1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

.Paradoks.

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 19 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. RobinKudin

RobinKudin Forum emekçisi

Malesef Hayır, izleyeceğim sanırım...

2. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Sizi daha önceki konunuzdaki mesajınızdaki üslubunuz konusunda uyarıyorum. Moderatör ekibi ile özel görüşme için Sohbet bölümünde konu açabilirsiniz. Bu bölümdeki mesajları sadece konu sahibi ve moderatör ekibi görebilir.

İyi forumlar.

3. dodge1234c

dodge1234c Forum koşucusu

Adminim özel bir konu için sizi sohbette etiketledim. Bir ara bakarsanız sevinirim sizden cevap bekliyorum.

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Uzun zamandır foruma giremiyordum. Girmişken uğrayıp hâl hatır sorayım dedim. :) Nasılsınız görüşmeyeli. :D

5. βŁЦ£¤МДИ

βŁЦ£¤МДИ Forum Professörü

hamdolsun iyiyiz sizi sormalı :)

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Şahsen idare etmeye çalışıyorum. :) :D

7. βŁЦ£¤МДИ

insan ne kadar ara verse de özlüyor :D 3 yıl ara vermiştim ben de döndüm ama dönüşüm iyi olmadı 1 ay ban aldım :)
    Tekrar görev alma düşünceniz var mı :)

8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Oyunla ilgili durumum görevdeyken neyse hâlâ öyle :) yani aktif olarak oynamıyorum. :D

Üzüldüm :( umarım başka sıkıntı olmaz. :)

Bir umut olsa yani öyle bir ışık olsa belki bir ihtimal ama maalesef yok. :( O nedenle düşünmüyorum. :)

9. βŁЦ£¤МДИ

haklısınız gunluk hayattaki mesguliyetten oturu insan vakit ayıramayabiliyor saglık olsun her şey gonlunuzce olsun :)

10. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Sadece tek sıkıntı o olsaydı. Yine de vakit ayrılabilir fakat oyunun tadı kaçalı çok oldu. :) Teşekkür ederim :) seninde ;)

βŁЦ£¤МДИ bunu beğendi.
  11. .Paradoks.

Teşekkür ederim, siz nasılsınız? Nasıl gidiyor hayat?

12. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

İyi diyelim iyi olalım her zaman felsefemdir ama doğrusu idare etmeye çalışıyorum diyeyim. :) :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  13. [™_SALA√¯AT•GETİR_™]

[™_SALA√¯AT•GETİR_™] Forum Professörü

Dün tr2-3 paralı asker etkinliğindeydiniz :) ama hiç bir NPC'yi kesmediniz. Yardım etmenizi bekledim

14. .Paradoks.

Forum üzerinden üyemizin yaptığı bir şikayeti deniyordum. Bu nedenle orda size yardım etmem olanaksızdı, izinsiz işlem yapmıyoruz :)

15. βŁЦ£¤МДИ

admin bey oyun çöktü konusunda çözüme kavustugu için çözülmüştür yazmışsınız :D normalde çözüme kavustugu için kilitlenmesi uygundur yazacaktınız :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  16. .Paradoks.

Nerede kim yazmış :p Oluyor bazen cevap verecek bir çok konu olduğu zaman :D Farklı bir şey düşünüp, akabinde farklı bir şey yazabiliyor insan :D

βŁЦ£¤МДИ bunu beğendi.
  17. βŁЦ£¤МДИ

evet tahmin etmiştim zaten :D allah kolaylık versin :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  18. .Paradoks.

Teşekkür ederim, kolaysa başınıza gelsin ne diyeyim :) Forum Moderatörü alımlarımız açık bu arada hala :p

Minerva bunu beğendi.
  19. ONURBEY

ONURBEY Forum Doçenti

İyi Akşamlar, Sayın Paradoks Adminim;

Foruma girer girmez gözüme çarptı, sizi bilgilendirmek istedim;

Forum İstatistikleri

Son Üye: ***

Neyin peşindeler, ne amaçlıyorlar anlamakta zorlanıyorum, sadece ALLAH belalarını versin diyorum, o kadar.

Saygılarımla,

20. .Paradoks.

Merhaba,

Bildiriminiz için teşekkür ederim. Gerekli işlemler yapılacaktır.

Sizden ricam bu ve benzeri durumlarda karşılaştığınızda üyenin poriflinde bulunan "Rapor Et" seçeneği ile durumu bize iletiniz.

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş