1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

ThyPhon Kimdir

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve -ThyPhon- tarafından 29 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -ThyPhon-

-ThyPhon- Ticket Administrator Team Darkorbit

Starrrr :D starlar unutulmaz :D

JΛCΚ_SPΛЯЯOШ bunu beğendi.
  2. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Adminim bir konuda size soru sormak istiyorum müsaitseniz uzun zamandir merak ettiğim bir konu sanırım supportsunuz hesap kapatma yada cezalandırma sisteminiz var mı bilmiyorum, ama şunu biliyorum bir kişi size bir kişinin bot, hile kullandığı videou atarsa işlem yapamadiğinizi söylüyorsunuz buraya kadar sorun yok hesap kapatım işlemlerinin sadece almanyadan yapıldığını söylüyorsunuz,,

Ama burada bir kişi bir admine mesela durduk yere küfür etse hesabını kapatırsınız, burada bir çelişki yok mu? Acaba? Sadece merak ettiğim için söylüyorum ve öğrenmek istiyorum,

Aslında şunu öğrenmek istiyorum ben bu oyunu 2006 yılından beri oynuyorum allaha şükü bir gün ne bir ceza nede bir hesap kapatım işlemim oldu, oyunu hep emeğimle oynadım,

Ama gerek forumda gerek oyunda bir çok arkadaşım olsun tanıdığım tanımadiğim kişiler olsun belirli sebeplerce hesapları kapatıldı,

Mesela hiç unutmam sene 2010

Arkadaşım ismimi işte xxxxxko.....m xxxx yaptı nickini dğeiştirdi yani, bunu gören kişi supporta mesaj atmış suppoırta hesabını kapatmıştı 1 ay süreç olarak,

Peki hani hesap kapatım işlemi yapılamıyordu?

İkinci soracağim soru,

Artık forumda gördüğüm kadarıyla botçulardan çok pulsingcileri banlıyorsunuz mesela aklıma takıldı, biliyorsunuzki eğer kendi şirketimizden birisi bize sıkarsa bizde onu patlatırsak -şeref değil artı şeref ve tecrübe aliyoruz,

Adam sırf bizi pulsingden bannlatmak için sürekli oyunda bize musallat olup bize kendini bir kaç kez patlattırıp bize oyunu zindan edip, patlattıkları ekkran görüntüsüyle supporta mesaj atıp böyle basit bir şekidle hesabımızı kappatırabilir mi?

Umarım dediklerimi anlatabilmişimdir, ben bunları bir oyuncu olarak merak ediyorum, umarım cevaplarsınız.

3. -ThyPhon-

-ThyPhon- Ticket Administrator Team Darkorbit

Uzun süredi yoktum o yüzden mesajınızı görmedim.

1. Konu: Bizim yetki alanlarımızı aşan durumlar var. Yani ben veya takım arkadaşlarım her yetkiye sahip değiliz. Merkez ekip bize bot konusunda ülke takımları yetkilii değildir dediğinde biz banlama yapamayız. Konu aslında bu.

2. Konu: Pushing cezalarında kural şirket gözetmeksizin inceleme yapılması yönünde. Yani bizler kurallara göre inceleme yapıyoruz. Aksi bir inceleme yapma yetkimiz yok.

Konu kısaca budur. Umarım sorularınıza yanıt olmuştur.

Sayfayı Paylaş