1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

-=ODİN=- Kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve -=ODIN=- tarafından 9 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

Hemen inceliyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ekim 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci Aktiver Ustası

Odana bir kahve içmeye geldim modum <3

Bu arada neden bilmiyorum bana en samimi gelen mod sensin şu anda

-=ODIN=- bunu beğendi.
  3. -=ODIN=-

Merhaba ateistkeci,

Güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Bunu duyduğuma hem sevindim hem üzüldüm. Diğer arkadaşlarımda yardımcı olabilmek için büyük bir hevesle çalışıyor. Odama hoşgeldiniz :) Kahvenizi nasıl alırdınız ? purepng.com-cup-mug-coffeecupcoffeebeanmug-1411527408147utgdv.png

Ekli Dosyalar:

Son düzenlenen: 13 Ekim 2019
  4. Eski

Eski Forum emekçisi

Odin aramıza hoş geldiniz. Uzun ve güzel bir görev süresi diliyorum senin adına. :)

Aman deyim, dikkat et Kratos Yunan mitolojisinde kimse bırakmadıktan sonra sizin mitolojiye dadandı. Oğlun Balduru Valhallaya gönderdi bile. :D

Son düzenlenen: 17 Ekim 2019
    Minerva, -=ODIN=- ve .Paradoks. bunu beğendi.
  5. -=ODIN=-

Olsun be Odinim ben Odin. Karşımda kım durabilirki. Kızlarım ve Oğullarım ile Tüm galaxilere hükümdarlığımı ilan etmişim. varsın kratos gelsin :D

Eski bunu beğendi.
  6. Anxiety

Anxiety Forum acemisi

Kahve tazeyse alırım bir bardak. :p

7. -=ODIN=-

Kahvenizi nasıl alırsınız efenim :)

Sayfayı Paylaş