum yeniden başlayayım dedim. Etkinliklerden faydalamıyorum. Ve benim seviyemdeki bir oyuncunun cidden şansı yok .

Kıyamet adminim sizi hatırlıyorum. Selamlar :)

Sayfayı Paylaş