1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

.Paradoks.

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 19 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhabalar,
    İlk hedefim yıllardan beri severek oynadığımız bu oyunda edindiğim tecrübe ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak. Bu niyetle forum ekibine 3 gün önce katıldım.
    Kendimden bahsedersem Üniversite öğrencisiyim, yazılım okuyorum.
    Film, dizi izlemek en büyük hobimdir (Tavsiye edeceğiniz güzel bilim kurgu filmleri varsa yazın bana;)).
    Bu arada Paradoks nedir diye sorarsanız;

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ağustos 2018
  2. Kuasar

Kuasar Forum acemisi

Takıma ve foruma hoşgeldiniz :)

3. JUPlTER

JUPlTER Forum acemisi

Hoş geldiniz keyifli paylaşımlarımız olur inşallah :) Fringe dizisini izlemişsinizdir o zaman :rolleyes:

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  4. Hoş geldiniz, keyifli günler geçirmeniz dileğiyle:)
    Abla inanır mısın 2 sene önce bitirdim, 2 gün önce yeniden başladım. Hâlâ ilk günkü heyecan:D

Bu arada 12 Monkeys'i tavsiye ederim:)

.Paradoks. ve JUPlTER bunu beğendi.
  5. JUPlTER

JUPlTER Forum acemisi

Fringe başka türlü güzeldi keyifli idi zekkaya hayran kaldım:) Supernatural ,walking dead son sezona geldi ,şimdi vampir diaries 4.sezondayım .Bunlar cidden güzel diziler ...12 monkey izledim gibi geldi ilk fırsatta bakacağım :)

6. Umarım beğenirsiniz:)

JUPlTER bunu beğendi.
  7. HASAFET.

HASAFET. Forum acemisi

Takıma hoşgeldin iyi görevler.

8. VALEYARD

VALEYARD Forum acemisi

Aramıza hoşgeldin:) Paradoks kelimesini görünce aklıma Doctor who dizisi geldi:D

JUPlTER bunu beğendi.
  9. .Paradoks.

Hoş buldum teşekkür ederim.

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Televizyonda izlemişdim çok az da olsa görmüştüm ( spoilerleri gördük ordan ) izlemedim o yüzden biraz zaman geçsin unutayım az mutlaka izlerim.

Hoş buldum, umarım birlikte bu keyifli günleri geçiririz.

Hoş buldum , çok teşekkür ederim.

Hoş buldum. Yeni sezon, yeni doctor, yeni TARDİS, yeni maceralar çok yakında...

Son düzenlenen: 20 Ağustos 2018
    JUPlTER, ALONE_WOLF_☾☆ ve VALEYARD bunu beğendi.
  10. __AZRAİL...

__AZRAİL... Forum acemisi

Aynı takımda yer almak ve birlikte uzun zamanlar geçirmek harika olucak iyiki geldin. İyiki seni tanıdık :)

VALEYARD ve JUPlTER bunu beğendi.
  11. keskinniyo

keskinniyo Forum yarışçısı

Hoşgeldiniz foruma :)

JUPlTER bunu beğendi.
  12. .Paradoks.

Bu takımın bir parçası olmak benim içinde mühteşem bir şey. İyiki bende silzeri tanıdım.

Hoş buldum , çok teşekkür ederim.

keskinniyo bunu beğendi.
  13. Foruma hoş geldiniz iyi vakitler geçirip bilgilerinizi oyuncularla paylaşmanız dileğiyle :) gönül isterdiki bu dediklerim olsun ama pek hoş vakit geçiremeyeceksiniz zaman zaman sinirleniceksiniz çünki bazı darkorbit oyuncuları buraya gelip şikayetlenip ağır konuşup sinirlerinizi bozacak onlar için şimdiden sabır diliyorum ;)

JUPlTER ve .Paradoks. bunu beğendi.
  14. (_ÇILGIN.TÜRK_)(TET)

(_ÇILGIN.TÜRK_)(TET) Forum Professörü

açık kimlik bilgilerini paylaşırsan tam olucak kardeş hazır kimsenin ilgilenmedigi hobiler açıkladıgın gibi başarılar dilerim

15. VALEYARD

VALEYARD Forum acemisi

Modlar Mit çalışanı değil ama bazı bilgileri saklamak zorundalar. Kuasara da buna benzer bir mesaj yazmissiniz şakayla karışık dalga geçer gibi konuşmalara gerek yok.

16. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Görevinizde başarılar. İyi görevler. :)

rodinn4747 ve .Paradoks. bunu beğendi.
  17. KerimBaylar

KerimBaylar Aktiver Ustası

güzel bilim kurgu ve en sevdiim dizi FRINGE var knki izle derim :D

rodinn4747 bunu beğendi.
  18. .Paradoks.

Merhaba, hoş buldum. Tüm bilgi ve deneyimlerimi paylaşmaya hazırım. Eskiden bende sizin bahs etdiyiniz oyunculardan biri idim galiba:D Tüm iyi dilekelriniz için teşekkür ederim.

İP adresinizi en büyük sosyal medya sitelerinin veri tabanında arayıb sosyal medya hesabınızı bulub direkt olarak size oradan istediğiniz bilgileri paylaşsam olur mu ?:D;):p:cool:
    Evet çok fazla Mr.Robot izledim (shock)

Teşekkür ederim. En büyük isteğim her zaman bana emanet edilen görevde daim başarılı olmaktır.

İzlemez olur muyum hiç ? Diziyi 5 günde bitirdim :D:cool: En sevdim bilim kurgu dizilerinden biridir. O Gözcüler yokmu o gözcüler

Son düzenlenen: 16 Eylül 2018
  19. skywalker[57.a]

skywalker[57.a] Forum öğrencisi

selamlar öncelikler seni kutluyorun.bir sorum olacak sana cevaplarsan sevinirim.ben 15 gündür ѕкуωαℓкєя[57.α] ismiyle oyuna giremiyorum nedenini de bilemiyorum. yardımcı olrsan sevinirim.iyigünler

tekrar bu ismle ѕкуωαℓкєя[57.α] olarak oyuna girebilmem için ne yapmalıyım.supportla görüşemiyorum.yazamıyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Kasım 2018
  20. Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ

Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ Yaşayan forum efsanesi

Geç oldu ama hoşgeldiniz :)

rodinn4747 ve .Paradoks. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş