1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

-=ODİN=- Kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve -=ODIN=- tarafından 9 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,
    Odin kimdir ? Soru cümlesi arama motorlarında aratıldığında çıkan sonuç ile herhangi bir bağlantım yok. :) İşim gereği sürekli seyehat etmek zorunda kalmam dışında; Araştırmayı, Bilgi edinmeyi, kod yazmayı ve Paylaşmayı; Bilgi paylaşmayı severim. DO Takımında Yeni olduğumdan ötürü bazen hatalar yapabilirim ve bunu anlayışla karşılayacağınıza inanıyorum.
    Bundan sonra beraberiz :)

Odin, yaşlı, uzun boylu, tek gözlü, uzun mavi paltolu bir adam olarak tasvir edilmekte sağ elinde ‘Gungnir’ adlı mızrağını taşımaktadır.
    Evrende olan biten her şeyi gören Odin, Valhalla’da Hlidskjalf adıyla bilinen tahtında oturmakta, düzenbaz Loki’nin yavrusu sekiz ayaklı Sleipnir adlı ata binmekte,
    omuzlarında kendisine haber taşıyan Huginn (düşünce) ve Munin (hafıza) adlı iki karga taşımaktadır. Bilgelik, adalet ve şiir tanrısı olan Odin güvenilmez, karışık duygular besleyen bir karakter olup, muhtemelen başlangıçta büyücü bir kral iken zamanla tanrılaştırılmıştır.

Son düzenlenen: 9 Ekim 2019
  2. Aliens

Aliens Yaşayan forum efsanesi

Merhaba; Takıma ve foruma hoş geldiniz. Çok uzun ve güzel bir görev geçirmenizi diler, iyi görevler dilerim... :)

-=ODIN=- bunu beğendi.
  3. -=ODIN=-

Güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Amaç forumu elegeçirmek yeni Valhala yapmak :)

4. ateistkeci

ateistkeci Aktiver Ustası

Merhaba, hoş geldin!

Yeni görevinde başarılar dilerim :)

5. -=ODIN=-

Merhaba,

Teşekkürler :) Sizleri görmek güzel

ateistkeci bunu beğendi.
  6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Göreviniz hayırlı ve umarım uzun olur. :) :D

7. -=ODIN=-

Merhaba _KIYAMET_,

Sizi görmek güzel; Teşekkürler :) Umarım uzun değilde kalıcı olur :)

8. Minerva

Minerva S-Moderator Team Darkorbit

Takıma hoşgeldin, görevinde kolaylıklar diliyorum :)

9. -=ODIN=-

Hoşbulduk S-mod'um umarım Forumu Valhalla'ya dönüştürmemde yardımcı olursunuz :)

Minerva bunu beğendi.
  10. ŞahFD

ŞahFD Forum komiseri

Hoş geldiniz, göreviniz hayırlı olsun.

11. -=ODIN=-

Merhaba ŞahFD,

Hoşbulduk. seni buralarda görmek ne güzel :)

Keyifli forumlar.

12. ŞahFD

ŞahFD Forum komiseri

Sağolun modum ben hep buralardayım :) 2008 yılından beri Esas üyeliğim ERDALBAGGAL'DİR

Şimdi diyeceksiniz neden onu kullanmıyorsun yada, çift üyeliğin mi var hemen açıklayım :D(ceza yemeyelim durduk yere)

Birisi tr6 hesabım diğeri global avrupa 1 ikisinide yeni forum açıldığından beri kullanıyorum :)

13. -=ODIN=-

Sizde ben gibi eskilerdensiniz :) gönül rahatlıgı ile diyebiliriz. eskiden burası tarlaydı bağdı bahçeydi :)

ŞahFD bunu beğendi.
  14. ŞahFD

ŞahFD Forum komiseri

Yok be modum o dediğini forumun yeni açılan zamanları 2013 falan o zamanlar serverler daha tam birleşmediği için ve çok sayida server olduğu için oyun baya boştu, ayrıca şunuda eklemeliyim'ki darkorbit 2013 yılından bu güne kadar iyi bir gelişme etti oyuncu sayısını arttırmayı başardı,

Ama ben eskiden her serverde her haritadaki her portalde en az 20 şer 30 ar kişi olduğu zamanları hatirliyorum, :D

Mesela 2-2- 3 tane portal var değil mi 3 portun her birinde'de en az 20-30 oyuncu vardı portaller hiç boş durmazdi,

Şimdi sadece belli başlı portaller dolu diğer portaller bomboş, istasyonda adım atacak yerin olmadiği zamanları hatirliyorıum :)

15. -=ODIN=-

Tekrar o günleri göreveğimize inanıyorum . :)

ŞahFD bunu beğendi.
  16. .Master.

.Master. Forum Moderator Team Darkorbit

Hoşgeldin görevinde başarılar diliyorum.

17. -=ODIN=-

Merhaba,

Bu güzel ailenın bir ferdi olma şansına sahip olduğum için gerçekten mutluyum ;)
    Kocaman bir DO -FM ailesinin Bir ferdi; Bu gurur bile yeter :)

Keyifli forumlar dilerim . :rolleyes:

18. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba, takıma ve forum hoşgeldin :) Görevinin başarılı ve uzun soluklu olmasını dilerim.

19. -=ODIN=-

Hoşbulduk Adminim. Hepimize hayırlı uğurlu olur ınsallah :)

20. NEDEN11NEDEN

NEDEN11NEDEN Forum koşucusu

Odin moderatörüm 1 maruzatım vardı oyuncu yerinde yazdım okursanız sevinirim
    Link: Link paylasımı yasak

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ekim 2019
    -=ODIN=- bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş