1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Korsan Kutularından Neler Çıkardınız ?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve •Kıyamet• tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 66Muratti66

66Muratti66 Forum bekçisi

Oyunda yeni sayılırım. Zeta kapısından gelen 50 Ganimet Anahtarı ile şansımı denedim ve mutlu olduğumu söyleyebilirim. (Zeus gününü duymuştum ama sabırsızlıkla hepsini kullandım!)

İçerikler:

2 LF-4.
    Diminisher ve Spectrum.
    3 veya 4 tane 10.000 Uridium.
    Birleştirme Parçaları.

Tasarımım yoktu ve en sevdiğim tasarımı çıkardım.

Tavsiye: Kendimi 2-2, 3-3 haritalarında daha şanslı hissediyorum.

βŁЦ£¤МДИ ve .Paradoks. bunu beğendi.
  2. βŁЦ£¤МДИ

βŁЦ£¤МДИ Forum Professörü

aslındao çıkan 10,000 uridium sizde var olan tasarımı çıkarttıgınızdan dolayı aynı tasarım yerine sistem tarafından size verilen ödüldür

3. 66Muratti66

66Muratti66 Forum bekçisi

O zaman 3 kere Venom vermiş olması lazım. Venom ve Şimşek tasarımı dışında tasarıma sahip değilim.

4. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Aslında korsan kutusu açmıyorum herhangi birşeye ihtiyacım yok anahtarları sadece prometheus lazeri için kullanıyorum, fakat hitaç çıktıktan sonra o harita senin bu harita benim, atlama kuponu bitti 50-60 tane kutu açtım,

3 lf4
    2 tane 50'lik kamuflaj cpu
    sayamadiğim kadar fazla birleştir malzemesi işte nano çanta falan filan,

10 tanede atlama kuponu :D

Daha önce lf4 için 4 bin kutu açıp 1 tane lf4 çıkaran ben aynı şeyi sirf atlama kuponu toplamak için 50-60 kutu açıyor hiçbir özel gün olmamasına rağmen, ve 3 tane lf4 kazanıyor ,

ahhh darkorbit ahhh.....

Sayfayı Paylaş