1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Klan Level Sistemi (CLS)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ tarafından 26 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Level Sistemi Olmalı mı?

1. Evet

2. Hayır

3. Geliştirilebilir

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ

Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ Yaşayan forum efsanesi

Biliyorum yardımcı olmak istiyorsun ama konu zaten önde ve güncel, bunu sürekli yazmandan post kasmaya çalıştığını anladım :confused:

anakin5555 bunu beğendi.
  2. anakin5555

anakin5555 Yaşayan forum efsanesi

ne alaka yahu olacağım rütbeyi olmuşum zaten :D

3. Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ

Forum rütbesi kasmak için sürekli mesaj attığını biliyoruz anakin ;)

anakin5555 bunu beğendi.
  4. anakin5555

anakin5555 Yaşayan forum efsanesi

iyide sevmediğim konulara bi bak +1 deyip geçmişim senin konularını sviyorum istiyorsan söyle sanada yazmayam zaten vaktim olmuyor sadece bildirimlere bakıp mesajılarımı yazıp çıkıyorum ;)

5. Prophecy

Prophecy Forum öğrencisi

Merhaba konuyu güncellerken bir yorum da eklemek istiyorum. Klanlara level sistemi gelirse bence üyelere özel de bonuslar gelebilirse güzel olur. +1

6. Katılıyorum direk bize etki etsin bonuslar.
    Böylece klan sistemi de önem kazanır:cool:

7. Güncel:)
    Bunlar ömürlük konular:D

8. zamanında güzel konuymuş şuan öyle bi olay yok knka çünkü oyun bot dolu savaş istasyonu açan kalmadı ki botorbit oldu oyun ama adil bi çerçevede olsa tabi ki güzel fikir idi ..

9. Oto temizliği başladı hocam, ömürlük konuları hortlatma zamanı:D

10. artık sep bile almıyorum tamamen bıraktım mail gelmiş banlamamışlar 2 hafta dondurmuslar bide :) ama ilk 10 geminin 8 i botta bizzat gördük hala ilk 10 aynı yani yalan dolan

11. Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ

12. JohnShepard

JohnShepard Sabit oyuncu

Çoğu oyunda bu sistem çok işe yaramakta darkorbitte de klanların oyun üzerindeki etkisini arttıracaktır ancak seviye atlamak çok kolay olmuş güçlü olan klanlar 1 gün içinde bunun için ekstra bir çaba dahi harcamadan son seviye olabilirler tecrübe bonusunun yanı sıra her seviye atlatılması için bir miktar Montaj malzemesi konulabilir bu da oyuncuların ortak bir envantere bağış yapmasıyla olabilir bu sayede hem bot kullananların klanlarını geliştirmesi daha uzun sürer hem de bütün klan oyuncularının ortak çalışması gerekir yani bu klan seviye atlatılması klan içinde ekstra bir etkinlik ortaya çıkarabilir mesela klan geliştirmesi için gerekli olan scrap ı tamamlamak için gruplar halinde saimon mordor gibi yaratıklar kesilebilir

13. Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ

Yeniden düzenledim, bir sonraki seviye için artık Hardware feda etmeleri gerek :)

JohnShepard ve anakin5555 bunu beğendi.
  14. -_-YAKUZA-_-03

-_-YAKUZA-_-03 Forum öğrencisi

2015'de sunulmuş çok güzel ve herkesin beğendiği bu yenilik tabiki gelmiycek çünkü bunlar üstlere ulaşmıyo veye kimsenin umrunda değil amaç forum iş yapsın boşuna burda emek verip yormayın kendinizi :D

15. Minerva

Minerva S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Üstlere ulaşmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümü olmasa dahi bizlerin yapacak çok işi var siz merak etmeyin :)

Raporları ilettikten sonra içeriği ile ilgili yapılıp yapılmamasının takdiri Merkez Ekip'tedir. Bununla ilgili bize olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapmamaktadırlar. Bu nedenle gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini yalnızca bekleyerek göreceğiz, belki de değiştirmek istedikleri içeriklerden biridir ancak öncelik sırasında arkalarda kalmış olabilir.

İyi forumlar.

16. OnuN.Adi.£bRu

OnuN.Adi.£bRu Forum Kalfası

sadece tp ile olmamalı bence sonuçta oyun yılların oyunu bahsi geçen tpler ile klan 1 haftada 10 lvl olur çünkü biz mindfire kesiyoruz sabah akşam günde 2 milyar tp rahat kasıyoruz gemi başına. bence tp nin yanında şeref ve öldürme klan savaşlarında öldürülen düşman klan oyuncusu gibi sayılarda eklenmeli diye düşünüyorum

Sayfayı Paylaş