1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Vengeance Lightning ve Pusat'a Özellik ve Dengeleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve FЯЄSK tarafından 12 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Nasıl ?

1. Başarılı

76,0%
  2. Daha farklı olabilir

16,0%
  3. Başarısız

8,0%
  1. FЯЄSK

FЯЄSK Forum koşucusu

Oyundaki 'Cyborg' etkenliğine son vermek amacıyla ve vegaların tekrar oyuna sürülmesi için kendi düşüncelerimle tasarladığım dengeleme ve özellikler.

Vengeance Lightning
    Arge Puansız Gemi Darbe Puanı : 210.000
    %7 Ek Hasar
    Muavin Yakıcı : 10 Saniye Boyunca Gemi Hızı %35 (Dengeleme) Tekrar Kullanabilme Süresi 2 Dk

Pusat
    Arge Puansız Gemi Darbe Puanı : 180.000

Eklenicek Özellik :

Gardını Al ! : Hızından %7 feragat ederek %20 DP ve %10 Kalkan Bonusu sağlar !
    (Pasif Özellik) Aç/Kapat

2. .Paradoks.

.Paradoks. Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

İlk önce konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim , bu süreçten sonra konunuzu sık sık takip edeceğiz ve gerekli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayız.

İyi forumlar.

3. 66Muratti66

66Muratti66 Forum bekçisi

Bana kalacak olursa:

Tüm "+%5 Hasar Puanı" bonusuna sahip tasarımlara yükseltme gelmeli. "Goliath Enforcer" gibi gemiler artık kullanılmıyor!

4. KomediaN

KomediaN Forum Kalfası

Güzel içerik düşünülmüş umarım desteklenir.

FЯЄSK bunu beğendi.
  5. FЯЄSK

FЯЄSK Forum koşucusu

Güncel

6. PatatesKızartması

PatatesKızartması Sabit oyuncu

Bunlara zaten modüller sayesinde buff geldi %10 hasar modülü ve %15dp modülü var bunlar da gelirse 2milyon uridium'a erişilebilebilinen Cyborg gibi gemilere yazık olur. Ayrıca bu seferde sadece bu gemiler kullanılır ki en azından cyborg'tan kaçabiliyoruz pusatla vs. ile oynarken.

7. militaryship-3

militaryship-3 Forum Doçenti

Aktif şimşek kullanıcısı olarak söylüyorum , şimşek hız yeteneği yeterince güçlü . Hız desteğini artırmak veya süresini azaltmak bence çok yersiz olur , şimşek o sahip olduğu yetenekle eşi benzeri olmayan bir hıza erişebilen bir gemi , bu konuda güçlenmeye ihtiyacı yok , zaten bu yüzden benim düşüncem bu oyuna ne kadar güçlü gemi gelirse gelsin şimşek asla unutulan bir gemi olmayacak . Hasar ve darbe puanının artması hoş olurdu , yeni modüller de zaten bu konuda epey iş görecek . Modüllere rağmen geminin hasar ve darbe puanında güçlendirmelere ihtiyaç var mı ? Bu sorunun cevabını ben de modüllere erişene kadar bilemeyeceğim .

FЯЄSK bunu beğendi.
  8. FЯЄSK

FЯЄSK Forum koşucusu

güncel

Sayfayı Paylaş