1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Solace mi sayborg mu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ____ØTTø__MΛY£яS____ tarafından 18 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ____ØTTø__MΛY£яS____

____ØTTø__MΛY£яS____ Forum koşucusu

yeni gelen etkinlik modülleri ile birlikte sizce hangi gemi yaratık kesmek için daha iyi. Solace DMG-NPC01 + %15 NPC Hasarı buna ek olarak SPC-SL01 + %5 Roket İsabeti
    + %5 Lazer İsabeti -%5 Kalkan modülü ile birlikte 1 tane lazer slot farkı var sayborgdan.

2. kerimerim

kerimerim Forum Kalfası

Solace npc de avantajlı gibi duruyor fakat pvp de sayborgun eline su dökemez :)

3. ____ØTTø__MΛY£яS____

kalkan darbe puanı gemi hızının etkisini bir kenara bırakırsak. Sadece pvE için yaratık keserken daha hızlı ve fazla vurmak için
    solace 15 lazer gemi + 20 lazer diroid = 35 lazer x promethus(210) =7350 hasar x %15 modül desteği = 8452,5 toplam hasar
    sayborg 16 lazer gemi + 20 lazer diroid = 36 lazer x promethus(210) =7560 hasar x %10 gemi bonusu = 8316 toplam hasar
    136,5 solace daha fazla npc hasarı
    destekler arge diroid düzenlerini hesaba katmassak yaptığım hesaplama doğru mu sizce.

4. umut322

umut322 Aktiver Ustası

çift yetenek güçlendiriciyle halen sayborg daha iyi tekillik özelliği bile solaceden daha fazla hasar vurdurtur

5. PatatesKızartması

PatatesKızartması Sabit oyuncu

%10 kalkan veren bir modülü daha var. Ben npc'lere karşı eğer argeniz de Ayarcı açıksa isabet modülünü takmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum.

İsabet modülü takılı değil ise:
    %20 kalkan, %15 PVE hasarı ve Nano küme özelliği ile birlikte PVE için çok iyi bir gemi oluyor. (-%5 DP)

İsabet modülü takılı ise:
    %15 Kalkan, %15 PVE hasarı, %5 Lazer ve roket isabeti. (-%5 DP)

Hem kalkanı, hem hasarı Sayborg'tan fazla oluyor. Kasılmak için şu an en iyi gemi diyebiliriz. Umarım nerf gelmez şu an bende oynamaktan çok keyif alıyorum bu gemi ile :).
    Ayrıca elmas uçuş düzeni ile birlikte kullanıldığında hiç durmadan talon vs. dönebiliyorsunuz. Oyuna çeşitlilik geldi biraz sonunda.

Not: Bunu elmas uçuş düzeni ile sonsuza dönmeyi eskiden de yapabiliyordunuz ama ek hasar vermediği için daha yavaş kesiliyordu ve sanki lazer kaybı gibi geldiği için son zamanlarda kullanamıyorduk.

Son düzenlenen: 19 Ekim 2019
  6. Ç.E.R.K.E.Z

Ç.E.R.K.E.Z Forum koşucusu

yani fazla matematiği olmayan bile hesaplar bunu yüzde 15 in 10unu sayborgtan düş yuzde 5 daha fazla kalıyo ama 1 lazer eksik sence 1 lazer fazla vurmak mı yoksa 35 lazerin yuzde 5 fazla vurmasımı daha iyi :) ama bu tabikide "yaratık için" oyuncu için saybork elbette..

7. ZamanınEfendisi[TR]

ZamanınEfendisi[TR] Forum elçisi

yine de tekiilik yeteneğine paha biçilemez.

8. Bence sayborg daha iyi

9. .Master.

.Master. Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Değerli oyuncu yeni modüllerler ile npc kasılmak için solace daha iyi gibi görünüyor.
    Sayborg daha çok pvp'lerde versus(karşılaşmalarda) daha etkili bir gemidir.
    Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

İyi forumlar.

10. Nofear34

Nofear34 Geleceğin Editörü

Yetenekleri saymazsak hasar olarak Solace Sayborg'a yaklaşmış ve ek olarak da kalkanı daha fazla olmuş. Diğer özellikler ile NPC tarafında daha iyi bir gemi olmuş. Yetenek konusunda ise bu sizin savaş tecrübenize bağlı full bir sayborg full bir solaceyi kesemeyebiliyor.

11. ____ØTTø__MΛY£яS____

Vermiş olduğunuz cevaplar için teşekkür ederim.

12. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba ____ØTTø__MΛY£яS____,

Bir sonuca ulaştıysanız dilediğiniz zaman konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

13. KomediaN

KomediaN Forum Kalfası

kitlenmeden önce şimdi son kararın nedir?
    Kasılırken solace daha mı iyi?

14. _01_

_01_ Forum Profu

asıl ekipmanını solaceye aktarıp deneyen var mı ? ben prometheusları malum yeni ekipman dizme sistemi biraz karmaşık olduğu için uğraşmamak adına dizmedim ama magma hp gibi lazerler ile üzerinizde zehir varsa solace npclere 100k ortalama damage çıkartıyor seprom ile , cyborgtan daha iyi durumda gibi görünüyor ama prometheus ile nasıl olur denemedim , pve seven bir insanım tyrannos centurion da yeni aldım ama ciddi ciddi geçmeyi düşünüyorum asıl ekipman ile bu gemiye sonunda gerçekten güzel bir ekipman geldi modüllere

15. *FastMonster*

*FastMonster* Forum dükü

Solace icin yeni hp modulu gelecek biraz daha is yapacak bence

16. -=ODIN=-

Merhaba,

Cadılar bayramı etkinliğinden şeker ile birleştirilen Solace Gemi yükseltme modülleri mevcut Solace daha iyi gorunuyor.

İyi Forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
  17. KomediaN

KomediaN Forum Kalfası

ben sadece 2 tane bulabildim mödül başka modülü var mı?

hasar ve isabeti buldum.
    Ek olarak solace'e tasarım işe yarar var mı?
    Varsa nasıl bulabilirim?

18. PatatesKızartması

PatatesKızartması Sabit oyuncu

Tasarımların ek özellikleri bulunmuyor. Obsidyen kutularından bu tasarımları çıkarabilirsiniz.

Solace gemisinin şu anda 4 modülü bulunuyor:

ModülSınıfEtkiKurulumu şu gemilere yapılabilirEnvanterden Satış Fiyatı (Kredi)
    [​IMG] SPC-SL01Özel+ %5 Roket İsabeti
    + %5 Lazer İsabeti
    -%5 Kalkan
    Sentinel
    Solace
    200.000 Kredi
    [​IMG] SHD-SL1Kalkan+%10 Kalkan
    -%5 DP
    Sentinel
    Solace
    200.000 Kredi
    [​IMG] DMG-NPC01Hasar+ %15 NPC HasarıSentinel
    Solace
    Mimesis
    Berserker
    200.000 Kredi
    ModülSınıfEtkiKurulumu şu gemilere yapılabilirEnvanterden Satış Fiyatı (Kredi)Kazanılabilir
    DMG-SG01
    Hasar+%5 Hasar
    • Goliath-X
    • Goliath
    • Spearhead
    • S-Elite
    • S-Veteran
    • Sentinel
    • Solace
    150.000Hitac Saldırısı: Hedef ödülü (Savaş Bileti gereklidir)
    ve
    Hitac Kapsülleri
    [​IMG]SHD-SL1 Modülünü şu anda Savaş biletiniz olduğu taktirde oyun içindeki hedefler kısmındaki görevi yapıp alabilirsiniz.

Son düzenlenen: 21 Ekim 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  19. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Ben doğru bir şey söylemeye yeminliyim, çünkü bazı gerçekler insanları rahatsız edebiliyor, ve bende kimseyi rahatsiz etmek istemem,

Zaten etkinlik bitince forumu bırakacağım, çünkü fazla zaman harciyorum,

Daha önce bir konuda bir üye ile hammer'mi yoksa aegis elite mi konusunda bir münakaşaya girmiştik, o yüzden tövbeliyorum,

Aslında hangi gemiyle oynamak istiyorsan onu oyna, neyden zevk alıyorsan,

Ama gerçek her zaman gerçektir, dünya da hergün bir gündüz bir gece olur mesela bu gerçektir, insanların 2 eli 2 kolu vardır bu bir gerçektir, insanların 2 gözü vardır bu bir gerçektir,

Zamanında 200 tl verip cyborg arti tüm tasaımlarınada para verip aldım,

Ama şuan solaceyi kullanıyorum,

çünkü solaceyle %50 colldown artı bu modüllerle hiç tamir etmeden gemiyi tipki bir aegis gibi haritalarda kasılıyor savaşıyorum,

Neden 300 tlden fazla para verdiğim cyborgu oynamıyorum acaba? :)

Neyse cyborg daha iyidir cyborgu alın, :)

20. -=ODIN=-

Merhabalar,

Etkinlik kapsamında Hedefler bölümünden de alabilirsiniz. Dildediğiniz zaman konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

Cevabınız için teşekkürler.

Sevgili ŞahFD,

Bahsi geçen konuyu hatırlıyorum Doğruluk göreceli bir kavramdır. Örneğin sizin bir hatanız olur bana göre size söylemem daha doğru olacak ama başka bır arkadaşıma gore size soylemeden hatayı düzeltmem daha doğru gibi, Umarım anlatabilmişimdir.
    "Aslında hangi gemiyle oynamak istiyorsan onu oyna, neyden zevk alıyorsan" bu dediğine kesinlikle katılıyorum.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 22 Ekim 2019
    ŞahFD bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş