1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Bug / Oyun hatasi Oyundaki LAG

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve HMakara74 tarafından 5 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. HMakara74

HMakara74 Forum öğrencisi

Oyundaki lag problemini düzeltmeyi nezaman düşünüyosunuz? Düzeletmeyecekseniz oyunu bırakalım ve bıraktıralım pazar günü hadesleri saymıyorum normal günde sürekli lag problemi var. Spota yazdım Chrome ve mozilla ile ilgili bazı şeyler söylediler ancak ben iki Browseride kullanmıyorum ve oyun girişinde ''En iyi performans için Yandex'i tavsiye ediyoruz'' diyorsunuz yandex'i kullanıyorum hala aynı sorun gerçekten tadı tuzu kalmadı. Oyundaki bugları saymıyorum zaten oyuncuyla savaşırken yeni haritada duvarın içinden geçip kaçtı. Almanyada olmadığımız için mi bunlar? Oyunu artık tarafsız bulmuyorum. Almayadaki oyunculara daha fazla ayrıcalık tanınıyor aksini kimse ıspatlayamaz.

MuratHancı ve moonn bunu beğendi.
  2. Skypion

Skypion Forum öğrencisi

Adam haklı yeter artık!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Aralık 2018
    HMakara74 bunu beğendi.
  3. _AKINCIBEYİ_[C¤]

_AKINCIBEYİ_[C¤] Forum öğrencisi

Adam haklı oyundan sogutunuz bizi artık

HMakara74 bunu beğendi.
  4. Manitu

Manitu Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Karaşimşek İçeriği Düzenleme adında bir duyuru yapılmıştı, orada da dendiği gibi karaşimsek içeriğinin yayınlanması ile birlikte, bazı sorun ve sorular ile karşılaştık. Bu sorunlar ile ilgili çalışmalar hemen başlatıldı ve en kısa zamanda çözüme kavuşacaktır.

İyi forumlar.

5. HMakara74

HMakara74 Forum öğrencisi

Sayın moderator benim bahsetiğim sorun son yeniliklerden önce de vardı. Lütfen yazının tamamı hakında bir öneride bulunu.

6. Zuğaşibozo

Zuğaşibozo Forum Doçenti

Forum moderatörleride ne yazacaklarını şaşırdılar artık, ellerinden gelen tek şey milleti geçiştirmek, bu donma, lag ve bug sorunları yeni ekran geldi geleli hep var ve belliki hepte olacak, desenize millete bu oyun böyle düzeltemiyorlar işte diye.

7. .Paradoks.

.Paradoks. S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Lag sorunlarını haftalık raporlara ekleyeceğiz. Teknik ekip bu sorunları çözmek için çalışmalar yapacaktır.

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş