1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

KUZEY

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve BP_KUZEY tarafından 10 Mart 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BP_KUZEY

BP_KUZEY Ticket Administrator Team Darkorbit

Selam Uzay Pilotları

Bende aranıza eski/yeni katılanlardanım. Kısaca kendimi tanıtırsam 30 yaşındayım ve öğrenciyim :) Darkorbitin perde arkasında çalışan gizli bir takım üyesi olarak siz kıymetli pilotlarımızın soru ve sorunlarına destek sistemi aracılığıyla yardımcı olmak benim ana görevimdir. Bu yüzden forumda bana fazla rastlayamayabilirsiniz, çünkü ana üs'te pilotlarımızın soru ve sorunlarını çözmek için çalışıyor olacağız. Mesaimizden arta kalan dinlenme zamanlarında beni görebileceğiniz yegane konular burası ve Merhaba De Katıl Muhabbete konusu olacaktır. Mesailerimizden arta kalan zamanlarda sizlerle sohbet için forumda olacağım :)

Hepinize keyifli oyunlar :)

2. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Forum acemisi

Hoş geldiniz tadminim :)

anakin5555, BP_KUZEY ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ

Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ Yaşayan forum efsanesi

Foruma hoşgeldiniz adminim :) Galiba supporta çalışıyorsunuz :)

BP_KUZEY bunu beğendi.
  4. •Kıyamet•

•Kıyamet• Forum acemisi

Foruma hoşgeldiniz ve görevinizde başarılar dilerim. :)

BP_KUZEY ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  5. -Keskin-

-Keskin- Her şeyi bilen Orakl

Foruma hoşgeldiniz :)

BP_KUZEY bunu beğendi.
  6. HaFİFteN-ArıZaLı

HaFİFteN-ArıZaLı Forum Doçenti

Hoşgeldiniz Kuzey modum. Göreviniz de başarılar diliyoruz. :)

BP_KUZEY bunu beğendi.
  7. 0BLIVI0N

0BLIVI0N Forum kumandanı

Hoş geldiniz. Hayırlı olsun

BP_KUZEY bunu beğendi.
  8. Rehber

Rehber Forum acemisi

Foruma hoşgeldiniz.Görevinizde ve okul hayatınızda başarılar dilerim.

İMPARATOR•NERON ve BP_KUZEY bunu beğendi.
  9. ☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼

☼»Ŝ•Σ•R•F•R•İ•Ĉ«☼ Yaşayan forum efsanesi

Hoş geldiniz.

BP_KUZEY bunu beğendi.
  10. ATILGAN

ATILGAN Forum koşucusu

foruma hoş geldiniz tadminim görevinizde ve hayatınızda başarılar :)

BP_KUZEY bunu beğendi.
  11. EFSANE

EFSANE Forum nöbetçisi

Foruma hoşgeldiniz. :)

BP_KUZEY bunu beğendi.
  12. BP_KUZEY

13. ORION

ORION Forum emekçisi

Biraz geç olacak ama güç olmadan Aramıza hoş geldiniz tekrardan

BP_KUZEY bunu beğendi.
  14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ Yaşayan forum efsanesi

bana hic sport yazismalarinda -Keskin-,BP_KUZEY,ATILGAN denk gelmiyor,farkli sport isimleri cevap veriyor,sport ekibi cokmu kalabalık yoksa servera goremi paylasim yoksa ozel soru mu bu yasak mi:)birde diger cevap veren sportlar da hic forumda bilgisi konusu bile yok ilginc:)

15. Batuhan0003450

Batuhan0003450 Forum Büyük Ustası

30 yaşında ve öğrenci sen nasıl bu oyunculara örnek olucan anlamadım :D

16. HaFİFteN-ArıZaLı

HaFİFteN-ArıZaLı Forum Doçenti

Bu düşüncenizi aşırı yanlış ve hiç doğru bulmuyorum. Eğitim almak hayat boyunca devam eden bir olaydır. Gelişmeye , öğrenmeye hepimizin ihtiyacı var. Sizinde gelişmeye ihtiyacınız var. Her insan gibi. Günümüzde ufacık bir çocuktan bile birşeyler öğrenebiliyorken " hepimiz öğrenciyiz " şeklinde bile bakmıyorsunuz aksine yeriyorsunuz..

Şu an yazdığınız cümleye aşırı öfkelendim. 30 yaşında olmak hiçte geç bir yaş değil ve 25 yaş ile 30 yaş arasında açıkcası ben hiçbir fark göremiyorum. Ben yüksek öğrenim görüyorum ve emin olun sınıfımda her yaş grubundan arkadaşlarım da var. Arkadaşlarım, abilerim ,ablalarım içerisinde evli , çocuklu hatta torun sahibi insanlarda var !

30 yaşında bir insanın öğrenci olması demek özünde takdir edilecek bir olaydır. İhtimalleri sıralayacağım.. Maddi gelirim var , paramı kazanıp evimi geçindiririm demeyip eğitimine devam ettiğini ve kendini her anlamda geliştirdiğini var sayarsak asıl bu insan başkalarına örnek olur.
    Başka bir ihtimalde şu var. Daha önce üniversite eğitimi almamışsa bile kendini geliştirmek , ileriki hayatı için kendine katkı sağlamak kadar güzel birşey var mı?
    Bende şu an bir meslek sahibiyim fakat kalan yaşamımda mesleğimi değiştirmeyi düşünüyorum ve kısmetse tekrar üniversite sınavına hazırlanacağım. Ben 18 yaşında vermiş olduğum karardan şimdi pek memnun değilim.29 yaşında olmuş olacağım ama hayat bir o kadar daha devam edecek (Tabi Allah nasip ederse , ömür neye yeterse ).Hayat herşeye açık , hayat insanlar için ve bunu değiştirmek elimizde. Bakın gördünüz mü örnek nasıl olunuyor ?

Ben Keskin modumu aşırı takdir ediyorum. Modumu tanımıyorum ama kendisinin bizlere örnek olacağından , işinide layıkıyla yapacağından eminim. Ben hoşgeldiniz mesajı yazmıştım ama şimdi görevinize hoşgeldiniz modum. Görevinizde ve hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Son düzenlenen: 20 Nisan 2016
  17. BP_KUZEY

Geç oldu ben gideyim artık:rolleyes:

18. WolfWar

WolfWar Forumun imparatoru

Foruma ve aramıza hoşgeldiniz modum. Umarım görev süreniz boyunca iyi ve keyifli vakit geçirirsiniz :)

19. -Keskin-

-Keskin- Her şeyi bilen Orakl

Görmemeniz normal diyeyim gerisine ne dersiniz bilmiyorum :p

20. ÈrroR_™

ÈrroR_™ Yaşayan forum efsanesi

hmm ,hic bir sey anlamadim:D yani yazdigimiz sport sizler degilsiniz onlar farkli ,gizli ve forumda degiller yaklastimmi:)

Sayfayı Paylaş