1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Terör Kapısı Yapılamıyor

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve SЄЯSЄЯí●ΜΛЧIИ●ΚΛƒΛ tarafından 20 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sevgili adminler oyunun yöneticileri terör kapısı etkinligin getimişsiniz eyvallah eksik olmayın ama kapı hiç bir şekilde yapılamıyor inanılmaz lag ve kasma var 2 tane yaratıgı kesmek için 40 takla atıyoruz lütfen şu işe bi çare bulun kolaylıklar diliyorum

2. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Bahsi geçen kasma ve lag sorunu sizin cihazınızdan kaynaklanmadığına eminolmak için lütfen aşağıda sıraladığım maddeleri uygularmısınız.
    Sorunun devam etmesı durumunda buradan bildirin lütfen.
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S

En İyi Oyun Performansı İçin S.S.S

İyi forumlar.

3. şöyle diyim bi düzelme olmadı çogu şeyi denedim normal oyun ekranında herhangi bi yere tıkladıgımda 3-4 saniye sonra hareket ediyor ekranda mouse tıklam imleci oluyor bişeye tıklayamıyorum belli bi süre sonra komuta geçiyor tabi geçene kadar kapıda kapılarda patlamış oluyorum sorun bu şuan modum teşekkür ederim iliginiz için ayrıca

4. -Star-

-Star- Veteran

Hangi sunucuda oynuyorsun dostum.TR-3'te sıkıntı yok şuan.

5. _01_

_01_ Forum Profu

tr4-6 da da 2 gündür sıkıntı yok

6. ANCESTRAL

ANCESTRAL Forum emekçisi

aynen TR3 de öyle birşey duymadım chatte.

7. Nofear34

Nofear34 Geleceğin Editörü

Olay oyun ile değil bilgisayarınız ile alakalı.

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. oben

oben Forum komiseri

(shock)senin pc de benimki gibi miadını doldurmuş camdan aşa atıp yenisini almak lazım oysa 10 sene bile olmadı toplatalı yıllar ne çabuk geçiyor..(shock)

9. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Ne yazik ki, sorunun internet bağlantınız veya bilgisayar kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Lütfen farklı bir bilgisayar ve internet bağlantısı ile deneme yapar mısınız?

İyi forumlar.

10. yapıp dönüş yapıcam paradoks mod teşekür ederim

.Paradoks. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş