1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

PoetShadow kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve PoetShadow tarafından 9 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. PoetShadow

PoetShadow Forum Moderator Team Darkorbit

PoetShadow uzun yıllardır inişli çıkışlı olarak Darkorbit oyununa gönül vermiş bir arkadaşınızdır :)
    Şuan Mekatronik Mühendisi olmaya aday, sınavlar ve projelerle boğuşan, boş zamanlarında siz değerli forum kullanıcılarına destek olmak isteyen bir dostunuzum :)
    Hepinizi saygıyla selamlıyor, iyi forumlar diliyorum.

Anxiety ve hayaligenc bunu beğendi.
  2. Manitu

Manitu S-Moderator Team Darkorbit

Takıma hoşgeldin PoetShadow, umarım uzun süreli bir birlikteliğimiz olur :)

PoetShadow bunu beğendi.
  3. PoetShadow

Hoşbuldum çok teşekkür ederim, o niyetle geldim umuyorum ki aksi bir durum olmaz :)

4. Labirent

Labirent Forum acemisi

Ekibe hoşgeldin :) bu zorlu ve okadar keyifli yolculukta başarılar;)

PoetShadow bunu beğendi.
  5. .Kuasar.

.Kuasar. Forum acemisi

Takıma ve foruma hoşgeldiniz :) Uzun soluklu bir görev süresi olmasını dilerim.

PoetShadow bunu beğendi.
  6. Minerva

Minerva S-Moderator Team Darkorbit

Aramıza hoşgeldiin :) Görevinde kolaylıklar ve başarılar diliyorum :)

PoetShadow bunu beğendi.
  7. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Takıma ve Foruma hoşgeldin :) Sınavlarda :D ve görevinde her daim başarılı olman dileği ile.

PoetShadow bunu beğendi.
  8. _KIYAMET_

_KIYAMET_ Forum delisi

Forum göreviniz hayırlı olsun. :)

PoetShadow bunu beğendi.
  9. PoetShadow

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, zor ve yorucu bir sınav döneminin ardından tekrardan hepinizi selamlıyor ve hep beraber güzel işler yapacağımıza inanıyorum ;)

.Kuasar. bunu beğendi.
  10. İASIK

İASIK Forum koşucusu

Takımda göreviniz hayırlı olsun umarım en kısa zamanda terfi alırsınız iyi forumlar diliyorum :)

11. T-129ATK-

T-129ATK- Forum koşucusu

hoşgeldin yeni admin artık bize gelişinin şerefine bi indirim kodu verirsin :)

Sayfayı Paylaş