1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Ünvan

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ►PяéNs●Øf●pΣяSiΛ◄ tarafından 17 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]

Bu etkinlik cadılar bayramı etkinliği deilmi bu ünvanı nasıl alıcaz görevlerde meydan okuma görevi yok listedede yok

2. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Doğrusu bu konuda bilgim eksik. Bu konuda bilgi edinmeye çalışacağım. Öğrendiğimde size ileteceğim.

İyi forumlar.

3. bi gelişme varmıdır paradoks adminm

4. ŞahFD

ŞahFD Forum komiseri

Bildiğim kadariyla, bu esk cadılar bayramına ait başarılar orada gördüysen 2012-2013-2014 gibi sayılar, var

Uzun bir süredir gözlemlediğim kadarıyla darkorbit, başarılara aritk etkinlik çıkarmıyor, bunun yerine bilet olayını oyuna davet etti,

Ben sadece tahmin ve gözlemlerimi söyledim, uyuşuyor ama yinede %100 doğru sayılmaz.

Sempatik.57 bunu beğendi.
  5. Sempatik.57

Sempatik.57 Forum Doçenti

Geçen sene ki etkinlikte sayaç vardı. Orada kapıyı kaç dakikada bitirdiğimizi sayıyordu. Sunucuda en hızlı bitiren kişi bu başlığı alıyordu. Tekrar geleceğini sanmıyorum. Aynı gümüş, bronz renkte olan başlıklar gibi...

6. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Ne yazik ki daha bir bilgi edinemedim.

İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş