1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

•Kıyamet• kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 14 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Eskiler her zaman güzeldir. Oyun olsun takım olsun. :) Ama uzun bir görev sürem sonunda chat ve forum görevlilerine çok yüklenildiğini söyleyebilirim. Hâlbuki sen,ben,o vs nasılsa onlarında bir çoğu öyle yani oyuncu onlarda. Tek fark ilave olarak bazıları chat bazıları forum veya support'ta görev yapıyorlar. :)
    Üzülmeyin :) gerçekten eskiler başkaydı. :D Zaman geçtikçe belli aralıklar eski oluyor ve her yeni dönem eskiyi aratıyor. ;)
    Hakan , forum kuralını hatırlatıp tekrarı halinde cezai işlem uygulanacaktır tarzında yazınca sen bu tarz şeyleri hep tehdit olarak algılıyordun. :) :D
    Keşke yorum süper olmasaydı veya haklılık payım olmasaydı. Oyun stabil olarak hâlâ cazip olsaydı. :)

Teşekkürler ,hatırlanmak güzel. :) V. aleyküm selam. :)

Minerva bunu beğendi.
  2. JΛCΚ_SPΛЯЯOШ

JΛCΚ_SPΛЯЯOШ Forum bekçisi

Ahhh abi hala buralara geliyorsun demek nasılsın :D

Keskini hatırlarsan tabi :p

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Eskisi kadar aktif olarak sık sık uğramasam da ara ara uğrayıp bakınıyorum işte :) :D İdare etmeye çalışıyorum :) sen nasılsın ? :D

Hatırlamaz mıyım ? :) İsim olarak hatırlamasam bile görevli isimleri ile unutmam. :D

4. βŁЦ£¤МДИ

βŁЦ£¤МДИ Forum Professörü

emekli admin :) (sigortası yatıyor muydu emin değilim :))

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Bakış açısına bağlı olarak yatıyorda denebilir yatmıyorda denebilir. :)

6. βŁЦ£¤МДИ

:D bu zaman da kuru ekmege talipler yani bazı adminlerimiz bu konudan muzdarip ismini vermek istemem ama bas harfi hayaligenc :D

7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Ben bilirim onu :) kuru ekmeğe muhtaç diyorsun ama her öğün pasta yiyor kendisi :eek::):D

8. βŁЦ£¤МДИ

bunu bilmiyordum bak söylediğin iyi oldu ben de bir ara forumda destek amaçlı konu açayım diyecektim :D

9. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Yaş ve kuru pasta konusu olabilir mesela :) :D

βŁЦ£¤МДИ bunu beğendi.
  10. JΛCΚ_SPΛЯЯOШ

JΛCΚ_SPΛЯЯOШ Forum bekçisi

Ahhh ne yapayım ya arada foruma giriyorum arada oyuna bakıyorum can sıkıntısı işte :D

11. Viraaa

Viraaa Forum Profu

unutamıyorsun degilmi:))

12. βŁЦ£¤МДИ

tadı damagında kalmıs unutur mu :D

13. Viraaa

Viraaa Forum Profu

kiyamet anladi benim ne dedigimi:D

14. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Bende işte skylab sevkiyatına filan bakıyorum telefondan PC sıkıntılı para sıkışmış bir yerine :D yaptıracağım bakalım. :) Arada telefondan foruma bakıyorum. :)
    Aralıksız 6 yıl filan belki git-gel olayları ile 7 yıl görev yaptım kolay mı unutmak. :) :D Ama göreve dönme vb açısından diyorsan ben almayayım. :D
    Konu başka aslında :)
    Anladım merak etme :D

Nefes° ve JΛCΚ_SPΛЯЯOШ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş