1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Terör kapısı Sorun

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 17 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [™_SALA√¯AT•GETİR_™]

[™_SALA√¯AT•GETİR_™] Forum Professörü

Intel Core i5 9400F Socket 1151 9. Nesil 2.9GHz 9MB Önbellek 14nm İşlemci
    MSI GeForce RTX 2060 GAMING 6G GDDR6 192Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı
    CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance RGB PRO Siyah 3000MHz CL15 DDR4 Dual Kit Ram

Bilgisayarımda bunlar var. İnternetim 25 mbps hiç bir sorun yok.

Hangi bölümdeyim bilmiyorum. Başta uber kristallon ve yanlış görmediysem boos lordakiuma geldi. Onlara başlamadan ufolar geldi. Bu bölümde npc ler uzaktan vuruyor hiç bir şekilde npc kesemiyorum. Kami atamıyorum sorun nedir?

2 kere patladım kapıda az önce

2. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Lütfen aşağıdaki bağlantıda bulunan adımları uygulayarak tekrar deneme yapabilir misiniz?
    İyi forumlar.

3. KAÇKİŞİARASINDA

KAÇKİŞİARASINDA Forum Kalfası

etkinliklerde oluyor öyle çoğu zaman lag ara ara kapıda çıkmadan f5 atabilirsin , ama normal haritada varsa sorun netinde olabilir sorun eğer onda sorun yoksa 9400F de dahili ekran grafik yok ama yinede tarayıcıyı düşükte çalıştırıyor olabilir araştır ekran kartı ayarı var tarayıcıyı yüksek performans çalıştırmak için tabi birde 3d olayı var normalde kullanmıyorsan etkinlik kapısında kullan 3d far eder baya kasma konusunda azaltır .

4. InYourFace

InYourFace Aktiver Ustası

Kapıda ki yaratıklar neredeyse bizim gemilerle aynı uzaklığa vurabiliyor buda dönmeyi imkansız kılıyor heleki ubersibelonlar tam işkence pet kamisiz imkansız bir kapı tabi onunda çözümü var çok zaman alıyor ama güzel lazerler ve uri veriyor pet patlama konusuna gelirsek hepsini bir araya topla haritanın en kenarına geç kami hazır olduğunda al kamiye radyosyona gir radyasyon 3. kırmızı sinyalde vurur o sıra pet nerede sabitlernirse yaratıkları çek oraya zaman alıcaktır ama güzel ödüller var öteki türlü döneyim keseyim peşimde sürükleyeyim sıkıntı zor ..
    ---
    öyle sibelon bana vursun kami atayım dersen imkansız 340bin gördüm kafamda en az donmada patlarsın ayrıca köşeye yollayınca yine yaklaşma 1 tane nokta var orayı bulursan kes ama yinede fikrim uzaktan tıkla radyasyona girip pet yolla sürekli riske girme ben girdim köşeye yolladığım 15 küsür sibelonu tekrar kesmek zorunda kaldım :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ekim 2019
    ŞahFD bunu beğendi.
  5. _01_

_01_ Forum Profu

hocam biz farklı terör kapılarına mı giriyoruz ben güvede rahat rahat kesiyorum uber siboları, dönmek yerine düz kaçarsan hasar yemezsin , sana en yakın olanı seç güvede dpsini bitir canı azalınca bırak gitsin hepsini köşeye gönder köşede gerekli mesafeyi koyana kadar halkada ayarla sonra al güveye sırayla kes

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. InYourFace

Hocam tebrik edeyim sizi ozaman herkes bu dertten müzdaripkken siz çok rahat yapıyormuşsunuz öneri için teşekkürler herkes bildiği yoldan devam :)

7. Mr.User

Mr.User Forum Büyük Ustası

Goli şeref tasarımıyla yaptığımda DP konusunda evet biraz sıkıntılı anlar yaşadım.

Solace bu kapı için ideal.

Uber Kristalonlar vuruş mesafesi olarak evet uzaklardan vuruyor. *3 sarı taş beslemeli bugruda kolay kesiliyor.

Bunun dışında kapı sadece zaman alıyor.

Zor Kapı Yoktur, Az Cephane Vardır:)

.Paradoks. ve InYourFace bunu beğendi.
  8. kerimerim

kerimerim Forum Kalfası

Uber sibelonlar gerçekten sıkıntı, 2 kere yaptım kapıyı hep uber sibelonda patladım onun dışında zorlanmadım.

9. _01_

_01_ Forum Profu

bildiğin yol iş görmüyorsa bilenden akıl almak senin yararınadır ama sen yine de bildiğin yoldan devam et ama insanları yanlış yönlendirme

hasarın yetiyorsa kamiye bulaşmadan güvede kesmek en iyisi yoksa kamiyle 3 saat sürer

ŞahFD bunu beğendi.
  10. InYourFace

Yanlış yönlendirmek mi ?? Sen okumadın galiba ben nasıl kami atılacağını söyledim.Herkes bu dertten müzdaripken hatta 2 yorum üstte yeni bir arkadaş da sibelonda zorlandığını yazmış ki herkes bunu yazıyor bi siz rahat olduğunu söylediniz x1 ile 50bin hasarın var galiba ne mutlu sana ozman gezme buralarda git kasıl insanların aklını bulandırma sen çözüm sunmamışsın burada gelip hasarını överek hava atmışsın bu yüzden TR serverlerinde oynamamaktan tekrar kendimle gurur duydum global chati de ingilizce açarak ırktaşlarım değilde ırktaş olmayanlarımla takıldığım için yine beni çok iyi bir karar verdiğim için aydınlattın biz Türkler böyle işte anca hava basayım hiç başkasının derdine ortak olayım yok gelmiş ben hiç zorlanmadım hasarınla alakalı diyor başlık zor diye açılmış akıl tutulması mı yaşıyorsunuz anlayamadım hasarın çoksa çözümün yoksa yazma kardeşim adam sen hasarın çok olmalı diyince biranda hasarını iki katına çıkaramaz.
    İnsanlara burada çözüm sunuyoruz dalga geçer gibi gelip hasarın çoksa sorun yok ben sorun yaşamadım diyorsun yaşamadıysan bu başlıkta olmaman gerekiyor...

11. _01_

_01_ Forum Profu

tam olarak nerede hasarımı yazıp bununla övündüğümü söylersen bende aydınlanmış olurum.

hasarın çok olmalı demedim hasarın yeterliyse dedim kapının bazı aşamaları belirgin şekilde ufelerin rahatça ilerleyeceği bçimde tasarlandıysa bu benim değil do yönetiminin hatasıdır.,

uber npclerin menzili daha fazla yaratığın etrafında dönerek değil yaratığı düz bir çizgide ilerleterek hasar yemeden kesebilirsin demek tam olarak hangi memlekette övünmek olarak geçiyor? sen kendini ezmeye bahane arıyorsan bu durum benim suçum değil , sunduğun çözüm de çözüm değil.

radyasyona çekecekmiş de orda npcler ile petin kilitlendiği konuma denk getirmeye çalışarak kesmeye çalışacakmış , asıl siz insanlar ile dalga geçiyorsunuz sanırım böyle bir taktik ben ömrümde duymadım. ağır hareket eden bir npcnin ortasında bekleyip durmalarını beklerken istediğin kadar ufe ol patlarsın radyasyonda denk getirmeye çalışırken yanlışlıkla yiyeceğin bir damage bile patlamana yeter akıl mantık işi çözümler sunsaydınız bende sizi cevaplamak yerine konuyu açan arkadaşı cevaplardım.

ayrıca arkadaş kapının zorluğundan değil lag problemlerinden ve npcleri görmeden damage yediğinden bahsediyor sen kendini ezmeye yer aradığın için sanırım fikrinin uygulanması ne kadar zor olduğu belirtildiğinde ve saçma sapan şeyler yazmayın demek yerine en azından bir fikir sunulduğunda kızmak yerine biraz okuduğunu anlama üzerinde çalış. sonra türkler şöyle böyle diyene kadar onlardan biri olduğunu unutmadan öncelikle herkesin insan olduğunu kavra, özgüven eksikliğin ile ilgili gerekirse profesyonel yardım al, sonra gel insanlara akıl mantık işi olmayan fikirler sun.

radyasyonda npcleri pet ile denk getirecekmiş de üstünde patladığında bile 75k vurup 50sinin felan dpye yansıdığı durumda yanında pet patlatarak ortalama 40-50k dmg (bunun hepsi dp ye de vurmuyor) ile 1.5 milyon canı olan npcleri kesmeye çalışacak. gerçekten bu şekilde kendiniz yapıyor musunuz bu bölümü , yapıyorsanız ne kadar sürede bitiriyorsunuz?

12. InYourFace

Ahhh Ahh laf salatası yapmaktan başka ne yaptın sadece pet attığımımı düşünüyorsun dönemiyorsun tek tek kesemiyorsun açılan bütün başlıklarda bu kapı için ubersibelon ve kristallonlarda sorun yaşayanlar olmuş herkesde pet atmakta çözüm bulmuş hasarın yüksekse demişsin demekki seninki yüksek rahat kesiyorsun yazdığını da idrak edemiyorsun özgüven derken neyin özgüveni oynadığımız bir oyunda bir bölümü geçmek için mi özgüvene ihtiyacımız var radyasyonda pet patlatmayı saçma bulmuşsun yartığa yaklaşamıyorsun uzaktan radyasyonda hasar alıyorsun neyi anlamadın çözüm sundum ukalalık edip "hasarın çoksa sorun yok diyorsun" kardeşim o dediğin çizgide peşinde çekerken en ufak donmada patlıyorsun sorunda bu anlamakta sorun çektiğin kısım galiba 1 sn donsa gittin ubersibelonlar neredeyse senin geminin vurabildiği kadar uzağa hasar verebiliyor anladın mı ????Türklüğümle her yerde herzaman övündüm ama bu bizim milletin bu gibi platformlarda bencil ukala kendini düşünen bir tip olduğunu değiştirmiyor.Sen ve senin gibilerden çok var malesef bildiğin yöntemle kesmeye devam et bana bir daha etiket atma bak yukardaki arkadaş da sibelonda sorun yaşamış ister benim taktiğimi uygular isterse senin peşinde çkemni uygular x1 ile 12 bin besli vurursun 2 saate kesersin patlama riskin var benim gibi pet atarsın 2 saate kesersin patlama riskini minimuma indirisin yaratığa pet süresi dolana kadar yaklaşırsın biraz lazerle hasar veririsin geri kalan hasarı petle verirsin...Tekrar söylüyorum bana daha etiket atma anlaşabilceğim bir kafa yapısan sahip değilsin.

13. Viraaa

Viraaa Forum Profu

yemin ediyorum ben teror kapisina avci konfide kalkansiz giriyorum guvede hepsini hallediyorum cikiyorum :) 2 saate bitiyor.

14. Mr.User

Mr.User Forum Büyük Ustası

TK Giriş:
    20.10.2019 - 20:02[​IMG]Lordakia türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    TK Bitiş
    20.10.2019 - 21:29[​IMG]Terör Girdabı tamamlandı.

Solace RB-214 cephanesiyle ara ara kamikaze kullanarak 1 saat 27 dakikada bitti :)

.Paradoks. ve Sempatik.57 bunu beğendi.
  15. Sempatik.57

Sempatik.57 Forum Doçenti

21.10.2019 - 01:06[​IMG]
    21.10.2019 - 03:12[​IMG]

Hiç pro lazeri olmayan gemide yaptım. Kapının büyük kısmında x2, x3 sıktım. 2 saat 6 dakika.

.Paradoks. bunu beğendi.
  16. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Tartışma ortamı yaratan mesajlarınız nedeni ile konuya cevap vermeniz yasaklanmıştır.

Daha sonraki süreçte durumu tekrar etmeniz durumunda ceza alabilirsiniz.

İyi forumlar.

17. Kapıdaki etkinlik kutusu katlayıcı varken ödülleri yükseliyormu acaba ?

18. Makinist.57

Makinist.57 Forum yarışçısı

Cephane / Droit Kutuları
    Terör Girdabındaki bazı NPC'ler özel bir kutu bırakır;

TG Kutusu 1 (değişiklik yok)
    ÜrünMiktarŞans
    UCB-10025.000%20
    RB-21435.000%20
    UBR-1002.500%20
    PLT-20215.000%10
    HSTRM-015.000%30
    TG Kutusu 2

NesneMiktarŞanslar
    UCB-1008.500%20
    RB-21415.000%20
    UBR-100750%20
    PLT-20211.500%10
    HSTRM-011.500%30
    TG Kutusu 3 (değişiklik yok)
    ÜrünMiktarŞans
    MCB-5024.000%60
    PLT-20211.500%37.5
    Kyhalon80%1
    Tetrathrin150%1
    Oil90%0.5
    Droit Tasarımı Kutusu (Demon Droitlerden düşer)

TasarımMiktarŞans
    JOB-10010.000%38
    JOB-10030.000%10
    A-BL3.000%10
    MCB-5015.000%10
    Green Bat1%5
    Green Skull1%5
    Green Reaper1%5
    Red Bat1%3
    Red Skull1%3
    Red Reaper1%3
    Blue Bat1%2
    Blue Skull1%2
    Blue Reaper1%2
    Inferno1%1
    Frost1%1
    Not
    : İ-Oil vb lüks malzemelerin olduğu kutular, katlayıcılardan etkilenmez. Katlayıcılar sadece TG Kutusu 1 ve TG Kutusu 2'yi etkilemektedir.

.Paradoks. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş