1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

LF-4 Lazeri Uridium ile Satılsın

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve fuyyus__1907 tarafından 9 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

lf4 lazeri uridum'la satılmalımı

1. evet satılmalı

68,6%
  2. hayır satılmamalı

31,4%
  1. fuyyus__1907

fuyyus__1907 Forum koşucusu

selamun aleyküm arkadaşlar bu yeni gelecek promethaus lazeri güncellemesi sonrası yeni başlayanlar için baya zorlanma olacağı kanatindeyim madem böyle bir yenileme gelecek yeni başlayanların dükkandan lf3'ü krediyle lf4'üde 25.000 uridium'a alması lazım diye düşünüyorum sizinde bu konu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. iyi oyunlar

Son düzenlenen: 14 Ekim 2019
  2. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Görsel ile desteklenmesi daha iyi olurdu bence. Konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ekim 2019
    Minerva ve .Paradoks. bunu beğendi.
  3. fuyyus__1907

teşekkür ederim modum evet görsel iyi olurda beceremiyorum malesef:)

misafir1907 ve fuyyus_1907 bunu beğendi.
  4. «®βŁДÐΞ•53»

«®βŁДÐΞ•53» Forum emekçisi

Evet katılıyorum. Önceden uridium ile lf3 fulleyip kutulardan lf4 fullemeye çalışırdık. Çok zaman alırdı. Şu an prometheus lazeri çıktı. Lf3leri uri ile fulleyip (açık artırmadan da alınır) kutulardan lf4 fulleyip ondan sonra prometheusa kasmak çok büyük zaman kaybı gibi geliyor bana. Önceden lf3'i uri verip lf4 fullemek gibi düşünmek lazım. lf4leri uri ile fulleyip pro kasmaya yönelmeli oyuncular.

Makinist.57 ve fuyyus__1907 bunu beğendi.
  5. 66Muratti66

66Muratti66 Forum bekçisi

Fikriniz güzel ama bence yeterli değil. Haftalarca emek vererek kapı açıyorum ve LF-4 lazeri çıkarmaya çalışıyorum.

Günde 20K Uridium toplayan oyuncular var. Ben haftada 1 Zeta yaparak "3 - 5 LF-4" anca çıkartabiliyorum. (Şansımı zorlarsam!)

100 Anahtar ile LF-4 günüde 2 LF-4 çıkarmıştım.
    100 Anahtar = 150K Uridium ediyor!
    100 Anahtarda 2 LF-4 çıkardığım için: 1 LF-4 75K Uridium'a denk oluyor. (Çok şanssız değilseniz, 2 LF-4 rahatlıkla çıkartabiliyorsunuz.) (Ya da bana öyle oldu.)

Yine de şans faktörü oyuna dahil ve bu sayı 4'e bile çıkabiliyor. Bence en az 30-35K olmalı. Benim haftalarca uğraştığım ve "100 Anahtar" ile şansımı deneyip bulduğum "LF-4", bu kadar ucuza satılmamalı. Günde 10K çok rahat elde edilebilen bir rakam. Bir ayda 20 - 30 LF-4 elde etmek mantıklı değil. O kadar emeğe yazık olacaktır.

"600 Anahtar" harcayıp hüsrana uğrayan çok oyuncu tanıyorum. Eskiye göre LF-4 çıkma şansı arttırılabilir ama dükkanda çok uygun bir fiyata satılması bence mantıklı değil.

Bence sandıklardan LF-4 çıkma oranı yükseltilebilir! Bu sayede daha rahat tamamlarız. Geri kalan anahtarlarımızı ise yeni lazer topları için kullanabiliriz.

Haftada 2 - 3 Zeta yapan oyuncular var.
    2 Zeta 120K Uridium!

2 Kapıdan kazanılan Uridium ile LF-4 alsa:
    Haftada 12 LF-4 + Sandıklardan çıkan LF-4 (5 olsun.) = 17 LF-4! Bana mantıklı gelmedi!
    Ayda +40 LF-4 yapar ki LF-4'ün bir anlamı kalmaz!

Yine de size +1 veriyorum ama konunuzu güncellemenizi de tavsiye ediyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ekim 2019
    misafir1907 ve fuyyus__1907 bunu beğendi.
  6. PatatesKızartması

PatatesKızartması Sabit oyuncu

LF-3 yakın zamanda gelecek olan güncelleme ile hasarı 185'e çıkartılacak. Kimsenin LF-4 fullemesine gerek yok zaten direkt olarak prometheus lazerlerine geçiş yapabilirsiniz. Ben Zeus günü zeus ve apis açmaya çalışırken bile 40 tane LF-4 elde ettim. Zor da değil lf4 fullemek. Bu şekilde bir değişikliğe gerek yok bence.

7. fuyyus__1907

selamun aleyküm yazdığına göre evet uğraşanlar için biraz ayıp olduğunun farkına vardım isteğin üzerine fiyat'ı güncelledim ama inanın bu promethaus lazeri yeni geliştirmeside gelirse 8 seviyeden sonra güçsüz olanları kesmek çok daha kolay oyuna yeni başlayanları oyundan soğutmamak lazım bence düşük seviyede olanlara kasılmaları için sıkmamak lazım ama düşman kes görevleri olduğu için mecburen kesiliyor ve kesiyoruz bunun için bir şeyler olmalı görevlerde olduğu için oyunculara bir yenilik veya oyuna geri dönmeleri için bişeyler yapmak lazım

misafir1907 bunu beğendi.
  8. 66Muratti66

66Muratti66 Forum bekçisi

Ve aleyküm selam. Çok doğru söylüyorsunuz. Sadece fiyat konusunda anlaşamadık ama diğer yazdıklarınıza birebir katılmaktayım.

fuyyus__1907 bunu beğendi.
  9. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* Aktiver Ustası

Ne zaman olacak???

10. PatatesKızartması

Yeni güncelleme ile birlikte. Güncelleme ekimden sonra bekleniyor.

11. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* Aktiver Ustası

TR5 deki sıralama hakkında bilgin var mı peki???

12. PatatesKızartması

Ben tr1 deyim tr5 te ne olduğunu bile bilmiyorum :D

13. ŞahFD

ŞahFD Forum komiseri

Tr1 ile tr5 birleştiğine göre sende tr5'de sayılmıyormusun :)?

14. PatatesKızartması

Nasıl ya şu an ben server seçerken hem tr1 hem tr5 gözüküyor. Galiba hesap eski olduğundan. Valla ben rütbe olaylarıyla pek ilgilenmiyorum pve ciyim ben. :D

ŞahFD bunu beğendi.
  15. ŞahFD

ŞahFD Forum komiseri

Sen git bi patateskızartması ye kendine gel :)

PatatesKızartması bunu beğendi.
  16. PatatesKızartması

Açken ben ben değilim :)

17. Minerva

Minerva S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Sunucu birleşmeleri öncesi açılmış olan hesaplarda tüm sunucular sunucu seçimi ekranında gözükmektedirler. Birleşme sonrası açılmış hesaplarda yalnızca birleşmiş sunucular gözükmektedir. :)

İyi forumlar.

.Paradoks. ve PatatesKızartması bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş